Katowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Katowice

Postprzez JM83 » środa 08 lutego 2017, 19:47

Polecam ECO DRIVE Lisowski

Po nieudanych egzaminach za radą kolegi przeniosłem zdawanie egzaminu do Katowic i wybór padł na EcoDrive gdyż po Katowicach nie jeździłem.
Instruktor, Łukasz, spoko chłop - nauczył wszystkiego co niezbędne, zwraca uwagę na błędy, koryguje, doradza, prowadzi w miejsca gdzie najczęściej się "oblewa" egzamin i uczy jak sobie w nich poradzić. Jak masz problem z jakimś manewrem, to ćwiczysz go tak długo aż go opanujesz, ale nie "na siłę" tylko na luzie, w normalnej jeździe.

Polecam za profesjonalne podejście, fajną atmosferę na jazdach i uczciwe podejście zarówno do kursanta jak i jego umiejętności.

jedyne czego mi żal to to, że od razu nie uczyłem się tam jeździć.

Pozdrawiam!
JM83

Postprzez pozytywka » wtorek 06 czerwca 2017, 20:27

Kurs teoretyczny miałam przeprowadzany w ośrodku "Południe". Nie mam się chyba do czego doczepić, co miało zostać powiedziane, zostało powiedziane, niemniej jak dla mnie za dużo historii z życia głównego prowadzącego kurs i za dużo wyzywania innch kierowców, mówienia czego to on by im nie zrobił widząc jak... itd. Dużo musiałam zrobić sama w domu, podręcznik wraz z płytką którą dostałam w ramach zapłaty dośc sporoej sumy pieniędzy za kurs ( porównując do innych katowickich ośrodków) nadawał się jedynie do wyrzucenia ( zwłaszcza płytka w której dużo było błędów i pytań z kosmosu a nie egzaminu). Nawet sam instuktor mówił aby robić testy z portalu osk a nie z płytki... także ten. Kurs teoretyczny ukończyłam w równy miesiąc, więc w sumie szybko ( jak dla mnie). Czy polecam? Chyba pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, bo nie mam porównania do innych ośrodków.
pozytywka

Postprzez monikas294 » czwartek 07 czerwca 2018, 23:36

Bez dwóch zdań mogę polecić http://www.szkolajacek.pl/ - dzięki nim udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem, świetne przygotowanie kursanta . Jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców Katowice-Giszowiec.
monikas294

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK