Kielce

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Kielce

Postprzez Kielczanin » środa 19 marca 2008, 08:32

Witam kursantów z Kielc i okolic.
Wpisujmy tu swoje spostrzeżenia z kieleckich szkół jazdy.
Ja zapisałem się do jednej z największych szkół w mieście (położonej przy ul. Żytniej), wszystko ok tzn teoria, lekarz, ale praktyka bardzo bardzo rzadko :(
Czekam na dalszy rozwój wypadków.
Jak jest w innych szkołach?
Kielczanin
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 marca 2008, 08:26
Lokalizacja: Kielce

Postprzez blitzer » środa 19 marca 2008, 09:43

Ja właśnie kończę kurs w szkole jazdy "Krzysztof".
I mogę z czystym sercem polecić tą szkołę.
Zajęcia teoretyczne przeprowadzone porządnie. Pan wykładowca swoim sposobem wykładania troszkę mnie przynudzał, ale w żadnym wypadku! nie czuję, że coś w tym przynudzaniu przegapił :). Niektórzy po prostu tak mają. Dobre przygotowanie merytoryczne, wszystko co trzeba podane kursantom, ale brakuje troszkę charyzmy.

Jeśli chodzi o praktykę nie trafiłem źle :). Instruktor spokojny, ale kiedy coś przeskrobałem potrafił opieprzyć (i dobrze! czasami mi się należało :). Punktualny, nie robiłem za jego szofera dowożąc go np. do sklepu po bułki :).

Wybrałem tę szkołę ponieważ wcześniej uczyła się tam moja dziewczyna i miała bardzo dobrą o niej opinię :).
Jednym słowem: polecam! :)
blitzer
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek 11 stycznia 2008, 18:23

Re: Kielce

Postprzez sharlotka » sobota 22 marca 2008, 19:40

Kielczanin napisał(a):Ja zapisałem się do jednej z największych szkół w mieście (położonej przy ul. Żytniej), wszystko ok tzn teoria, lekarz, ale praktyka bardzo bardzo rzadko :( ?


też tam chodziłam, jazdy zbyt rzadko, ale można znaleźć fajnych instruktorow, jest ich duzo- mozna wybrac :)
poza tym teoria trwa krotko i to jest plus.
sharlotka
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 23 kwietnia 2007, 09:31

Postprzez TOMASZEK » sobota 22 marca 2008, 21:50

Poprostu macie na myli kielecką szkołę jazdy :) Ja kurs instruktora tam robiłem :)
TOMASZEK
 
Posty: 155
Dołączył(a): poniedziałek 30 kwietnia 2007, 16:12

Postprzez sharlotka » niedziela 23 marca 2008, 21:47

TOMASZEK napisał(a):Poprostu macie na myli kielecką szkołę jazdy :) Ja kurs instruktora tam robiłem :)

ja miałam na myśli szkołę Andrzeja Chudego, tez na ul. Żytniej obok kieleckiej
sharlotka
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 23 kwietnia 2007, 09:31

Postprzez Agnieszka20 » wtorek 15 kwietnia 2008, 12:17

Ja też chodziłam do KRZYSZTOFA i również polecam miałam bardzo miłego instruktora :wink:
25 styczeń- teoria 0 błędów
29 luty-praktyka- negatywny
5 kwiecień - praktyka - negatywny
29 maj - praktyka- negatywny
17.07.08 - zdane!!
Agnieszka20
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 08 kwietnia 2008, 16:55
Lokalizacja: Kielce

Postprzez jacek8l » czwartek 05 czerwca 2008, 00:40

Mnie nauczała Enigma. Według mnie full wypas. Możecie sobie wybrać teorie w weekendy (2) lub codziennie w tygodniu. Instruktorzy fajni (jeździłem z 3) a szczególnie p. instruktor ;p
Chodząc do tej sql musicie zdać obydwa egzaminy wewnętrzne bo inaczej nie wypuszczą do word'u. PoZdRo
23.05.2008 - full egzamin [B]
jacek8l
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 05 czerwca 2008, 00:11

Szkoła Andrzeja Chudego :-)

Postprzez agara77 » poniedziałek 25 sierpnia 2008, 16:07

Miałam u nich jazdy doszkalające.
Nie mieszkam w Kielcach, i tylko zdawałam tu egzamin.
Jeździłam 8 godzin jednym z instruktorów (bardzo spokojny człowiek) na samochodzie opel corsa. Dziś podeszłam do egzaminu i zdałam bez problemów (było to moje drugie podejście, pierwsze w Warszawie - wynik negatywny)
Przez tydzień nauczyłam się dużo o trasach egzaminacyjnych i ważnych ulicach.
Serdecznie polecam
agara77
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2008, 14:05

Postprzez Erotis » sobota 20 grudnia 2008, 17:50

Serdecznie polecam szkołę jazdy Nowa, mili instruktorzy potrafią nauczyć bezstresowo, jazdy mogą być często :)
Avatar użytkownika
Erotis
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota 20 grudnia 2008, 16:11
Lokalizacja: Kielce

Postprzez PabloSBT » piątek 06 listopada 2009, 20:31

a ja od siebie polecam szkołe L-POL mieści sie ona na ul Sandomierskiej obok biedronki, świetni instruktorzy i wykładowca nic sie teorii w domu nie uczyłem zapamiętałem wszystko z wykładów dzieki temu ze wykładowca bardzo dobrze tłumaczył na jazdach tez instruktorzy bardzo dobrze uczyli jak powiedziałem ze mi sie śpieszy to mialem jazde prawie codziennie :)) jeśli chodzi o instruktorów to polecam szczególnie Pana Krzysztofa i Pana Grześka
PabloSBT
 
Posty: 36
Dołączył(a): wtorek 13 października 2009, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez mathe91 » czwartek 12 listopada 2009, 19:10

Ja chciałem polecić Szkołę Jazdy "Express" na ul 1go Maja :)
bardzo fajna szkoła, bardzo dobrzy instruktorzy :)
konkretne uwagi :)
jeśli ktoś jest sprytny wykorzysta te uwagi i zda spokojnie za 1 razem :D
POLECAM !
mathe91
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 listopada 2009, 19:08

Postprzez Pat16077 » wtorek 09 lutego 2010, 17:55

Szkoła enigma, odbyłem tam kurs na kat.B. Miła atmosfera, mili instruktorzy, polecam Stefana Z. Już wiem, że zapisze się tam na kolejne kategorie.
Pat16077
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 09 lutego 2010, 12:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Ania7777 » piątek 12 marca 2010, 11:48

Witam widzę, że niektórzy mają kłopot z wybraniem szkoły jazdy, z czystym sumieniem mogę polecić Szkołe Jazdy LOK Kielce ul. Legnicka 1 i Pana Tomka. Najlepszy instruktor chyba w całym wojewódzkim! Istnieją jeszcze na świecie osoby, które nie wiedzą nawet gdzie jest sprzęgło- mowa o mnie... a mimo to zdałam za Pierwszym Razem:-) Pan Tomek jest rewelacyjny jeżeli chodzi o podejście do kursanta i o przekazanie wiedzy. Poleciłam go też moim znajomym i nie ma osoby która by była niezadowolona. Trzymam kciuki i powodzenia;))


edytowany przez moderatora
Ania7777
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 marca 2010, 11:25

Postprzez magdzia91ck » wtorek 11 maja 2010, 18:46

Od pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy. Kurs na prawo jazdy robiłam w ENIGMIE. Również moje rodzeństwo uczęszczało na kurs do tej szkoły.Bardzo podobało mi się podejście tej szkoły do kursantów- zawsze próbowali dopasować godziny jazdy do wymagań kurstanta . Akurat byłam przypadkiem który jeździł z 2 instruktorami: panem Markiem S i Marcinem S. Obaj naprawdę fachowo podchodzili do wykonywanej przez nich pracy, zawsze wszystko dobrze tłumaczyli,nigdy nie spotkałam się żeby wyśmiewali się z moich błędów na jazdach. Nigdy też nie spotkałam się, żeby na moich jazdach dochodziło do takich rzeczy jak załatwianie własnych spraw np. jazda po sklepach lub coś tego typu. Faktycznie, czasem zdarzało się, że rozpoczynałam jazdę później lub że kończyłam ją wcześniej ale to tylko parę razy sie zdarzyło. Dzięki nim zdałam prawko za pierwszym razem mimo iż uczyłam się tylko jazdy na zajęciach. Mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę i tych instruktorów, bo atmosferę jaką stworzyli trudno opisać, aż naprawdę trudno mi było się z nimi rozstać :(
magdzia91ck
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 maja 2010, 18:26

Re: Kielce

Postprzez Kamy » piątek 17 grudnia 2010, 22:46

Polecam szkołę jazdy TOM w Kielcach szczególnie pana Mirka :) Egzamin zdany za 1 razem 8) i bez problemu teraz sobie radzę za kierownicą (prawo jazdy mam od miesiąca). Poza tym cenie sobie miłą atmosfere w czasie kursu i ogromną cierpliwość ze strony pana instruktora :)
Kamy
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 grudnia 2010, 22:25

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości