Krzyż Wielkopolski / Wieleń

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Krzyż Wielkopolski / Wieleń

Postprzez Spid3r » środa 13 lutego 2008, 10:01

OSK Akropol
Co sądzicie o tym OSK ?? ja sam tam zdawałem :) zaliczone :) miły kontakt :) Polecam z okolić aby wybierali właśnie OSK Akropol więcej na http://akropol.of.pl/ lub
Spid3r
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 20 grudnia 2007, 20:45

Wieleń

Postprzez plmajka » piątek 22 lutego 2008, 22:02

Ja również robiłam rozeznanie na temat OSK w tej okolicy. Działają 4 ośrodki.
1-Dziubakiewicz: kompletne nieporozumienie. Moja koleżanka miała u nich 3 jazdy i zrezygnowała bo intruktor, który na tym terenie prowadi te zajęcia wyzywa nawet od <&%#$@>, zero profesjonalnych wykładów a wymagania w Pile jakby mieli osobę, która od 5 lat prowadzi samochód. Najlepiej jak umiesz już wszystko - może wtedy będzie ok. Negatyw za to, że zabierają na cały dzień i powrót jest dopiero późnym wieczorem a jak nie to masz sobie przyjechać pociągiem :cry:
2- Akropol: to jest szkoła w której ja skończyłam kurs. Moje odczucia: profesjonalne wykłady (musiałam coprawda dojechać do Krzyża ale odwozili mnie do domu po zajęciach). Na wykłady warto chodzić gdyż dużo łatwiej orientuje się później człowiek w Pile na jazdach. Jazdy są dwa razy dziennie albo o 8 rano lub 15 - dla mnie super bo pracuję na zmiany i fajnie bo przynajmniej nie jest cały dzień do tyłu. Na jazdy zabierali z domku i oczywiście odwozili. Ustalanie jazd też było elastycne tak jak mi pasuje a nie im :lol:
3-Luz: Ci kolesie to jest zupełne nieporozumienie. W wakacje zabierali pełen samochód o 6:30 i przywozili po 20..... Nabrali ludzi bo zrobili promocję cenową a później niewyrabiali. Z tego co wiem to nabór robią w Wieleniu ale nie warto ( do kolegi zadzwonili wieczorem, że jutro ma jazdę - on na to, że pracuje i nie może. Instruktor na to, że 2 godziny poszły mu się walić)
4- Jakiś kolo z Krzyża - śmiga starym punciakiem. Szkoła widmo. Najniższa cena i taka sama pewnie jakość. Koleś chyba był ochroniażem w Thule i dorabiał sobie jak mu zmiany wypadały.
Majka
plmajka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 lutego 2008, 21:47
Lokalizacja: Wieleń

Postprzez marcelin » czwartek 22 stycznia 2009, 14:08

ha, a ja uczylem sie w osk dziubakiewicz :P i mile wspominam ten czas, moi znajomi ktorzy wybrali ta szkole nie nazekaja :!: :lol:
marcelin
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 20 stycznia 2009, 13:29

Krzyż, Wieleń, okolice

Postprzez kkubis » wtorek 27 stycznia 2009, 00:04

Ja tez sie podpisuje pod AKROPOLEM, milo i przyjemnie. Maja nowe clio i faktycznie jada dwa razy dziennie
Kris
kkubis
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 stycznia 2009, 00:00
Lokalizacja: Wieleń

Postprzez osk_dziubek » środa 25 marca 2009, 09:55

marcelin napisał(a):ha, a ja uczylem sie w osk dziubakiewicz :P i mile wspominam ten czas, moi znajomi ktorzy wybrali ta szkole nie nazekaja :!: :lol:


OSK znajduje się pod stroną http://www.dziubakiewicz.pl
osk_dziubek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 marca 2009, 11:59

Re: Krzyż Wielkopolski / Wieleń

Postprzez mikalaskowska » czwartek 13 września 2012, 00:36

Pitolicie z tym Dziubkiem, przekrętas do entej. Policja i sądy wzywają wszystkich jego kursantów.
Skała – wystarczy poczytać opinie mieszkańców Krzyża, którzy go znają ot np. pod artykułem w Tygodniku Nowym.
Powstało kilka nowych szkół, w Drawsku Rondo, chodziło ze mną do Akropolu kilka osób z Drawska. Trochę dziwne, że mają szkołę pod nosem a robili w Krzyżu – nie mieli dobrego zdania, niby długo i straszna zdawalność.
Słyszałam, że dobrze uczy też Pan Matusz gdzieś koło Wielenia.
Ja robiłam w Akropolu jak reszta moich znajomych i z czystego serca mogę tą szkołę polecić. Są cierpliwi i pomimo, że uczą już chyba 10 lat to przez cały czas widać, że zależy im na kursancie. Ja zdałam za 2 razem, mój brat za 1 a koleżanka za 3 więc na tle średniej krajowej chyba jest to dobry wynik. Polecam Pana Wieńczysława – anioł nie człowiek.
mikalaskowska
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 września 2012, 00:22


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości