Giżycko

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Giżycko

Postprzez lalka28 » czwartek 24 stycznia 2008, 10:46

ALFA-Pamry/k.Giżycka
Na poczatku napiszę ze nie bedzie to polecajacy ww.szkolki post.
Jest tam 2 instruktorów.Pan P. i Pan A.
Nie chcę tu nikogo obrazać,ale chce przestrzec tych,którzy chca sie zapisac na kurs i nigdy nie mieli stycznosci z autem.
Panowie albo nie mają chęci albo serca do swojej pracy.
Cięko się z nimi umówic na jadę,nie odbierają telefonów,nie oddzwaniają.,nienajlepiej uczą.
Mają niską cene i za kurs i za godziny,ale lepiej dopłacić i wybrac inną szkołę :(
Avatar użytkownika
lalka28
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2008, 20:29

Postprzez dallas » czwartek 24 kwietnia 2008, 14:01

ja akurat robilam prawko w bydgoszczy, bo tu teraz mieszkam, ale pochodze z gizycka i jak znajomi robili z mojego rocznika /'86/ to polecali willa przede wszystkim, nie wiem jak jest teraz, pzdr
dallas
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 24 kwietnia 2008, 11:34
Lokalizacja: bydgoszcz

Postprzez kasia68.pl16 » wtorek 19 sierpnia 2008, 20:01

Ja sie nie zgadzam z wczesniejszą opinia, ponieważ w czerwcu zapisałam sie na kurs prawa jazdy i aktualnie kursu uczy jedna osoba. Wczesniejsze niezadowolenia były w duzym stopniu spowodowane tym, ze Pan .P. miał niezaufanego pracownika. Ja jestem bardzo zadowolona z kursu bo wiem ze bardzo duzo nauczyłam sie od instruktora i naprawde nie narzekam na to jak prowadzony jest kurs.zachecam do wyboru akurat tej szkoły jazdy gdyz jest ona jedna z najtańszych i najlepszych ze szkół w Województwie. Naprawde warto :D
kasia68.pl16
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 sierpnia 2008, 19:36

Postprzez canter » wtorek 21 lipca 2009, 21:07

Ja tam robiłem bezproblemowo w OSK przy LO1 (M.O) w Giżu i polecam!!!
Avatar użytkownika
canter
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek 17 lipca 2009, 12:53
Lokalizacja: Giżycko


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości