Golub Dobrzyń

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez da790131 » wtorek 12 lutego 2008, 22:56

moja zona chodzila na kórs do elki golub dobrzyn i nic tam jej nie nauczyli moim zdaniem tak jak poszla na kors tak wyszla nie dosyc ze caly kors trwal przeszlo pol roku caly szef osrodka prowadzi korsy i nic sie nie stara tak wiec najgorszemu wrogowi bym tego osrodka nie polecil jazdy odlegle byly od siebie o dwa tygodnie co chyba jest niedopuszczalne moim zdaniem
da790131
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2008, 22:47

Postprzez adalberthus » czwartek 14 lutego 2008, 11:14

Może jak by chodziła na kurs ( a nie na kórs) to by było lepiej.........Do Torunia nie tak daleko, proponuję pomoc. Szkoliłem i podszkalałem z tego forum kilka osób i....jakoś wyszło dobrze.
p s. komunikuje jednak, że nie wysyłam konspektów, gdyż nie zwykłem pracować za kogoś.
jak chceta to jedźta, ale nie jedźta jak chceta
Avatar użytkownika
adalberthus
 
Posty: 512
Dołączył(a): czwartek 11 sierpnia 2005, 14:04
Lokalizacja: toruń

Postprzez andy63 » piątek 09 maja 2008, 12:51

A ja nie mogę się zgodzić z opinią da790131 , też chodziłem na kur s do OSK ELKA i uważam że wykłady są prowadzone bardzo ciekawie i wyczerpująco . Również pierwsza pomoc jest ciekawa z wykorzystaniem manekina . Kierownik -Pan Krzysztof jest bardzo miły i cierpliwy . Kurs włącznie z egzaminem trwał 3-miesiące . Może Twoja żona płaciła za kurs w ratach - a wiadomo że kurs będzie trwał dopóki nie wpłaci się całej kwoty za kurs - i trwało to 6 miesięcy . Wiadomo ,że nikt nie dopuści kogoś do wyjeżdżenia wszystkich godzin gdy ma zapłacone np. 200 zł. Polecam ten ośrodek ! Aha zdałem za pierwszym razem !
andy63
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 maja 2008, 12:38

:)

Postprzez EffkaG » piątek 20 marca 2009, 11:47

ja chodziłam na prawko do ośrodka pana Paradzińskiego i nie moge narzekac na ten ośrodek....
EffkaG4
EffkaG
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 marca 2009, 11:20
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości