Swarzędz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Swarzędz

Postprzez hubert_1 » poniedziałek 10 marca 2008, 23:31

Pisze pierwszego posta na tym forum :). Swarzędz jest to miejscowość położona 2 km od granicy Poznania. Swoją przygodę z kursem prawa jazdy zacząłem 17 maja 2007 roku w OSK "Magdalenka". Kurs trwał bardzo długo, bo do dnia dzisiejszego, co daje 10 miesięcy. Nie polecam tego ośrodka, ze względu na dlugi okres szkolenia, brak dogodnych godzin jazd (ośrodek proponuje głównie godziny poranne, gdzie większosc jest w szkole lub w pracy), zwlekanie ze wszystkimi sprawami papierkowymi. Na początku kursu powinno wykonać ię badanie lekarskie, czego ja nie miałem. Miałem je dopiero pod koniec kursu :/. nie widziałem na oczy swojej karty jazd, w której są umieszczone daty i godziny moich jazd. Egzamin wewnętrzny teoretyczny miałem wyzanczony dopiero po skoczeniu wszystkich jazd. Powinien być przeprowadzony po skończeniu teorii. Odradzam wymieniony ośrodek.
hubert_1
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 10 marca 2008, 21:15
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez hubert_1 » wtorek 11 marca 2008, 12:37

Jazdy skończyłem w lutym, na początku. Egzamin teoretyczny mialem dopiero w marcu, a praktycznego nie mialem. Lekarz, z którym ośrodek współpracuje przyjechał dopiero w styczniu. Co do karty to nie miałem jej u siebie wogule, zobaczyłem ją podczas egzaminu wewnętrznego i podpisywania papierów. Ośrodek do bani, żeby 10 miesięcy trwał kurs, trochę presada. Miałem 3 instruktorów.
hubert_1
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 10 marca 2008, 21:15
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez mumins » czwartek 20 marca 2008, 14:00

Jeśli chodzi o Swarzędz to polecam tylko i wyłącznie OSK AutoStart, który mieści sie na rynku wiadomo gdzie bo widac :) Posiadają trzy samochody Fiat Punto III Fiat Punto II, 3 i 5 drzwi, wiec mozna pouczyc jezdzic sie kilkoma wozami. Instruktorzy młodzi ( jezdzisz jak z kolega, zero stresu nikt cie nie wyzywa) Do egzaminu zostaniesz napewno dobrze przygotowany. Na jazdy nie czeka sie długo, srednio jezdzi sie dwa razy w tygodniu po dwie godziny, tylko i wyłącznie po Poznaniu, a nie tak jak inne OSK np. Auto-motor, czy Magdalenka po Swarzędzu sobie jezdzą nie wiadomo po co, chyba szkoda im paliwa :P , co skutkuje tym ze kursant nic nie umie i idzie na egzamin nie przygotowany. I pózniej sie widzi na egzaminie jak słupki rozjezdzają i najezdzają na linie :lol:

A jesli chodzi o teorie to prowadzi ją bardzo fajna pani, która nawet nie myslącej osobie potrafi wytłumaczyc PRD 8) Wszystko jasno i pięknie :D

Ja w tym OSK robiłem Prawo Jazdy,
teoria - zaliczona za 1 razem
praktyka - zaliczona za 1 razem
Prawko w druku.

Powiem szczerze byłem najmłodszy w grupie zdajcych na egzaminie państwowym, porobiłem wszystkich :twisted: Na 22 zdających 12 poległo na placu, kilku na miescie czyli ok 5 osób zdało w tym ja. Wiec warto.
mumins
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota 24 listopada 2007, 18:04

Postprzez ada » środa 23 kwietnia 2008, 12:11

witam mieszkam w Swarzedzu, kurs prawa jazdy zdawałam w OSK Magdalenka i uważam że jest to najlepszy ośrodek szkoleniowy w Swarzędzu jest to nie tylko moja opinia , egzamin zdałam za pierwszym razem, jazdy odbywały się 2-3 razy w tygodniu nie tylko w godzinach rannych ale po południu ( chodzę do pracy ) , instruktorzy byli wspaniali nikt na mnie nie krzyczał, zajęcia prowadzi bardzo sympatyczna miła pani ( nikt na zajęciach się nie stresuje co ma miejsce w Auto Start- słyszłam to od znajomych( niestety tacy też są ) którzy po nieudanym zdaniu egzaminu przyszli na doszkolenie do OSK MAGDALENKA w Swarzedzu i narzekali na Auto Start) , wszystkie sprawy papierkowe były załatwione w jak najlepszym porzadku , kartę jazdy podpisywałam zawsze po zakończeniu każdej jazdy , na umówione spotkanie z lekarzem stawiliśmy się całą grupą ( przed rozpoczęciem zajęć ) i było załatwione sprawnie i szybko, nikt nie narzekał, wszystko odbyło sie w jak najlepszym porzadku, w OSK MAGDALENKA zdawali równiez moi znajomi i gwarantuję wszyscy zdali za pierwszym razem , dlatego uważam za bardzo krzywdzące i nieprawdziwe opinie , które tutaj się pojawiły acha jeżdziłam tylko po Poznaniu ze Swarzędza wyjeżdżałam spod szkoły gdzie byłam umówiona, zdarzało się tak że instruktor przyjeżdżał po mnie do pracy do Poznania ( plac manewrowy OSK MAGDALENKA mieści się tez w Poznaniu ) cały kurs razem z teorią zrobiłam w ciągu 2 miesięcy więc uważam ,ze Hubert pomylił sie trochę i opisał nie ten ośrodek, w którym zostałam nauczona jak porządnie jeżdzić i który polecam wszystkim znajomym i nie tylko , naprawdę spróbujcie a zobaczycie sami, bardzo zadowolona była kursantka OSK MAGDALENKA , przepraszam za styl ale się bardzo zdenerwowałam czytając takie bzdury , ada
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez maciej5 » czwartek 24 kwietnia 2008, 09:23

witam wszystkich równie szczęśliwych jak ja :!:
na dzień dobry chcę gorąco podziękować całej kadrze MAGDALENKI , zwłaszcza Panie Magdzie , jak równierz instruktorowi prowadzącemu Panu Andrzejowi za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu , który zdałem za pierwszym razem :jupi:
myślałem że zajęcia teoretyczne to lipa i że to nikomu do niczego nie potrzebne , a okazuje sie że bardzo pomocne bo ja i moi koledzy nie chętni są do czytania książek a dzięki teorii mogliśmy się śmiać z innych którzy wzmagali się z testami , ja nie musiałem
zajęcia prowadzi p. Magda,są super bo prowadzone z chumorem ,przedstawiane są prawdziwe sytuacje drogowe, a nie czytany kodeks drogowy :!: .Praktyke chciałem odbyć z Panią Magdą bo była mi polecana ,ale trafił mi sie Pan Andrzej ,któremu jeszcze raz za wszystko dziękuje Od zaczęcia kursu do otrzymania prawka upłynęło 4,5 miesiąca bo pewnie wiecie że za egzaminem czeka sie 2 miesiące
Teraz zapsałem się na kategorie 'C" w MAGDALENCE , bo jest super a prawko może sie przyda!!
Szczerze polecam OSK MAGDALENKA Swarzędz :!: :!:

ja juz jeżdże
:spoko:


(...)
maciej5
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 13:48

Postprzez zdolnakursantka » sobota 31 maja 2008, 09:42

Postanowiłam zrobić prawko na motor i zadzwoniłam do Magdalenki z zapytaniem ile kosztuje kurs prawa jazdy kategorii A. Po dłuższej chwili kobieta po drugiej stronie kabla zapytała: "A kategoria A to jest na co?". Ręce mi opadły... Idę do Auto Startu. Tam zresztą robiłam kurs kategorii B, więc wiem czego się spodziewać
zdolnakursantka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 30 maja 2008, 08:48

Postprzez ada » wtorek 03 czerwca 2008, 15:11

witam to znowu ja pragę poinformować zdolnąkursantkę, o tym ,że osoba , która udziela informacji nie zawsze musi wszystko wiedzieć , chcąc się czegoś dowiedzieć zawsze pisałam maile , bo uważam że tylko odpowiedź uzyskana od Pani prowadzącej Ośrodek jest najpewniejsza i tylko ona udzilei mi wyczerpujących informacji , a to że Pani nie wiedziała na co jest kurs kat. A nie oznacza ,że w szkole źle uczą jeździć , daję 100% gwarancję ,że w Swarzędzu nie ma lepszej szkoły nauki jazdy powtarzam to każdemu przy każdej okazji acha dwa dni temu mój brat zdał za pierwszym razem kat. A .Pozdrawiam wszystkich zadowolonych byłych kursantów MAGDALENKI :lol: :wink: :P :shock:
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez zdolnakursantka » wtorek 03 czerwca 2008, 22:29

Droga Ado!
Po kursie w Auto Starcie również zdałam za pierwszym razem, podobnie jak dość liczne grono moich znajomych. Każdy ocenia wg własnych doświadczeń
Jeśli chodzi o dział informacyjny Magdalenki, to ktoś, kto ma kontakt z klientem powinien być przynajmniej częściowo zorientowany w sprawach firmy.
Wyobraź sobie, że przychodzisz do sklepu i sprzedawca nie wie, jaki ma towar na półkach... Paranoja
zdolnakursantka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 30 maja 2008, 08:48

Postprzez ada » środa 04 czerwca 2008, 10:09

witam dla mnie ważniejsze jest to jak kto uczy , bo akurat jazda samochodem nie nalezy do najłatwiejszych rzeczy i ja nie należę do ludzi , którzy urodzili się po to by jeździć dlatego tak chwalę tą szkołę bo uważam ,że naprawdę w nauczenie mnie jazdy włożono dużo wysiłku i nie obraź się ale nauka jazdy nie jest kupowaniem w sklepie dla mnie najważniejsza była jazda po to zapisałam się na kurs - aby nauczyć się dobrze jeździć ,a sama informacja o tym ile co kosztuje akurat nie jest najważniejsza przynajmniej dla mnie, być może ty mniej uwagi poświęcałaś nauce jazdy a interesowałaś się rzeczami , które akurat nie są aż tak ważne , ja wolę bezpieczniej i lepiej jeździć a ty być może wolisz uzyskać pełną informacje przez telefon dla kazdego co innego jest ważne , pozdrawiam
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez zdolnakursantka » czwartek 05 czerwca 2008, 22:09

Jakimi "innymi rzeczami" według Ciebie się interesowałam? Bo chyba nie do końca rozumiem...
Dla każdej osoby rozpoczynającej kurs, nie tylko prawa jazdy, jest istotne, aby się czegoś dobrze nauczyć - to jest raz. Drugi aspekt - zrobić to ponosząc jak najmniejsze koszta. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Nie po to odkładam przez jakiś czas pieniądze, żeby był z tego nijaki efekt.
Chcąc kupić jakiś produkt czy usługę, wybierzesz ten, o którym zostanie Ci udzielona dokładniejsza informacja, prawda?
Dlatego właśnie wybrałam Auto Start
zdolnakursantka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 30 maja 2008, 08:48

Postprzez ada » wtorek 10 czerwca 2008, 09:28

witam zdolnakursantko nie będę się z tobą kłóciła na forum bo nie po to ono tu jest ani też po to aby reklamować jedną ze szkół nauki jazdy , zastanawia mnie tylko od samego początku jedno skoro tak bardzo byłaś zadowolona z nauki jazdy w Auto Starcie to dlaczego dzwoniłaś do Magdalenki, mój brat też zrobił najpierw kurs kat. B , :jupi: był zadowolony i uwierz nie dzwonił juz do innej szkoły tylko dalej kontynuował naukę w tej jednej - następnne kursy C i A bo tak jak zauwazyłaś jest to po to aby się czegoś porządnie nauczyć i dlatego trudno mi zrozumieć jak ktoś tak bardzo zadowolony z jednej szkoły dzwoni do innej , nie wiem po co ale to nie mój problem , pozdrawiam
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez Dexa2 » niedziela 22 czerwca 2008, 10:40

Witam wszystkich Ja również robiłem prawko w Swarzędzu (nie będę pisał w jakim ośrodku chociaż nie była to Magdalenka-test na inteligencje dla Ady!!!) jestem zadowolony, zdałem co prawda za drugim razem, ale to moja wina. Piszę do Was jednak zupełnie w innym celu ponieważ mam nieodparte wrażenie, że w szczególności Ada robi z użytkowników tego forum idiotów. Bronisz droga Ado (a może lepiej po imieniu Magdo, chyba jestem jasnowidzem :?: ) magdalenki niczym Pan Wołodyjowski zamku w Kamieńcu Podolskim. Ja robiłem prawko, robiło je również grono moich znajomych, ale nikt nie ma takich szczegółowych informacji jak Ty(może znasz jeszcze numer buta swojego instruktora i jakiego koloru majtki nosi w soboty :?: ). Szkoda , że traktujesz ludzi z którymi rozmawiasz jak niedorozwiniętych PITEKANTROPÓW, którzy nie mają bladego pojęcia, że właśnie rozmawiają z właścicielką ośrodka. No cóż, pozostaje puenta dla wszystkich na forum JAKA WŁAŚCICIELKA TAKI OŚRODEK !!!!!
[/b]
Dexa2
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 22 czerwca 2008, 10:09

Postprzez ada » poniedziałek 23 czerwca 2008, 20:13

witam po raz kolejny myslałam ,że więcej już nic nie napiszę ale nie ukrywam że strasznie się zdenerwowałam odpowiedzią , którą dziś przeczytałam . Uważam ,że ja nie napisałam nic co mogłoby świadczyć o tym ,ze jestem wlaścicielką firmy proszę przeczytać posty powyżej i zobaczyc jakie tam są dane podane odnośnie samochodów w firmie Auto Start i porównać moje posty z tymi powyżej i zobaczyć w których jest więcej danych, oświadczam że jestem osobą zupełnie obcą , nie mam nic wspólnego z firmą pracuję w Administracji i jestem w stanie w każdej chwili umówić się z Panem lub Panią , która napisała te bzdury. Czuję się oburzona i nie życzę sobie aby ktoś kto nie lubi włascicielki firmy na mnie się wyżywał . Oświadczam ,że poczynię starania aby odnaleź osobę , która to napisała i złoże oficjalne zawiadomienie do Prokuratury, ja nie pozwolę na to by mnie tak obarżano . Jestem w stanie się spotkac z tą osobą , tylko najpierw prosze się przyjrzeć właścicielce firmy aby nie było pomyłek- choć jestem zupełnie inna , przepraszam myslałam że to forum jest w innym celu ale się pomyliłam , mam nadzieję na spotkanie w 4 oczy z osobą , która te bzudry napisała i wtedy przekonamy się kim jestem i kim jest ta druga osoba , musi to chyba być ktos znajomy właścicielki bo skoro wie jaka ona jest - to nie może być inaczej - do tej pory myslałam że ludzie inteligentni prywane rozgrywki załatwiają po cichu jeżeli ktos ma jakieś urazy do Pani Magdy to proszę to załatwić inaczej i nie mieszać w to ludzi obcych , bo niestety- dla osoby która to napisała ja tego tak nie zostawię , tylko pogratulowac takich znajomych. Acha myslę ,że jestem bardzo inteligentna o czym świadczą oceny w miom indeksie i pozycja w pracy jaką zajmuję. A ,że oso0ba , która to napisała jest mniej inteligentna , to widać bo z tego postu jasno wynika ,że jest to ktos kto ma osobiste urazy do właścicielki i nie potrafi tego załatwic inaczej tylko na forum i to jeszcze kosztem kogoś kto jest niewienny - kto chciał tylko podzielić się wrażeniami, bo po to te posty są . Pozdrawiam wszystkich .
ada
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2008, 11:15
Lokalizacja: swarzedz

Postprzez zdolnakursantka » poniedziałek 23 czerwca 2008, 23:02

Droga Ado! Dzwoniłam do Magdalenki, bo chciałam się po prostu dowiedzieć jak wygląda kurs w innym ośrodku i jakie warunki mi zaproponują. Niestety niczego się nie dowiedziałam, więc wróciłam do Auto Startu.
Poza tym, nie wszyscy postępują jak Twój brat i każdy ma prawo do rozważenia różnych opcji przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, więc skoro jesteś tak inteligentna, powinnaś to zrozumieć.
Szacun :wink:
zdolnakursantka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 30 maja 2008, 08:48

Postprzez Dexa2 » wtorek 24 czerwca 2008, 06:26

Witam ponownie ja też już nie chciałem więcej pisać bo jest mi zupełnie obojętnie czy Wasi znajomi będą robić kursy w Magdalence, Auto-Starcie czy np. w Disneylandzie (w końcu mamy wolny wybór). Nie wiem czy zuaważyłaś droga Ado, ale już szmat czasu mamy w Polsce demokracje (chwalisz się swoim indeksem to powinnaś to wiedzieć, proponuję umieścić skan) i każdy może wyrażać swoje opinie i ja tak uczyniłem. Strasznie rozbawiła mnie ta prokuratura, bardzo dobre !!! Proponuję nie brać udziału w takich forach, każde następne może być większą traumą od poprzedniego.
Pozdrawiam
Dexa2
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 22 czerwca 2008, 10:09

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości