Opole

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Opole

Postprzez Ewelinka90 » wtorek 08 stycznia 2013, 14:35

Firma godna polecenia. Zaangażowanie i cierpliwość instruktora wzorowe. Jestem pełena uznania i wdzięcznosci dla firmy Rojewskich.
Ewelinka90

Postprzez gusia1000 » sobota 22 czerwca 2013, 19:46

Witam,
Polecam Panią instruktor kat. B- Agatę T. ze szkoły "PZM" Opole.
Kobieta na prawdę zna się na rzeczy i robi to z pasją, a nie dla wyjeżdżenia godzin.
Jeździ trasami egzaminacyjnymi, tłumaczy do skutku i poprawia błędy kursanta od razu.
Wiele się złego słyszy i pisze o tej szkole, ale wg. mnie nie liczy się nazwa danej szkoły, a tylko zaangażowanie danego instruktora do kursanta, nie zależnie od tego, w jakiej szkole On akurat teraz pracuje.
Życzę od razu trafnego wyboru instruktora, by potem nie potrzebnie Go nie zmieniać.
Pozdrawiam.
gusia1000

Postprzez Elle » środa 06 listopada 2013, 20:09

Polecam szkołę nauki jazdy DH. Świetna kadra, świetna obsługa w biurze, możliwość rozłożenia płatności na raty. Jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Praktykę zdałam za pierwszym razem. Polecam.
Elle

Postprzez Rafal1988 » poniedziałek 01 czerwca 2015, 20:38

Jeśli chodzi o prawo jazdy w Opolu to tylko Mistrz, fachowe podejście do tematu, wiele przydatnych wskazówek co do tras egzaminacyjnych, po których zresztą dużo się jeździ. Szczerze polecam : http://www.naukajazdyopole.com/
Rafal1988

Postprzez Kamil15 » wtorek 30 czerwca 2015, 15:10

Polecam OSK Bisowscy. Profesjonalnie podchodzą do tematu. Egzamin kat. A zdany za pierwszym razem :-)
Kamil15

Postprzez bartem99 » piątek 08 kwietnia 2016, 10:25

Nie polecam z całego serca Dakaru.
Właściciel sobie wymyślił ,że o tym czy idziesz na WEWNĘTRZNY zdecyduje on sam i kazał mi dokupić 5h.
Wydaje mi się ,że to egzaminator jest od sprawdzenia czy umie jeździć czy nie.
Naciągacze i tyle.
bartem99

Postprzez semis » środa 11 maja 2016, 19:09

STRAŻAK

Szkoliłem się u nich na kat. C i CE , szef w porządku, można z nim śmiało porozmawiać. Jazdy na C i CE miałem u Marka i u Piotra. Obaj panowie bardzo w porządku, Piotr może i surowy, ale rzeczowy, bardzo dobrze tłumaczył techniki jazdy i manewrów, Marek na niektóre rzeczy przymykał oko :wink: . Wałkowali do skutku plac i najgorsze miejsca w Opolu, dzięki czemu z powodzeniem zdane C i CE ;)
Polecam, jednocześnie serdecznie pozdrawiając cały OSK Strażak ;)
semis

Postprzez zuzapinias » poniedziałek 31 października 2016, 11:44

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy DAKAR, wcześniej próbowałam swoich sił w D-H, ale zdałam dopiero pod okiem okiem Pana Janka z DAKARU. Gdy pojawiała się krytyka, zawsze była konstruktywna. Pan instruktor w sposób jasny i klarowny wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Jazdy przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, dzięki czemu prowadzenie samochodu stało się mniej stresujące!
zuzapinias

Postprzez kamix141 » poniedziałek 21 stycznia 2019, 18:12

Również polecam OSK Rojewscy
1.Wykłady teorii w bardzo spokojnej atmosferze, wszystko tłumaczone na spokojnie parę razy gdy trza było
2.Jazdy z bardzo uprzejmym i wyrozumiałym instruktorem który bardzo dużo mnie nauczył (Egzamin zdany za 2 razem ależ za 1 razem był mój błąd moja wina)
3.Atrakcyjna cena szkolenia kat.B
kamix141

Postprzez Radhezz » czwartek 28 marca 2019, 18:09

Od mojego ostatniego wpisu w tym temacie minęło 7 lat :lol:

Ale bogatszy o nowe kategorie i doświadczenia, powiem coś od siebie w temacie.

Więc tak: polecanie ośrodków szkolenia w dużej mierze mija się z celem - bo tak, warunki nauki, sprzęt, czy miła obsługa budują pozytywny wizerunek, jednak osoby które decydują o jakości szkolenia to instruktorzy. A Ci z reguły nie są dożywotnio przypisani do jednej szkoły, potrafią odejść do innej szkoły, albo swoją założyć.

I tak na przykładzie D-H, byłem bardzo zadowolony z jazd które tam odbywałem, zarówno na C, jak i późniejszych kursów na C+E i KW, tak wiem że instruktor który mnie dobrze przygotował do egzaminu p. Adrian już tam nie pracuje, a z innymi nie jeździłem w sumie, więc jak tu polecać?

Z perspektywy czasu - bardzo ważne jest, żeby instruktor posiadał doświadczenie. Jest to szczególnie ważne, przy kategoriach "zawodowych" C, C+E i D, żeby ten instruktor faktycznie nie był tylko posiadaczem prawa jazdy danej kategorii od jakiegoś czasu, ale żeby faktycznie pracował w zawodzie. Tutaj zwrócę uwagę na ośrodek w którym robiłem kurs na autobus, a mianowicie OSK PKS Opole. Ośrodek jest o tyle wyjątkowy, że powstał przy firmie transportowej - a nawet dwóch. Pierwszą, mniejszą ma w nazwie, a druga to rodzimy potentat na rynku przewozów autokarowych, czyli Sindbad. Czyli no, "trochę" szanse rosną na fachową kadrę.

I tak istotnie było - jest dwóch stałych instruktorów Jurek i Krzysiek, obaj świetni fachowcy, jakby mi kazali wskazać który lepszy to by decydowały naprawdę niuanse, szczegóły. Jeden i drugi na poziomie, a w toku szkolenia przeciągną człowieka po najgorszych zakamarkach i dziurach w mieście, tam gdzie jest ciasno i trudno... Nie ma jeżdżenia tam gdzie każdy głupi by dał radę, bo to strata czasu.

Dla większości użytkowników którzy tu zaglądają zdecydowanie ważniejsza jest opinia/wskazanie na kategorię B - i tutaj informacja że OSK PKS od niedawna prowadzi też kursy kat. B, gdzie instruktorem jest Krzysiek.

Co do innych szkół na kat. B, osobiście znam instruktora z Dakaru - Józka. Z charakteru spokojny, rzeczowy, pomocny. I teraz jeszcze słowo wyjaśnienia, bo on mnie nie szkolił na B, a mimo wszystko go polecam, ponieważ... tak jak wspominałem wcześniej, liczy się żeby instruktor był praktykiem, a on jest, jeździ zestawem, nawet jeździliśmy na bliźniaczych liniach przez jakiś czas, regularnie widując się na magazynach.
Strażak / ex-Kierowca karetki / ex-Transport krwi / Żołnierz rezerwy-kierowca
[B][BE][C][CE][D][DE]
Obrazek
Radhezz

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK