Myślenice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Myślenice

Postprzez Betit » poniedziałek 01 października 2007, 09:11

A co sądzicie o szkołach jazdy w Myślenicach. Jest ich kilka, ale która szkoli waszym zdaniem najlepiej?
15 maj 2007 - początek kursu czyli trening przed meczem
03.09.2007 - teoria (eliminacje przeszły pomyślnie)
03.09.2007 - praktyka (1:0 dla MORDU)
17.10.2007 - 2 starcie... ZWYCIESTWO :)
Betit
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 08 czerwca 2007, 21:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kfiatek » piątek 05 października 2007, 13:23

Polecam szkołę braci Kęsek - bez stresu i sympatycznie.
kfiatek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 października 2007, 13:19

tylko nie w Myślenicach

Postprzez brzydula » czwartek 02 października 2008, 10:19

Szczerze uważam, że OSK w innych miejscach niż tam gdzie się będzie zdawało to przestępstwo/czyt. naciąganie kasy/. Realnie z 3 godzin kursu po Krakowie jeździsz jakies 50 minut? Wiec ile zostaje z kursu na prawdziwe przygotowanie do jazdy? A kurs nie jest od tego, zeby rozmawiac z instruktorem tylko żeby się uczyć :shock: !! Juz lepiej dojezdzac do Krakowa i tam robić kurs.

O Kęsku mam swoje zdanie. Ja bede teraz zdawac 8 raz i z kursu jestem bardzo niezadowolona. Koleżanka nr 1 zdała za 2 razem ale po wykupieniu 6 godzin w krakowskiej szkole, kolezanka nr 2 zdała za 6 po wykupieniu 8 godzin w Krakowie, koleżanka nr 3 po kursie wykupiła 15 godzin w Krakowie bo byla z kursu u Keska niezadowolna, koleżanka nr 4 po 7 egzaminie szuka innej drogi zdania. I to wszystko po kursie u Kęska. No i co z tego, że jest bezstresowo jak na egzaminie i tak jest stresowo!! Ma nie być bezstresowo tyylko profesjonalnie !! A tam tak nie jest.
brzydula
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 października 2008, 09:58

do oceny szkoły braci kęsek

Postprzez editt24 » poniedziałek 29 czerwca 2009, 13:53

koleżanka wyżej się wypowiadająca twierdzi że nie wiele uczą u "kęsków" i lepiej szukać w krakowie ..... niewiele osób ma tak szerokie doświadczenie w dziedzinie szkół jazdy jak ja więc warto przeczytać moją opinie. Zaczynałąm jeżdzić właśnie w szkole w kakowie jednak wyjady spowodowały że ostatecznie kurs skończyłam właśnie u "Kęsków" za to moja najlepsza przyjaciółka która moeszka w "grodzie kraka" wybrała szkołę w pobliżu mojesca zamieszkania została tam nie boję sie tego słowa użyć okradziona bo zapłaciła 1300PLN za kurs nie otrzymując zni solidnych wykładów ani też materiałów do nauki testów instrukto krzyczał o żekome błędy nie tłumacząc jak powinna sie zachować po kursie dokupić musiałą na włąsną rękę drugi kurs praktyczny w niewiele lepszej szkole. Ja miałąm od "Kęsków" instruktora który zanim wjechaliśmy na nową dla mnie organizację ruchu dokładnie tłumaczył mi wszyko co trzeba wiedzieć o poprawnym wkonaniu zadania jeśli była taka potrzeba powtarzaliśmy manewr wile razy. Uczył bardzo dokładnie i szcegółowo zwracałuwagę na najdrobniejszą rzecz dotyczącą oceny zadania to że nie zdaąłm za pierwszym razem nie było spowodowane partactwem szkoły a fatem że nie opanowałam tremy jakiej do tąd nie znałam nidy wcześniej. mam pełne zaufanie do szkło Artura Kęska wiem za co zapłaciłam jako wybinie wymagająca klientka daję im 5 gwiadej jakości. Nie każda szkoła w krakowie jes tak złą jak szkoła do której trafilą moja przyjaciółka (unikajcie stacha) ale jak widać nie taki kraków wspaniały jak by się wydawało przed egzaminami słucha się ludzi którzy przyszli z różnych szkół zdawać i poziom ich wiedzy świadczy że szkoła "Ksków" ma bardzo dobry poziom szkolenia pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za kursantów:) :lol:
editt24
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 29 czerwca 2009, 13:15

Re: Myślenice

Postprzez serduszko » sobota 31 marca 2012, 16:32

Polecam z całym przekonaniem szkołę Adama Krukowskiego. Jest po prostu rewelacyjny!!! Bardzo fajnie uczy. Ma bardzo dużą zdawalność. Lubi to co robi i są tego efekty. A co mi się najbardziej podobało to podejście.Dla niego nie ma dwóch takich samych kursantów. Każdy uczy się swoim rytmem. Dzięki niemu nieboję się wyjechać na ulice.
serduszko
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 marca 2012, 16:19

Re: Myślenice

Postprzez mazieb » czwartek 18 września 2014, 18:13

Ja szczerze polecam przygotowanie do egzaminu u Pana Józefa Kasperka http://www.przygotowaniedoegzaminukk.pl/index.html miła atmosfera, indywidualnie dopasowany grafik, żadnych problemów i ogromne zaangażowanie :) Jestem naprawdę zadowolona.
mazieb
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 września 2014, 18:05

Re: Myślenice

Postprzez agnieszkaaaa » niedziela 21 września 2014, 21:24

mazieb napisał(a):Ja szczerze polecam przygotowanie do egzaminu u Pana Józefa K. http://www.przygotowaniedoegzaminukk.pl/index.html miła atmosfera, indywidualnie dopasowany grafik, żadnych problemów i ogromne zaangażowanie :) Jestem naprawdę zadowolona.




!!!!tez tak myślę i szczerze polecam!!!

...jeśli ktoś nie umie jeździć niech nie uczy się byle gdzie, ja uczyłam się u Pana Mosiężnego :( w Dobczycach. Niestety jak sie teraz okazało na moim przypadku i koleżanki Pan ten uczy wybiórczych tematów. Zdałam teorię i chciałam iść na praktykę...myśląc skoro umiem jeździć...

Jadnak chciałam się douczyć i tak trafiłam poprzez pozytywne opinie znajomych do Instruktora Nauki Jazdy- Józefa Kasperka z Myślenic...i tam dowiedziałam się, że mało umiem...niestety Pan M. nauczył mnie jako tako jazdy po mieście...i nic więcej... dopiero u pana Józefa zaczęłam ćwiczyć podstawowe elementy egzaminu i jak by nie było jazdy... dopiero w Myślenicach ćwiczyłam na porządnym łuku....nie mówiąc o tym , że pierwszy raz parkowanie ćwiczyłam dopiero z Panem Józefem...pokazał mi różne opcje parkowania...zawracania... i wiele manewrów niezbędnych do zdania egzaminu... jeszcze się nie odważę na egzamin...zamierzam poćwiczyć jazdę z kimś kto się na tym zna...ma super podejście i przede wszystkim mega cierpliwość... tą osobą jest oczywiście Józef Kasperek... żałuje , że odrazu nie popytałam po znajomych, gdzie najlepiej się uczyć. niestety Polak zawsze mądry po szkodzie....Straciłam niepotrzebnie sporo kasy...a niewiele się nauczyłam...nie wiem wielu podstawowych rzeczy...co na szczeście zmienia się po każdym spotkaniu z Panem Józkiem... :D BARDZO GORĄCO POLECAM :spoko: ...mam nadzieje, że niedługo zdam...jeśli mi się uda będzie to zasługa tylko i wyłącznie Józefa :spoko:


Pozdrawiam wszystkich takich jak ja ...przestraszonych kursantów i życzę nam wszystkim powodzenia na egzaminie....
agnieszkaaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 21 września 2014, 20:57

Re: Myślenice

Postprzez agnieszkaaaa » środa 25 lutego 2015, 11:31

http://www.przygotowaniedoegzaminukk.pl/kontakt.html

polecam udać się na tą stronkę jeśli ktoś chce zdawać prawko w Krakowie polecam tego instruktora. Ja dzięki niemu zdałam. Potrafi zmotywować.
Ma idealne podejście do kursanta...umie spokojnie podejść do każdej osoby i wytłumaczyc dokładnie co i jak na drodze :D
agnieszkaaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 21 września 2014, 20:57


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości