brak zrozumienia

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

brak zrozumienia

Postprzez autopol-serwis » czwartek 01 grudnia 2005, 10:34

:twisted:
przekazuję prośbę o pomoc od mieszkańca Wrocławia, może ktoś nam pomoże...
:twisted: :twisted:
"parę dni temu na ul Prusa we Wrocławiu posadzono drzewa wzdłuż jezdni ok.0.5m od krawędzi .gdy te drzewa urosną to będą niezłym zagrożeniem w ruchu ulicznym i pieszym . Piesi będa wychodzić zza drzew a w razie kolizji z drzewem kierowcy nie będa mieli szans.piszę ten tekst gdyż w okolicy nie brak drzew i zieleni ogólnie mówiąc,ja gdy prosiłem pisemnie ZDIK przy ul Długiej o wyznaczenie dwóch miejsc dla niepełnosprawnych dostałem odpowiedź odmowna.Napisali ,że ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych w okolicy nie mogą spełnić prośby,a teraz po zmianie władz jakiś URZĘDAS wydał decyzję posadzenia drzew gdzie do tej pory parkowało ok.5 aut. teraz mam duży problem ze znalezieniem miejsca do parkowania.dodam że posiadam nową kartę parkingowa inwalidy.fakt ,że w mijsu posadzenia drzew nie ma utwardzonej nawierzchni ale od 17 lat nigdy nie widziwłem tam trawy.obok jest szeroki chodnik i auta parkujące nie stały na tym chodniku ,więc nikt nikomu nie przeszkadzał.
Proszę o poradę lub pomoc w załatwieniu dwóch miejsc dla niepełnosprawnych "
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości