Pabianice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Pabianice

Postprzez SmallCrimes18 » środa 07 sierpnia 2013, 22:39

Serdecznie polecam wszystkim szukającym dobrej szkoły jazdy CSK Terczyński.
Świetni instruktorzy, miła atmosfera :) Gdybym miała wybierać jeszcze raz, na pewno bym wybrała CSK:)
teoria 25.07.2013 (+)
praktyka 02.08.2013 (-)
praktyka 07.08.2013 (+)
SmallCrimes18
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 07 sierpnia 2013, 22:15

Re: Pabianice

Postprzez AgaCh » poniedziałek 12 sierpnia 2013, 15:05

Witam.
Wszystkim niezdecydowanych serdecznie polecam CSK Terczyński :D . Prawo jazdy robiłam rok temu i jestem bardzo zadowolona. Świetna atmosfera, bardzo sympatyczni instruktorzy, rzetelne przygotowanie do egzaminu i do samodzielnej jazdy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. :D Co do jazd, to atmosfera jest tak sympatyczna, że nie chce się wysiadać z auta po skończonej jeździe, czułam, że instruktorom naprawdę zależy, żeby kursanta nauczyć wszystkiego od a do z. Instruktorzy rzetelnie wszystko tłumaczą, zwracają uwagę na najdrobniejsze błędy i szczegóły, które na egzaminie skutkowałyby oblaniem. Godziny jazd można sobie indywidualnie dobrać do swojego grafiku dnia. :spoko:
AgaCh
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 sierpnia 2013, 20:30

Re: Pabianice

Postprzez jedza0509 » wtorek 13 sierpnia 2013, 13:35

Witam,
jeśli ktoś z Was waha się jaką szkołę nauki jazdy wybrać szczerze polecam CSK Terczyńscy. Prawo jazdy zrobiłam w zeszłym tygodniu. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Szkoła ta dobrze przygotuje Was do egzaminu teoretycznego jak i do praktyki :) przemili instruktorzy. Idąc na jazdę a następnie ją kończąc nie chce się wcale wysiadać z samochodu :) lekcje prowadzone są na przyjacielskich kontaktach a dodatkowe godziny możecie ustawić sobie wg swoich planów. :spoko:
jedza0509
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 13 sierpnia 2013, 13:29

Re: Pabianice

Postprzez AB2013 » czwartek 22 sierpnia 2013, 16:50

Bardzo dobra i godna polecenia szkoła kierowców. Wykłady oraz jazdy prowadzone są w bardzo miłej atmosferze.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta egzaminy dwóch kategorii zostały zdane za pierwszym razem.
Polecam CSK Terczyński. Nauka tutaj to czysta przyjemność.
AB2013
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 sierpnia 2013, 16:44

Re: Pabianice

Postprzez Anamitr » wtorek 01 października 2013, 15:09

Polecam wszystkim szkołę CSK Terczyński. Serdeczna obsługa, fachowy instruktraż. Zdałem co prawda za 2 razem, ale pierwsze niepowodzenie było raczej winą stresu - nie zaliczyłem rękawa.

Po całym kursie egzamin praktyczny na mieście był banalny, łącznie z parkowaniem równoległym.
Anamitr
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 października 2013, 15:03

Re: Pabianice

Postprzez Alex78 » czwartek 03 października 2013, 15:40

Witam

Polecam szkołe kierowców Bartoszek. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Bardzo fachowe podejscie do kursanta.
Alex78
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 03 października 2013, 15:22

Re: Pabianice

Postprzez bluebox » piątek 31 stycznia 2014, 10:47

Polecam CSK Terczyńsk.
Miła atmosfera i świetni instruktorzy. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem bezbłędnie, za 1 podejściem. Dzięki temu, że mogłem jeździć z kilkoma instruktorami, nie przyzwyczaiłem się do jednej osoby i na egzaminie nie miałem problemów :)
bluebox
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 stycznia 2014, 10:42

Re: Pabianice

Postprzez matizek658 » poniedziałek 17 listopada 2014, 18:05

Serdecznie polecam CSK Terczyński. Nauka w tej szkole jest przyjemnością, oferuje profesjonalną i miłą kadrę instruktorów. Także prowadzone wykłady są ciekawe i przygotowują do bezproblemowego zdania egzaminu za pierwszym razem.
POLECAM
matizek658
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 listopada 2014, 18:01

Re: Pabianice

Postprzez GusPetch » poniedziałek 24 listopada 2014, 18:23

Uwaga na Auto Szkołę TURBO w Pabianicach.
Tak nierzetelnej firmy się nie spodziewałem. Postaram się w kilku zdaniach przybliżyć jak wyglądało moje szkolenie w szkole TURBO. Połowę godzin na placyku spędziłem absolutnie bez żadnego nadzoru instruktora, tym samym popełniałem raz za razem te same błędy i myślałem, że wszystko jest ok. Jazda po mieście to wręcz śmiech na sali. Na miasto wyjechałem dwa razy. Raz na mieście spędziłem godzinkę no i drugi raz już trochę lepiej bo dwie godziny. UWAGA instruktor jeździł ze mną jako pasażer!!! Tat, tak, dobrze przeczytałeś/aś, siadał gościu za moimi plecami i tak sobie jeździliśmy po mieście. Z kolejnych niedociągnięć może być fakt iż część praktyczną (20h jazd) odbywałem przez 3 miesiące, zacząłem latem a skończyłem zimą. Ogólnie uczyło mnie 3 instruktorów i każdy ma swoje widzi mi się jak powinno się jeździć motocyklem. Po skończeniu nauki zdałem sobie sprawę oglądając filmiki na you-tub, że nikt mi nie pokazał jak ruszać pod górkę. Placyk nie miał nawet takiego stanowiska. Oczywiście plac manewrowy to kolejne pomyłka. Pełno na nim dziur, wybojów i krzaków. Pierwszy egzamin oblałem ponieważ nie sprawdziłem naciągu łańcucha przed ruszeniem. Nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, że tego nie robie. Podsumowując: jak chcesz się u nich szkolić to licz się z dodatkowymi godzinami wykupionymi w innej szkole.
GusPetch
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2014, 18:19

Re: Pabianice

Postprzez monika2015 » niedziela 22 listopada 2015, 22:17

Zdecydowanie polecam CSK Terczyński. Miła atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta.Szkoła oferuje bardzo dobry system nauczania. Instruktorzy udzielają dużo dobrych rad oraz wspierają i motywują do dalszej nauki.Egzaminy zdane za pierwszym razem. Według mnie najlepsza szkoła w Pabianicach.
monika2015
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 listopada 2015, 22:05

Re: Pabianice CSK Terczyński Polecam

Postprzez drobny823 » sobota 05 grudnia 2015, 01:05

Polecam CSK Terczyński. Teorie (23.11.2015) i Praktykę (3.12.2015) zdałem za pierwszym podejściem. Wykłady przeprowadzone profesjonalnie, jazdy także, Bardzo miła i rodzinna atmosfera, Jeśli ktoś ma wahania jaką szkołę jazdy wybrać to jak najbardziej polecam CSK nie pożałujecie.:)
drobny823
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 grudnia 2015, 01:00

Re: Pabianice

Postprzez d4marus » poniedziałek 14 grudnia 2015, 11:50

Polecam CSK TERCZYŃSKI. Zdecydowanie najlepsza szkoła w mieście. Wszystko doskonale wytłumaczone i nauczone. :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
d4marus
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 grudnia 2015, 11:48

Re: Pabianice

Postprzez rzepcio » czwartek 07 stycznia 2016, 19:59

Bardzo polecam CSK Terczyńscy bardzo rodzinna atmosfera, profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta można by wymieniać i wymieniać. Jazdy z Panem Zbyszkiem to czysta przyjemność, wszyscy instruktorzy to profesjonaliści. Jakbym miał jeszcze raz wybierać to na pewno bym dokonał takiego samego wyboru. Z resztą praktyka za pierwszym razem mówi sama za siebie.
rzepcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 stycznia 2016, 19:47

Re: Pabianice

Postprzez Karpiu » niedziela 06 stycznia 2019, 19:28

Zdecydowanie polecam Szkołe Kierowców L1 widać profesjonalizm u instruktorów oraz indywidualne podejście do kursanta. Jazdy z Panem Irkiem i jego dobre wskazówki umożliwiły mi zdanie egzaminów państowych za pierwszym podejściem.
Egzamin teoretyczny kat. B: 27.12.2018 Wynik: Pozytywny
Egzamin praktyczny kat. B: 31.12.2018 Wynik: Pozytywny
Opłata w WK: 03.01.2019
Dokument został zamówiony: 14.01.2019
Dokument do odbioru w urzędzie: - 22.01.2019
Karpiu
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 stycznia 2019, 18:38

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości