Legnica

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Legnica

Postprzez emilia2109 » piątek 01 lutego 2008, 23:44

Chciałam Wam polecić OSK DOMINO w Legnicy :) W ośrodku panuje bardzo mila i przyjazna atmosfera :) Wykladowca (instruktor) dobrze tlumaczy teorie :) Nawet najwiekszy tempak zrozumie o co biega w krzyzowkach :)
Instruktorzy są bardzo mili, spokojni i co najwazniejsze nie krzycza na kursantow a to jest wielki plus :)
30 godz. spedzonych na jazdach to wielka przyjemnosc :)
Polecam serdecznie OSK DOMINO :)
29.01.2008 r. teoretyczny (+)
23.07.2008 r. praktyczny (+)
emilia2109
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela 02 grudnia 2007, 14:33
Lokalizacja: Legnica

Postprzez 2Fast » niedziela 27 kwietnia 2008, 16:46

Polecam OSK " WILK " !

Teorie przeprowadzane są w Liceum Ogólnokształcącym nr3, wykładane są bardzo solidnie iż wręcz nie da się nie nauczyć jednak nie jest sztywno, można się pośmiać, można się śmiało o wszystko pytać, Pan wykładający jest bardzo pomocny w każdym przypadku. OSK dysponuje rzutnikiem, dzięki temu każdy wyraźnie widzi o czym jest mowa.

Jazdy przebiegają w bardzo miłej atmosferze, Instruktorzy NIGDY nie krzyczą na kursantów! Zaczynając jeździć, nie można doczekać się następnej jazdy gwarantuje! Zachowanie, manewry oraz obsługa pojazdu jest omawiana perfekcyjnie!

Jeżeli chcą państwo zdać egzamin teoretyczny bądź też praktyczny naprawdę polecam ten OSK, sam byłem jego kursantem. Co mi to dało? Zdany egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem !!!

KONTAKT DO OSK " WILK ":
    www.autowilk.pl
    509 727 730
    076 722 99 09
2Fast
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 kwietnia 2008, 16:26
Lokalizacja: Legnica

Re: Legnica

Postprzez screamv5 » piątek 07 stycznia 2011, 20:48

Polecam osk domino, świetna atmosfera, świetni instruktorzy. Domino posiada najwyższą zdawalność.
screamv5
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 stycznia 2011, 20:43

Re: Legnica

Postprzez djmike » środa 23 marca 2011, 12:08

Polecam sezam:) super atmosfera instruktor z którym jeździłem podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie;) i skutek jest taki ze zdałem za 1 razem:) pozdrawiam ekipę Sezama:)
djmike
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 marca 2011, 11:58

Re: Legnica

Postprzez smutnytygrysek5 » piątek 12 sierpnia 2011, 17:50

Ja polecam PIRAT!!
Biora sie ostro za prace z kursantem bez krzykow i innych strasznych rzeczy co o niektorych szkolach sie slyszy:P
Wiecej robia niz gadaja a o to chyba chodzi.
P.Gosia i P.Adam to cudowni ludzie(wiem za co placilam,za jazde i nauke a nie za pogaduchy)
Zdawalnosc maja ok 42% za 1 podejsciem a ogolna 41% wiec duza(srednio do 2-3 egzaminu juz jest po)
Mialabym u nich za 1 razem ale sama sobie winna bylam:P
Zdalam za 3 razem
smutnytygrysek5
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 12 sierpnia 2011, 17:38

Luz

Postprzez liz86 » piątek 14 grudnia 2012, 10:52

Bardzo polecam OSK ''LUZ'' na NMP. Obsluga mila wyklady przeprowadzane szczegolowo wlaczajac uczestnictwo kursantow. W razie problemow z platnosciami ida na reke i oczywiscie daja komplet materialow dydaktycznech. Ja zdawalem wlasnie dzisiaj, w kiepskich warunkach ale po przeszkoleniu w Luzie zdalem za 1wszym razem bez najmniejszego bledu. Odpowiedz EGZAMINATORA '' Prosze podziekowac instruktorowi dobrego wyszkolenia'' sama broni szkoly. Naprawde jeszcze raz BARDZO POLECAM
liz86
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 grudnia 2012, 10:33

Re: Legnica

Postprzez mery90 » środa 03 lipca 2013, 20:33

Polecam Auto Szkole Wilk!!

coprawda robilam kurs w swoim miescie, u nich wykupilam godziny dodatkowe, chcac sie przyzwyczaic do Yarisa(uczylam sie Micra), na pierwszej godzinie okazalo sie, ze mam duze braki przez poprzednia instruktorke. Moj instruktor byl bardzo cierpliwy, uczyl wszystkiego, doradzal, moglam mu w pelni zaufac, i tak jak ktos wczesniej pisal, czekalam na nastepne godziny z niecierpliwoscia, a po zdanym egzaminie zalowalam, ze juz nie pojezdze z moim instruktorem;)
mery90
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 03 lipca 2013, 20:00

Re: Legnica

Postprzez radika » czwartek 18 lipca 2013, 10:48

a zdecydowanie POLECAM DUO z siedzibą w Legnicy i Złotoryi :-) !!!
Pierwsza jazda oczywiście była wielkim wydarzeniem dla mnie (stres), jednak mogę z ręką na sercu powiedzieć, że instruktorzy podchodzą do kursanta z wielkim zaangażowaniem, cierpliwością a przede wszystkim profesjonalizmem. Ja miałam przyjemność jeździć z Marcinem :)
Każda godzina jazdy była dla mnie cennym doświadczeniem i zawsze nauczyłam się czegoś nowego. Zawsze mogłam liczyć na wyczerpującą odpowiedź na każde z moich pytań, czy wątpliwości. Nauka przebiegała w przyjemnej atmosferze, na luzie, ale kompetentnie.
Podchodząc do egzaminu czułam się bardzo dobrze przygotowana, nie bałam się placu ani miasta, bo wiedziałam, że dam sobie z tym radę - zdałam :)
Gorąco polecam:)
radika
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 17 lipca 2013, 11:03

Re: Legnica

Postprzez Adamkozewicz » środa 27 listopada 2013, 15:19

Polecam ośrodek szkolenia kierowców Extreme w Legnicy.
Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy + nowoczesna sala wykładowa.
Więcej informacji: http://www.oskextreme.pl/ :)
Adamkozewicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 21 listopada 2013, 11:09

Re: Legnica

Postprzez czakulec » poniedziałek 17 lutego 2014, 22:36

Polecam OSK ''SZÓSTKA''

Wykłady idealne i instruktor miły :)
czakulec
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 lutego 2014, 02:13

Re: Legnica

Postprzez raf4 » czwartek 29 stycznia 2015, 13:30

OSK 21 - zero nudy, szybki kurs, zdane za pierwszym razem. bez stresów, instruktor super tłumaczy, wykłady ciekawe, bez ziewania :) nie ominął żadnych manewrów. Polecam!!!
http://www.osk21.com.pl/
raf4
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2015, 13:10

Re: Legnica

Postprzez janek88 » wtorek 31 marca 2015, 13:05

Podobnie jak autor polecam Domino - dużo dużo praktycznej wiedzy, nie tylko takiej, która pozwoli zdać egzamin ;)
janek88
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 27 marca 2015, 16:59

Re: Legnica

Postprzez Seba123 » poniedziałek 31 sierpnia 2015, 15:12

:thumb2: Polecam szkołę z Legnicy- Sezam. Kolega polecił mi Sezam bo był zadowolony. Ja również jestem zachwycony z przebiegu szkolenia w Sezamie. Kurs upłynął w miłej atmosferze i był na najwyższym poziomie. Instruktorzy dobrze tłumaczyli i byli bardzo cierpliwi. Egzamin zdany za I razem. Bardzo podobało mi się szkolenie na placu egzaminacyjnym w WORD, które było wliczone w cenę kursu. Doskonały pomysł. Dzięki temu był mniejszy stres na egzaminie. :P
Seba123
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2015, 15:03


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości