Pabianice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Pabianice

Postprzez mo_nii » sobota 13 października 2007, 11:10

Polecam Auto-Szkołe Bajon. Wszystko w jak najlepszym porządku, atmosfera i ludzie super!
Dobrze uczą teori jak i praktyki.
Zdałam za pierwszym.
11.10.2007r. - egzamin kat. B
*teoria - 0 błędów
*praktyka - zdana
25.08.2007r. - zakończenie kursu
22.06.2007r. - rozpoczęcie kursu
mo_nii
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 07 sierpnia 2007, 11:44
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez porzeeczka » piątek 14 grudnia 2007, 23:15

Ja nie polecam CSK szkoła beznadziejna....instruktorzy zamiast uczyć załatwiają swoje sprawy.....nie nauczyli mnie tam nic a niby było 30 godzin...szkoda gadać zamarnowana kasa...no i niestety niezdany egzamin...

A miało byc tak pięknie?
porzeeczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 grudnia 2007, 17:22

Postprzez Małgoś » czwartek 12 marca 2009, 00:51

A ja byłam w auto-szkole u Rybaka. To chyba jest obok CSK? Jestem bardzo zadowolona! Poszło wszystko za pierwszym razem! :D
Było tak jak mówili, czyli rodzinnie.
Małgoś
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 marca 2009, 21:18

Postprzez marysskania » poniedziałek 03 sierpnia 2009, 21:44

Tez polecam wszystkim zrobić kurs u Rybaka. Ja zdałam co prawda za drugim razem :oops: , ale to nic. Ale teraz juz mi nawet szkoda,że skończyły sie jazdy i wykłady, bo jedno i drugie wspominam bardzo dobrze.
marysskania
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 sierpnia 2009, 21:34

Postprzez LIZKA » czwartek 01 października 2009, 15:19

Ja nie polecam szkoły wadowscy, nic się nie nauczyłam i tylko się denerwowałam; egzaminu oczywiście tez nie zdałam, poza tym ciężko dogadać się z instruktorką. Nie mozna zmienić instruktora, gdyż ona jeżdzi sama. Szczerze nie polecam tej szkoły!
LIZKA
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 października 2009, 15:12

Postprzez nikosia » piątek 11 grudnia 2009, 23:43

Długo szukałam szkoły, która by była dla mnie odpowiednia. Gdyż o wielu słyszałam negatywne opinie. W końcu poszłam do małej szkoły, którą prowadzi Piotr Kociołek. Jest świetny, zabiera mnie często do Sieradza, gdzie będę zdawać egzamin, wszystko tłumaczy, zwraca uwagę na szczegóły, które mogą być istotne dla egzaminatora. Jest przy tym bardzo miły i pomocny, nigdy nie krzyczy, sympatycznie się z nim rozmawia. Nigdy nie narzuca terminów jemu pasujących, zawsze się do mnie dostosowuje, nawet zaprowadził mnie pod samą salę, gdzie miałam egzamin teoretyczny, gdyż nigdy nie byłam w WORDzie i nie miałam pojęcia dokąd mam iść. Polecam w 100%.
nikosia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 grudnia 2009, 23:36

Pabianice Turbo

Postprzez BlackHawk » czwartek 15 kwietnia 2010, 09:10

Nie polecam, nie rzetelna firma i problem później na egzaminie ;)
BlackHawk
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 kwietnia 2010, 08:39

Re: Pabianice

Postprzez happy kierowca » wtorek 12 października 2010, 13:03

mam prawko od dwóch lat i narzekać nie mogę na instruktorów którzy mnie uczyli bo byli rewelacyjni ale s.k. turbo to porażka... umawianie i odwoływanie ustalonych jazd tragedia chyba kogoś to przerosło. ciągle brak miejsc popołudniu i jeżdżenie do późnych godzin. lubiłam instruktorów którzy już tam nie pracują, dwoili się i troili żeby było ok ale ta osoba "od góry nad nimi" przecież ma ostatnie zdanie... niedawno jeden z instruktorów z tej auto szkoły założył własną przy ul.Grobelnej Auto Jazz, mój kumpel mówił że zdał prawko bez problemu i było wszystko w porządku, myślę że osoba prowadząca tę szkołę doskonale sobie poradzi powodzenia Auto JAZZ :) :) :)
happy kierowca
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 października 2010, 12:27

Re: Pabianice

Postprzez prezespce » piątek 15 października 2010, 13:16

Polecam szkołę AUTOJAZZ, egzaminy zdałem za pierwszym razem. Dzięki nastawieniu instruktorów atmosfera przyjazna nauce, przygotowujący nie tylko do egzaminu, lecz także do późniejszej samodzielnej jazdy :)
prezespce
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 15 października 2010, 13:07

Pabianice

Postprzez bd43 » środa 01 grudnia 2010, 20:24

Parę miesięcy temu rozpoczęłam kurs na prawo jazdy "w najlepszej szkole w mieście" . Szybko jednak zrezygnowałam ... :-/ Za namową znajomych rozpoczęłam kurs u "Nowakowskiego" .Ukończyłam go ,a co najważniejsze zdałam egzamin za drugim razem . :grin2: Jestem nauczycielką a podobno my i pielęgniarki,to najgorszy materiał na kierowców .
Wszystkim polecam tę szkołę,super atmosfera ,pełen profesjonalizm, zarówno na wykładach jak i podczas nauki jazdy. Indywidualne podejście do każdego z kursantów . Super!!! Dziękuję.
bd43
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 grudnia 2010, 20:10

Re: Pabianice

Postprzez NIKON » niedziela 24 lipca 2011, 12:42

Polecam w 100% TURBO wspaniali instruktorzy szczególnie Bartek, najlepszy instruktor jakiego w zyciu mialem, wesoly nie boi sie odpowiedzi na zadne pytanie, kategoria A to jego ulubiony przedmiot nauczania jeszcze nie widzialam tak spokojnego instruktora co uwielbia slowa " jeszcze raz..." w ten sposob zdalem dzieki jego uporowi, jeszcze polecam Pawła spoko ale nie tak jak bartek, idzcie do TURBO spoko jest:)
NIKON
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 24 lipca 2011, 12:38

Re: Pabianice

Postprzez salobrena » niedziela 16 października 2011, 19:32

Złego słowa na Turbo nie dam powiedzieć. Wszystko dopięte na ostatni guzik, atmosfera fantastyczna, aż by się chciało, żeby kurs trwał wiecznie :D
salobrena
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 16 października 2011, 19:25

Re: Pabianice

Postprzez NIKON » czwartek 24 listopada 2011, 03:01

czytalem dzisiaj jeden post z zeszlego roku wlasciciela SK TURBO w ktorym mowil ze mlody instruktor nie nadaje sie do nauczania... oczernial ich itd, to jakis skandal, przeciez mnie uczyl w jego szkole mlody instruktor i prosze prawko mam na A za pierwszym na B mialem z Pawlem moze nie za pierwszym ale wspaniali ludzie jeden 26 lat drugi 30 cos:) ale uczyli a tu czytam takie rzeczy... niech SK TURBO zastanowi sie co pisze i jak strasznie oczernia swoich instruktorow... a pozatym to mam POZYTYWNE odczucia bo chlopaki sie starali mnie nauczyc... i udalo sie im:P i jeszcze jedno zobaczcie jaki smieszny i przyjacielski jest dzien gdy jezdzi sie z Bartkiem i Pawlem oni sa zajefajnie i gdyby nie oni ta szkola moglaby nie istniec oni sa filarami tej szkoly...
NIKON
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 24 lipca 2011, 12:38

Z podziękowaniami dla L1

Postprzez Misia » poniedziałek 12 marca 2012, 13:26

Witam wszystkich stojących przed tym jak, że trudnym wyborem jakim jest wybór autoszkoły.
Z własnego doświadczenia:
- nie iść tam gdzie cena jest najniższa
- nie nabierać się na przyspieszone kursy...
- im więcej osób na wykładzie tym gorzej dla nas
Dlaczego? Dlatego,że mała cena = mały zarobek dla szkoły=niezadowoleni instruktorzy = niechęć do pracy - po prostu czułam się jak piąte koło u wozu a nie jak klient. Mniejsza z tym.
Propo punktu drugiego- Może i są orły które opanują tą wiedzę w 20 godzin wykładowych ale potem przed egzaminem stres, że nic nie potrafią, poza tym moje przygotowanie po takim kursie skutkowało tym , że przed jazdami doszkalałam się z teorii a i tak nie miałam jej opanowanej tak aby bezpiecznie jeździć i skupić się na praktyce. Poza tym przecież płaciłam za 30 godzin teorii. Co do trzeciego nie muszę chyba komentować.
Po trzech niezdanych egzaminach zaczęłam szukać innej szkoły (nie napisze nazwy pierwszej swojej autoszkoły bo nie o to mi chodzi aby kogoś oczerniać) Trafiłam na L1, blisko przestanku, miałam po drodze, wstępnie chciałam się tylko dowiedzieć co i jak, krótka rozmowa z właścicielem, chwila namysłu i wykupiłam 5 godzin doszkalania. Instruktor po pierwszej godzinie stwierdził, że z Moją teorią jest słabo. Zaproponował mi abym wpadłą na wykład bo akurat jakieś się odbywały. Po pierwszym stwierdziłam, że zostaje na cały kurs teoretyczny, poprostu super, prezentacja multimedialna+komentarze wykładowcy + pytania kontrolne = świetny wykład i 100% wiedza.Dzięki temu nie marnowałam godzin praktyki na doszkalanie z teori. Teraz czekam na egzamin a skutkiem napewno się pochwale:)
Morał jest prosty - w Szkole kierowców L1 uczą (i pomagają ) na 6
Misia
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 marca 2012, 12:51

Re: Pabianice

Postprzez garrik » środa 14 marca 2012, 13:57

AutoJazz

Egzamin zaliczony co prawda za drugim podejsciem ale nie mam zastrzezen do szkolenia, teoria przerobiona szybko (i efektywnie) z wlascicielem, ktory staral sie wyjasnic wszystkie nawet najbardziej wydumane sytuacje na drodze ktore zostaly mu podsuniete. Prezentacja z wykladu zostala rowniez kazdemu udostepniona, wiec tuz przed egzaminem mozna bylo na spokojnie w domu przejrzec wszystko co najwazniejsze.

Chcialem jak najszybciej skonczyc kurs praktyczny wiec poczatkowe godziny mialem w zasadzie z wszystkimi instruktorami i wszyscy sa godni polecenia; 20 z 30 godzin wyjezdzilem z Pania Marzena - zawsze punktualnie zaczynalismy, nigdy nie konczylismy jazd przed czasem, serdecznie polecam (i pozdrawiam! :))

Suma sumarum mysle ze szkola b.dobra a i ceny stosunkowo niskie (+ promocje dla studentow/rocznikow maturalnych itp)
garrik
 
Posty: 165
Dołączył(a): środa 14 marca 2012, 13:37

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości