Olsztyn

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Olsztyn

Postprzez tmarta13 » czwartek 07 kwietnia 2011, 12:06

www.fokus.olsztyn.pl
wysoka zdawalność, uczciwie uczą i podchodzą do kursanta, mają symulator :) wyszkoleni instruktorzy, na motor 100% zdawalność. Polecam !!!
tmarta13
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 21:48

Re: Olsztyn

Postprzez notissa » piątek 14 października 2011, 10:10

Auto Szkoła Roman Kołak - ekstra instruktor. :spoko: Anielska cierpliwość, poczucie humoru, dobra atmosfera na kursie. Jeździłam z dwoma instruktorami, dwoma samochodami - w zupełności wystarczyło, żeby się przekonać, w jaki sposób wyczuć inny samochód i na egzaminie nie było problemu z nowym punciakiem.
Będzie mi brakować jazd, bo wczoraj zdałam egzamin za 1szym razem na razie zdawalność mojej grupy to ok. 80%, więc myślę, że to nie jest przypadek.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim.
notissa
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 października 2011, 09:49

Re: Olsztyn

Postprzez Adri2n » poniedziałek 26 grudnia 2011, 11:10

notissa napisał(a):Auto Szkoła Roman Kołak - ekstra instruktor. :spoko: Anielska cierpliwość, poczucie humoru, dobra atmosfera na kursie. Jeździłam z dwoma instruktorami, dwoma samochodami - w zupełności wystarczyło, żeby się przekonać, w jaki sposób wyczuć inny samochód i na egzaminie nie było problemu z nowym punciakiem.
Będzie mi brakować jazd, bo wczoraj zdałam egzamin za 1szym razem na razie zdawalność mojej grupy to ok. 80%, więc myślę, że to nie jest przypadek.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Potwierdzam:-) Mi także udało się zdać za pierwszym razem. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że p. Roman i p. Jacek odwalili kawał dobrej roboty. Zero stresu, miła atmosfera, dobre podejście do kursanta,duża wyrozumiałość-z uśmiechem wspominam jazdy z nimi:-)
Adri2n
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 26 grudnia 2011, 10:15

Re: Olsztyn

Postprzez Monia81 » sobota 31 marca 2012, 18:27

ja polecam szkołę Prywatna szkoła nauki jazdy (chyba tak sie 'nazywa") mieści sie na pl Konsulatu Polskiego w budynku NOT-u.

Wykłady - ciekawe prowadzone przez P. Sławka , wciąga do dyskusji i w ogóle bardzo mila atmosfera , cenne uwagi zostają w głowie bo p. Sławek zawsze jakąś anegdotkę opowie ;)
(jednak nie polecam Go jako instruktora - z tego co wiem nie jedna osoba od niego" uciekła" - chyba jest zbyt nerwowy , a wiadomo , przy nas kursantach trzeba mieć stalowe nerwy
wykłady zakończone egzaminem wewnętrznym - nie zdasz testów -Nie wsiądziesz do elki
(uważam , ze to konieczne i bardzo pomocne , bo troche obciach nie zdac testów, a juz nie zdac ich za 4 razem (u mnie na egzaminie , jeden chlopak , w sumie starszy facet 4 x oblał ;/)

jazda - mozna sobie wybrac instruktora , ja szkołe tą właśnie wybrałam ze względu na instruktora, który uczył mojego męża, zdał za 1 razem, wiec nie patrzyłam na cene , na nazwe szkoły, miejsce wykładów, tylko ide tam gdzie uczy jeździć p. Edek H .
instruktor, który jest bardzo wymagający , bardzo poważnie podchodzi do kazdego kursanta, na "siłę" wbija technike i znaki, odnosi sie takie wrażenie, że jemu bardziej zależy niż kursantowi (co czasami mnie drażniło, bo czułam presje, ale zdany egzamin po wyjeżdżeniu tylko 30h wszystko rekompensuje i mi i pewnie p. Edkowi)
z tego co sie zdążyłam zorientować z tej szkoly równiez p.Andrzej jest dobrym instruktorem


myśle, że bardziej trafnym tematem byłyby właśnie opinie o instruktorach , niż o szkołach , bo to instruktor nas uczy nie szkoła
Monia81
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 30 marca 2012, 12:06

Postprzez Gosiaczek2 » środa 12 września 2012, 18:53

Ja nie jestem zadowolona z Motorexu. Instruktorka ciągle się myli i zwala na kursanta jest nie miła i wiecznie wrzeszczy. Zero cierpliwości. Do tego obgadują innych kursantów. Kurs muszę robić od początku więc stracone pieniądze, bo na pewno u nich nie wezmę dodatkowych godzin. Więc chłopaki i dziewczyny nie wybierajcie taj szkoły!!! Ja po lekcjach z instruktorką zniechęciłam się do jazdy. Ale może kiedyś się jeszcze przekonam. Nie pisze tego, żeby zaszkodzić tej szkole, ale po to, żeby Was uprzedzić jak tam jest.
Gosiaczek2
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 12 września 2012, 18:40

Re: Olsztyn

Postprzez Anna29 » czwartek 04 października 2012, 23:07

Witam, chciałabym polecić Auto Szkołę Roman Kołak, opanowany i fajny Pan. Wcześniej uczyłam się w innych szkołach ale nie odpowiadali mi instruktorzy. Odradzam szkołę MCSK już po odebranym telefonie o 18 arogancki ton głosu pani informuje ze już nie pracuje o tej godz a informacje są na stronie. Następnie dostałam smsa " mam nadzieję ze pani do nas nie trafi", odradzam Auto szkołę M. Żarski oraz Jerzy Pyć bardzo nerwowi, nieprzyjemni, nie miłe komentarze można usłyszeć pod swoim adresem
Anna29
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 października 2012, 22:44

Re: Olsztyn

Postprzez alicja19 » wtorek 16 lipca 2013, 00:49

Bardzo polecam szkołę ACSK Marka Miernika.
Wykłady prowadzone są ciekawie i solidnie. Widać, że pan Marek zna się na rzeczy i potrafi zainteresować tematem :D
Jeżeli chodzi o jazdy, to część miałam z panem Markiem, a część z panem Wojtkiem i na prawdę nawet nie ma się do czego przyczepić. Obydwaj bardzo cierpliwi, spokojni i wyrozumiali. Do tego świetna atmosfera i egzamin zdany za pierwszym razem;) Polecam bardzo!
alicja19
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 lipca 2013, 00:37

Re: Olsztyn

Postprzez Iriska » wtorek 15 października 2013, 22:21

Wypowiem się też o ACSK- szkole pana Miernika. Zapisałam się do niej z polecenia, wykłady wykłada sam pan Miernik, prowadzone są zrozumiale i treściwie. Teorie zdałam za pierwszym razem.

Nie polecam natomiast jeżdżenia z instruktorem Wojtkiem, chyba że nie macie nic przeciwko załatwianiu spraw instruktora w czasie zajęć. Zajeżdżaliśmy po jego znajomych, do WORDu, innych miejsc juz oczywiście o tankowaniu nie wspominam. Poza tym nie jest sympatyczny, lekcje często odbywały się w napiętej atmosferze. Zrozumiałam co to dobry instruktor i zdałam na prawko dopiero po zapisaniu się na doszkalające zajęcia do innej olsztyńskiej szkoły jazdy. Inny instruktor pokazał mi najczęściej uczęszczane trasy egzaminacyjne, pokazał sposoby na parkowanie i przećwiczył manewry, z którymi miałam problem. Nie miałam tego na lekcjach u Wojtka, który sobie "jeździł bo jeździł". :eek2:
Iriska
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 października 2013, 22:06

Re: Olsztyn

Postprzez Paszteciks » poniedziałek 06 stycznia 2014, 16:28

Witam

Długo się zastanawiałem nad osk i wybrałem

Olsztyńskie
Centrum
Kształcenia
Jan Zdziarstek

http://www.ock.olsztyn.pl/

Polecam wszystkim tą szkołę po pierwsze jeżeli masz mało czasu to jest szkoła dla ciebie chodzisz na zajęcia w tedy kiedy tobie pasuje i po ile godzin chcesz teorie możesz sobie rozłożyć jak tobie pasuje. Instruktorzy bardzo wyrozumiali mili. Mnie uczył Pan Mirek W. super instruktor lub to co robi . Placyk wybetonowany super się uczy na nim. Przed egzaminem w Word masz możliwość pojeździć sobie po placyku wordowskim i co dobre to zdajesz na tym samochodzie na którym jeździłeś Lepszej szkoły nie znam Od wielu kierowców którzy robili C C+E większość poleci tą szkołę. Ja zrobiłem C i bedę robisz c+e i kwalifikacje właśnie w tym ośrodku Polecam
Paszteciks
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 05 stycznia 2014, 12:31

Re: Olsztyn

Postprzez FranekKimono » piątek 10 stycznia 2014, 21:58

Paszteciks napisał(a):Witam
Długo się zastanawiałem nad osk i wybrałem
Olsztyńskie
Centrum
Kształcenia
Jan Zdziarstek
http://www.ock.olsztyn.pl/
Polecam wszystkim tą szkołę po pierwsze jeżeli masz mało czasu to jest szkoła dla ciebie chodzisz na zajęcia w tedy kiedy tobie pasuje i po ile godzin chcesz teorie możesz sobie rozłożyć jak tobie pasuje. Instruktorzy bardzo wyrozumiali mili. Mnie uczył Pan Mirek W. super instruktor lub to co robi . Placyk wybetonowany super się uczy na nim. Przed egzaminem w Word masz możliwość pojeździć sobie po placyku wordowskim i co dobre to zdajesz na tym samochodzie na którym jeździłeś Lepszej szkoły nie znam Od wielu kierowców którzy robili C C+E większość poleci tą szkołę. Ja zrobiłem C i bedę robisz c+e i kwalifikacje właśnie w tym ośrodku Polecam


Mnie od tej szkoły (mimo,że przed zapisaniem się ktoś tam mi polecał ją) odstraszyła naburmuszona , mało miła i zaangażowana 'baba' która powinna udzielać podstawowych informacji a nie mówić,że 'proszę sobie sprawdzić na internecie' i zajmować się w czasie pracy jakimś dzieciakiem. Cóż pierwsze wrażenie dla mnie jest ważne :]


Na kurs zapisałam się do Prywatnej Szkoły na pl. Konsulatu z polecenia do p. Edwarda H.
Teorie prowadził p. Sławek - mam mieszane odczucia...niby fajnie, wesoło, hi hi hi...ha ha ha... po czasie zorientowałam się,że godzin było mniej,często się powtarzał , wg. mnie nie wszystko zostało przerobione, sporo 'gadania' nie na temat - po czasie zorientowałam się czego nie wiem i o co trzeba było pytać no ale już było za późno na to w związku z czym zdanie teorii za pierwszym razem zawdzięczam sobie temu,że sama wertowałam książkę i internet.
Jazdy z p. Edwardem.... na pewno jest niezłym instruktorem ale również ma swoje wady,jest raczej opanowaną osobą i gadanie,że krzyczy to myślę,że mówią to jakieś nadwrażliwe osoby.
Zgadzam się,że czasami męcząca presja była żeby robić perfekcyjnie ale to też z drugiej strony dobre, wpajanie znaków i techniki jazdy.
Natomiast ja już miałam przesyt trochę - zmęczenie materiału i ta presja wkurzała. Ale myślę,że lepszy taki instruktor niż taki co nic nie wymaga i robi za ciebie.
Też minusy typu jeżdżenie zatankować w trakcie Twojej jazdy (jasne szkolisz się w tym czasie bo jedziesz natomiast stojąc ileś tam minut już tracisz swój czas i tak raz ,drugi, trzeci...i zbiera się ładne pół godzinki Twojego czasu. Albo zawożenie kogoś do WORD i czekanie ileś tam minut - więc to na MINUS.
Więc ogólnie szkołę oceniam pozytywnie ale warto tez wymagać tego co Ci się należy.

Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem praktyka za drugim.
FranekKimono
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 09 stycznia 2014, 19:39

Re: Olsztyn

Postprzez camper23 » czwartek 19 listopada 2015, 21:43

Ja polecam autodrom. Tanio szybko i przyjemnie ;)
camper23
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 19 listopada 2015, 21:40

Re: Olsztyn

Postprzez Damian2662 » środa 17 lutego 2016, 11:15

Polecam Szkołę "Pasja".Robiłem tam kurs parę miesięcy temu z polecenia koleżanki która tez robiła wcześniej kurs.Wykłady prowadzi głównie Pan Arek bardzo ciekawie a co najważniejsze umie łatwo dotrzeć do kursantów.Jazdy miałem z Panią Asią akurat i też bardzo miło wspominam,pozatym zdałem egzaminy za 1 razem.W Pasji jest bardzo fajny i pozytywny klimat,polecam szczerze :thumb2:
Damian2662
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 lutego 2016, 23:29

Re: Olsztyn

Postprzez monikasviolin » czwartek 24 marca 2016, 22:30

Ja polecam szkole jazdy EL MOBILE. Niewielki osrodek, ale naprawde rzetelnie przygotowuja do egzaminu. Ja zdawalam juz w 2 innych miastach, zdawalam 9 razy bez skutku, myslalam ze juz nie ma dla mnie nadziei. A tu zdalam za pierwszym razem! I tym razem czuje, ze naprawde umiem jezdzic.
monikasviolin
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 24 marca 2016, 22:24

Re: Olsztyn

Postprzez olszynia » czwartek 12 maja 2016, 20:21

Polecam Olsztyńskie Centrum Kształcenia. Zalety tej szkoły:
- wykłady w formie multimedialnej: można chodzić kiedy się chce i ile się chce, wszystko wytłumaczone jak "krowie na rowie", a jak ktoś czegoś nie rozumie (czy na teorii, czy później podczas rozwiązywania testów), to pan Kuba wyjaśni
- nawet po skończeniu teorii można sobie oglądać filmy dla przypomnienia, np. żeby powtórzyć sobie skrzyżowania oraz rozwiązywać testy jak w WORD do oporu (ja osobiście chyba nie trafiłam na egzaminie państwowym na żadne zupełnie nowe pytanie, baza z OCK w zupełności wystarczyła)
- zero jakichkolwiek problemów z umawianiem jazd, wszystko szło bardzo sprawnie
- instruktorzy bardzo mili, fantastycznie tłumaczyli o co chodzi, nie uczyli niczego na pamięć (jak słynna jazda po łuku "na słupki"), nie załatwiali żadnych prywatnych spraw podczas jazd - 2 godz. jazdy to 2 godz. jazdy
- przyjazna atmosfera, czuć profesjonalizm pracowników
- samochody w bardzo dobrym stanie, plac manewrowy zadbany, w WORDzie czułam się praktycznie jak u siebie podczas jazdy po łuku ;) (tylko że dojazd strasznie dziurawą drogą :lol: )
- dla niektórych to może być wada, ale dla mnie zdecydowanie była zaleta: oprócz jazd z moim "prowadzącym" instruktorem, miałam też jazdy z drugim i w innym aucie, więc jazda na egzaminie z zupełnie obcym człowiekiem w zupełnie innym aucie nie była dla mnie żadnym wyzwaniem

Efekt? Egzamin teoretyczny zdany z marszu na 74 punkty, egzamin praktyczny zdany bezbłędnie za pierwszym razem w miłej atmosferze, no i nie boję się wsiąść do auta i wyjechać na ulice, bo wiem jak jeździć. ;)
olszynia
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 12 maja 2016, 20:09

Re: Olsztyn

Postprzez Paulina41 » piątek 27 kwietnia 2018, 10:37

Wszyscy piszecie jakie szkoły polecacie. To ja napiszę jakiej ja nie polecam. Olsztyn Fokus na Dąbrowszczaków. Tragedia. Wszystko robione na wariackich papierach. Pani z sekretariatu anemiczna i sama nie wie co mówi. Nie potrafi ustalić jazdy, kręci, a na zadane pytanie patrzy się i nie wie co ma robić. Kto takie osoby zatrudnia. Porażka. Instruktorzy mam wrażenie że nie tylko do mnie ale do wszystkich kobiet za bardzo blisko są. Głupie podrywy, teksty. No chyba nie tak powinna wyglądać nauka... Za granicą gdzie teraz jestem za takie zachowanie instruktora już dawno stracił by licencję i sprawa mogła by być w sądzie rozpatrywana. Także nie polecam no chyba na że niektóre dziewczyny lubią takie rzeczy albo siedzą cicho.
Paulina41
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 kwietnia 2018, 10:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości