Nysa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Nysa

Postprzez Maruś » poniedziałek 17 grudnia 2007, 13:25

Gdy chciałem zapisać się na kurs prawa jazdy chciałem iść do szkoły, która istnieje od lat, więc która ma doświadczenie.
Dlatego poszedłem i zapisałem się do LOK-u w Nysie. To chyba pierwsza szkoła jazdy w mieście, ma z 40 lat, a może i więcej.
Zajęcia troretyczne były świetnie prowadzone, a sama nauka jazdy prowadzona przez młodego instruktora pana Bogdana notabene policjanta, który sobie dorabiał do pewnsji szkoląc przyszłych kierowców.
Fantatstycznie mi się z nim jeździło, no i dzięki niemu zdałem egzamin za pierwszym razem :)
Warto wybrać LOK ponieważ ma prestiż, doświadczenie no i gdy egzaminator patrzy na kartę i widzi, że kursant uczył się jazdy w LOK-u, a nie w jakiejś prywatnej "podwórkowej" szkole nauki jazdy. Wiadomo, że 90% egzaminatorów to starsi panowi, tzw. starej daty, którzy uczyli się jazdy także w takich ośrodkach i mogą zwracać uwagę na to gdzie chodziło się na kurs.

Dlatego bardzo polecam LOK :)

Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Maruś
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 16 grudnia 2007, 10:23
Lokalizacja: Nysa :)

Postprzez patrycja89 » czwartek 14 lutego 2008, 21:37

Ogolnie szkoły w Nysie są moim zdaniem przeladowane. Jak chcialam sie umowić na jazde to kazali mi czekac min. 2 tyg. W koncu zapisalam sie do LK do Pana Konrada, który moim zdaniem profesjonalnie podchodzi do zawodu. I maja dwa samochody, które są na egzaminie, co chyba teżjest ważną rzeczą. Polceam również Pana Grzegorza (gdzieś kolo straży pożarnej szkoła sie znajduje ;) ). :D
patrycja
patrycja89
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 lutego 2008, 21:08
Lokalizacja: Nysa

Postprzez olcia18 » sobota 23 maja 2009, 16:10

No ja też polecam szkołę LK ponieważ na prawde dobrze podchodzą do sprawi.Instruktorzy świetni i zawsze można się dogadać ;)

A poza tym Konrad to bardzo miły człowiek i zawsze można się poradzić. I każdy instruktor u nich jest wporządku można zawsze zapytać o coś czego się nie wie...
Na prawde polecam LK zdałam za pierwszym razem
pozdro



scalony przez moderatora
olcia18
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 23 maja 2009, 16:05


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości