Piaseczno

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Piaseczno

Postprzez wronx88 » piątek 14 marca 2008, 18:26

Bardzo polecam Auto Szkoła SŁAWEK. Sami profesjonaliśći... Bardzo przyjazna atmosfera, intensywny i skuteczny kurs...
Ostatnio zmieniony niedziela 06 lipca 2008, 21:31 przez wronx88, łącznie zmieniany 1 raz
wronx88
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 marca 2008, 18:12

Postprzez kamillimak » niedziela 16 marca 2008, 19:43

Popieram przedmowce! Rowniez ukonczylem kurs w auto-szkole "SŁAWEK" i poziom nauczania stoi na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mila atmosfera oraz mozliwosc szybkiego ukonczenia kursu (jazdy codzinnie). Pozdrawiam Sławka oraz swoich instruktorow!
kamillimak
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 marca 2008, 21:25

Postprzez danyboy » poniedziałek 15 września 2008, 16:35

Ośrodek "Auto-Styl" ul. Chyliczkowska 20, budynek szkoły rolniczej.
Nie polecam, jedyną zaletą jest niska cena.
Ośrodek prowadzi ojciec z synem, ja miałem zajęcia z ojcem i moje spostrzeżenia :
1. Wykładowca niczego nie uczył, wykłady polegały na dyktowaniu regułek z podręcznika, poza tym często się mylił, niczego nie chciał tłumaczyć a pytania ucinał w stylu "ty za dużo nie myśl tylko słuchaj i pisz"
2. Najważniejsze w czasie jazdy było żeby przypadkiem nie zużywać pojazdu. Ja miałem kurs na kategorię "A" ("b" mam już od dość dawna) i od początku mimo że się nie umiałem wcześniej jeździć czepiał się że nie puszczam płynnie sprzęgła i że przez to popsuję mu motocykl, a od samochodziarzy słyszałem że łapał za kierownicę podczas jazdy żeby przypadkiem nie wpaść w dziurę w jezdni. Za to nie mógł się nachwalić tych którzy przyszli na kurs i już potrafili jeździć.
3. Słabo mnie przygotował do praktycznego egzaminu, zwłaszcza po placu, raz mówił że trzeba jeździć tak, innym razem że siak - generalnie wszystkiego musiałem się dowiedzieć sam z innych źródeł.
Generalnie nie polecam.
danyboy
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 15 września 2008, 16:16

Postprzez MacAron » poniedziałek 23 listopada 2009, 20:49

Również polecam auto szkołę "SŁAWEK"

Wszystko w terminie, ciekawe zajęcia teoretyczne, a mój instruktor to wręcz pokrewna dusza :D . Bardzo ciekawie i przyjemnie spędzało się godzinki podczas jazd.
Podsumowując, od wszystkich pracujących w tej szkole bije przychylność i poparcie zarówno podczas nauki, jak i po jej zakończeniu.

Szczerze polecam! :)

Pozdrawiam :wink:
MacAron
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 13 listopada 2009, 19:41
Lokalizacja: Łazy k/Warszawy

Postprzez gaa » czwartek 18 lutego 2010, 18:11

ja również polecam Auto Szkołę "Sławek" w P-nie . Zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem! Kompetencja, fachowość, merytoryka,dogodne terminy jazd,przyjazna atmosfera - to mocne strony tego ośrodka,słabych - nie ma!!
gaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 lutego 2010, 17:48

Re: Piaseczno

Postprzez Sychy » piątek 18 lutego 2011, 15:31

Również polecam szkołę Sławek i instruktora Waldka... :)
Avatar użytkownika
Sychy
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 26 stycznia 2011, 15:57

Re: Piaseczno

Postprzez krupiec » środa 31 lipca 2013, 23:25

Polecam szkołę jazdy 'Sławek'

*Tanio
*Szybko
*Mili instruktorzy
*można płacić w ratach
*Wszystkie jazdy są po warszawie.

Polecam instruktorów Sławka oraz Roberta z innymi nie miałem przyjemności jeździć.Nie polecam Pawła który jest bardzo mało rozmowny,przez co wieje nudą w samochodzie.

Teorie oraz praktykę zdałem za 1 razem, bez brania dodatkowych godzin.
krupiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 31 lipca 2013, 23:20

Re: Piaseczno

Postprzez wojtiii2 » sobota 11 stycznia 2014, 13:51

Lipna szkoła jedna z droższych i słabo uczących na dodatek nie można sobie samemu po placu pojeździć tylko trzeba wykupywać jazdy chociaż plac jest prawie pusty chamstwo i żenada poza tym problemy z ustawieniem jazd.
wojtiii2
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 stycznia 2014, 13:45


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości