Siedlce

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Siedlce

Postprzez kamdori » wtorek 23 października 2007, 14:48

Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider w Siedlcach.
Super OSK . Panowie bardzo poważnie podchodzą do przygotowania przyszłych kierowców. Nie myślą tylko o zarobieniu pieniążków, ale i o dobrym przygotowaniu przyszłych kierowców. Poza tym ceny za kursy na poszczególne kategorie są niewygórowane. :D
Miałam przyjemność jeździć z Panem Arturem. Instruktor bardzo wymagający ale przesympatyczny. Uwagę umie zwrócić w sposób bardzo taktowny. Przygotowuje do egzaminu w sposób bardzo solidny. :)
Poza tym Ośrodek daje możliwość pojeździć nie tylko ze swoim wybranym instruktorem na jednym modelu auta, ale również w celu sprawdzenia się przed egzaminem z innymi Panami. :)
Tak trzymać Panowie. :lol:

www.lider.siedlce.net
kamdori
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 października 2007, 14:27

Postprzez rath » wtorek 23 października 2007, 22:36

Pod tym względem polecam również OSK Seliga.

http://seligakursy.pl
(2007-08-09) Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
(2007-08-14) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.
(2007-08-20) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
(2007-08-21) PJ odebrane w UM.
rath
 
Posty: 37
Dołączył(a): czwartek 19 lipca 2007, 16:20

Postprzez agatek20 » środa 24 października 2007, 22:05

Ja również szkoliłam się w OSK Lider i jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Zostałam bardzo dobrze przygotowana przez Pana Artura Bryłkę. Jest to instruktor, który wymaga naprawdę wiele od swoich kursantów jednak dzięki temu zostaną oni w pełni przygotowani do poruszania się samochodem. Poza techniką jazdy Pan Artur nauczył mnie również, co jest bardzo ważne, bezpiecznego poruszania się po drogach. Uważam, iż zostałam przygotowana najlepiej jak było to możliwe zarówno do egzaminu jak i codziennej jezdy samochodem. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem i co było dla mnie ważne egzaminator powiedział mi, że będzie ze mnie bardzo dobry kierowca 8) co zawdzięczam Panu Arturowi :D
Polecam wszystkim ten ośrodek :D , instruktorzy są naprawdę bardzo sympatyczni, a co najważniejsze bardzo dobrze przygotowują swoich kursantów do jazdy samochodem.
agatek20
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 24 października 2007, 19:54
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez aga5 » wtorek 01 stycznia 2008, 14:39

:D Witam wszystkich.Ja ze swej strony chciałabym polecić ośrodek WAŁOWA. Naprawde profesjonalna załoga,uczciwe przygotowanie nietylko do egzaminu ,ale dużo praktucznych rad w kierowaniu autkiem.Miałam bardzo fajnego instruktora Jarka Olszewskiego,który bardzo dużo mnie nauczył,na jazdach niemożna się było nudzić. :lol: Pamiętajcie że egzamin to nietaka straszna sprawa, jak się jest dobrze przygotowaną.Polecam i pozdrawiam
powodzenia na egzaminie
aga5
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 01 stycznia 2008, 14:20

Postprzez andzelika11 » poniedziałek 21 kwietnia 2008, 15:45

Ukończyłam kurs własnie u Seligi. Po 20 godzinach jazdy usłyszałam od mojego instruktora,że słabo jeźdzę i muszę dokupić 10 godzin dodatkowych, oczywiście u niego. Z tym, że mam w ośrodku zgłosić, ze deklaruję chęć wykupienia 5 a pozostałe u niego "na lewo". Na samo prowadzenie zajęć teoretycznych nie mogę narzekać , ale taki ''numer "ze strony instruktora. Ohyda! :x
andzelika11
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 11:38

Postprzez michal2008 » piątek 12 września 2008, 17:32

Ja szkoliłem sie w Koliberku i byłem bardzo zadowolony.Wszystko poszło sprawnie no i zdałem za pierwszym razem :D
michal2008
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 września 2008, 17:27

Postprzez adilla » poniedziałek 02 lutego 2009, 23:58

Kończę właśnie w Koliberku. Bardzo fajna atmosfera podczas jazd, wszystko dokładnie wytłumaczone, na każde dociekliwe pytanie dostaję odpowiedź. Szczerze polecam
adilla
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 02 lutego 2009, 22:45
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kicikici » środa 28 października 2009, 19:29

Również polecam Koliberka. Mój instruktor Marek to po prostu facet z powołaniem, każdy błąd z takim spokojem tłumaczył, dawał do zrozumienia jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać na drodze i jak ich uniknąć. To nie była zwykła jazda i nauka jak tylko zdać egzamin, ale prawdziwe szkolenie przyszłego kierowcy :D A zdałam za pierwszym razem i teraz już śmigam swoim samochodzikiem :D
kicikici
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 września 2009, 11:41

Postprzez gadula » piątek 30 października 2009, 22:41

Polecam ośrodek LIDER w Sielcach Pan Artur!!!!! dzięki niemu zdałam egzamin , dokładnie tłumaczy , podejście pedagogiczne, jazdy z nim to czysta przyjemność , przygotowuje solidnie nie tylko do zdania egzaminu ale też do późniejszego poruszania się po drogach!!!!
gadula
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 24 października 2009, 22:41

Postprzez karolina24 » wtorek 03 listopada 2009, 10:55

ja jeździłąm u Grześka z Wałowej- bardzo dużo mnie nauczył, bo na kursie w Łodzi mój instruktor był takim matołkiem,że nawet nie zrobilismy parkowania ani innych manewrów na miescie , bo mu się nie chciało, przed ostatnim- wreszcie zdanym- egzaminem miałam jazdy u znajomego mamy z Koliberka- również miło wspominam. Ogólnie uważam,że te 2 szkoły są bardzo profesjonalne. OSK w Łodzi oceniam dużo niżej- nagminnie skracany czas jazd, olewatorstwo istruktkorów..... ja tam nauczyłam się więcej w Siedlcach, niż w Łodzi!!
karolina24
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela 09 sierpnia 2009, 20:48
Lokalizacja: Siedlce/Konstantynów Łódzki

Postprzez DiamondBoy » środa 30 grudnia 2009, 11:05

a ja polecam ośrodek szkoleniowy kierowców "Krzysztof" oraz przesympatyczna i naprawdę bardzo dobrze uczącą instruktor panią Agnieszke :) Wielkie Pozdro dla niej. Bardzo dobrze mnie nauczyła jeździć i jutro egzamin, jazdy się nie boję gorzej testy xD możecie podać nawet na PW tych 2 egzaminatorów z tabliczką b.surowi? dokładniej chodzi mi o nazwiska że jak wsiądę z jednym to żebym wiedział czego się spodziewać. :D
DiamondBoy
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 grudnia 2009, 11:03
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez P. » środa 26 maja 2010, 23:55

Robiłem kurs w Jacku. Nie mam żadnego punktu odniesienia - nie wiem jak jest w innych OSK, nie wiem nawet jak się jeździ z innymi instruktorami. W każdym razie jestem zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń do swojego instruktora. Punktualny, szybko oduczył mnie złych nawyków, bez nerwów. Od rozpoczęcia kursu do otrzymania prawka minęły równe dwa miesiące.
P.
 
Posty: 104
Dołączył(a): wtorek 11 maja 2010, 12:01
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Postprzez joanka » sobota 14 lipca 2012, 17:39

Ja szkoliłam się w ośrodku Lider W Siedlcach ,Jestem bardzo zadowolona ,Moim instruktorem był Pan Piotr cudowny człowiek uprzejmy z rewelacyjnym podejściem pedagogicznym ,wiem co mówię gdyż 3 lata temu przerwałam szkolenia w innych ośrodkach min w Sokołowie i w Siedlcach i już zwątpiłam że mogę zostać kierowcą,Dzięki temu instruktorowi uwierzyłam w to , że mogę być dobrym kierowcą a co najważniejsze zdałam egzamin na prawo jazdy .Jestem bardzo szczęśliwa że miałam przyjemność szkolić się w Ośrodku LIDER i z tym instruktorem gdyż nauczono mnie nie tylko prawidłowej techniki jazdy ale przede wszystkim bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym .Dlatego każdemu polecam ten ośrodek Pozdrawiam ciepło :)
joanka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 lipca 2012, 11:10


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości