Grudziadz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Grudziadz

Postprzez mat4u » poniedziałek 10 grudnia 2007, 17:23

polecam ze swojej strony OSK RAK w grudziadzu na wlodka 16.... najwieksza firma szkolenia kierowcow w grudziadzu..... ja mialem jazdy z instruktorem pojazdu nr 10 swietny instruktor..... ale to moze dlatego ze juz wiele umialem przed rozpoczeciem kursu ;)
Avatar użytkownika
mat4u
 
Posty: 673
Dołączył(a): poniedziałek 10 grudnia 2007, 17:01
Lokalizacja: Poznań

SAMPOL

Postprzez sweet-she » wtorek 08 stycznia 2008, 14:41

A ja polecam OSK Sampol. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły! Bardzo mili instruktorzy, świetnie przeprowadzona teoria. Polecam!
Anusia :)

Egzamin 17.01.2008
teoria +, plac +, miasto +
Odbiór dokumentu 28.01.2008

Obrazek
sweet-she
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek 08 stycznia 2008, 13:21
Lokalizacja: Bydgoszcz/Grudziądz

Postprzez Glammaniara » wtorek 25 listopada 2008, 17:28

Ja również polecam OSK "Autos", tzw. "Rak" na Włodka. Jeździłam pojazdem nr 8. Pan instruktor po prostu super! :) Inni instruktorzy też z tego co słyszałam bardzo fajni, nie krzyczą nawet kiedy powinni i wogóle rzadko się denerwują , więc jest luzik :) Nawet Panowie w biurze zawsze mili i pomocni :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Glammaniara
 
Posty: 142
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2008, 17:08
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Grudziadz

Postprzez Ewellka » poniedziałek 11 lipca 2011, 10:53

Równiez polecam OSK "AUTOS". Instruktor nr 2 8)
Avatar użytkownika
Ewellka
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek 21 czerwca 2011, 12:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Grudziadz

Postprzez kubek9911 » środa 16 września 2015, 10:44

Gorąco polecam szkołę jazdy OSK WORD w Grudziądzu ! Po moich dość traumatycznych przezyciach z róznymi instruktorami, w róznych szkołach, dopiero tu znalazłem osobę, która pozwoliła mi zdać za pierwszym razem prawo jazdy. 7 razy podchodziłem do egzaminu w Toruniu, w Grudziadzu, po wykupieniu 15 godzin doszkalających zdałem od razu ! Pan Tomek Gaweł jest wspanialym nauczycielem, przy którym pierwszy raz w zyciu się nie stresowałem, wszystko odbywało się na luzie, ale jdnoczesnie bardzo rzeczowo i kompetentnie. Polecam gorąco wszystkim zdesperowanym, i nie tylko ! ;)
kubek9911
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 września 2015, 10:41

Re: Grudziadz

Postprzez luk112 » wtorek 30 sierpnia 2016, 17:35

Jestem bardzo zadowolony z odbytego kursu w OSK WORD. Szczególnie z jazdy z Panem Tomaszem. Nie ma lepszego instruktora, zawsze punktualny miły i wyrozumiały. Lekcje odbywały bez zbędnych nerwów, każdy błąd był rzeczowo omówiony. Przygotuje każdego kandydata na kierowcę, który chcę otrzymać prawo jazdy. Zdałem za pierwszym podejściem. :P Dziękuję oraz polecam szkołę OSK WORD i oczywiście najlepszego instruktora Pana Tomasza!
luk112
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2016, 17:31

Re: Grudziadz

Postprzez bakonfs » sobota 08 kwietnia 2017, 13:26

Polecam OSK Word w Grudziądzu a szczególnie Pana Kazimierza K. - instruktora prawa jazdy kat. C, C+E ! Fajny facet z 40 letnią praktyką! wszystko zdane za 1 razem.
bakonfs
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 kwietnia 2017, 13:21

Re: Grudziadz

Postprzez Macharis » wtorek 25 czerwca 2019, 23:30

OSK Test w Grudziądzu na kat. B i sympatyczny Pan Marek M. dzięki niemu egzamin zdany za pierwszym podejściem.
OSK WORD w Grudziądzu na kat. C i profesjonalne podejście Pana Roberta pozwoliło mi również bez większych problemów zdać egzamin za pierwszym razem.
W chwili obecnej również w OSK WORD kurs na C+E z Panem Kazimierzem i patrząc na to jak przekazuje on wiedzę to o wynik egzaminu nie muszę się martwić.

Polecam obie szkoły gdyż posiadają wykwalifikowanych instruktorów oraz pojazdy identyczne jak na egzaminie w ośrodku egzaminowania.
Macharis
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 25 czerwca 2019, 23:12


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości