pomocy szukam porady!!!!!!!!!!!!

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

pomocy szukam porady!!!!!!!!!!!!

Postprzez pepito » niedziela 01 maja 2005, 00:01

witam chciałbym się dowiedzieć czy moge sie ubiegac o prawko mając II grupę inwalidzka....Jestem krótkowidzem i chciałbym się dowiedziec czy moge się ubiegać o prawko...a jak tak to na jaki czas było dostał to prawo jazdy ???Prosze o komentarze
pepito
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 kwietnia 2005, 23:51

Postprzez ella » niedziela 01 maja 2005, 00:09

Jestem krótkowidzem i chciałbym się dowiedziec czy moge się ubiegać o prawko...a jak tak to na jaki czas było dostał to prawo jazdy

Lekarz okulista po zbadaniu cię zadecyduje czy możesz jeździć i wtedy wystawi ci zaświadczenie.
Na pewno nie dostaniesz prawka bezterminowego. Możesz dostać na rok, dwa.... zależy od stanu Twojego wzroku. Tu decyduje lekarz.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

może tu?

Postprzez autopol-serwis » środa 04 maja 2005, 08:08

:) Zapraszam do działu "NIEPEŁNOSPRAWNI" na strony --> Przepisy ruchu drogowego --> Prawo jazdy a zdrowie, ( http://www.niepelnosprawni.prawojazdy.c ... hp?site=34 )tam podałem "namiary" lekarza, który udzieli odpowiedzi na Twoje pytania lub ewentualnie powie gdzie jej szukać. Wydaje mi się, że tu nie grupa inwalidzka lecz % utraty wzrou będą miały decydujące znaczenie i faktycznie bez wizyty u okulisty się nie obejdzie.

Pozdrawiam i zaprawszam.
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości