serce

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

serce

Postprzez Paczi » czwartek 16 czerwca 2011, 00:09

Witam! Dziś zacząłem kurs prawo jazdy, oczywiście zaczęło się od badania lekarskiego, nie wiem dlaczego tak postąpiłem, ale przyznałem, że mam problem z sercem, chociaz takowego lekarz nie stwierdza od 2lat, kiedys było gorzej, ale teraz sie ustabilizowało. Mialem arytmie, ale chodze co pol roku na badania sprawdzające. Lekarz zaznaczył kratkę przy chorobach z sercem i napisal obok "Od 2 lat bez problemu" Potem sprawdzil książeczkę zdrowia i pisalo tam ze uczeszczam do kardiologa ale nic po za tym. Na koncu powiedzial ze nie widzi przeciwskazac zebym mial prawo jazdy. Ale na karcie mam zaznoczoną wadę, więc nie wiem jak to z terminem. Jakieś sugestie ?
Paczi
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 15 czerwca 2011, 23:19

Re: serce

Postprzez netsatan » czwartek 16 czerwca 2011, 06:56

Lekarz pewnie zaznaczał historię choroby - nie wiem, jak to tam w papierach wygląda. Ale dlaczego miałby Cię oszukiwać?
netsatan
 
Posty: 180
Dołączył(a): sobota 19 czerwca 2010, 21:01
Lokalizacja: Katowice

Re: serce

Postprzez Paczi » czwartek 16 czerwca 2011, 15:03

Problem w tym, że nie wiem czy mam terminowe czy bezterminowe, i czy mozną ewentualnie tę decyzje zmienić, bo mogę isc do kardiologa, który mi wystawi, że wada już nie występuje. Jak moge się dowiedzieć jakie dostałem?
Paczi
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 15 czerwca 2011, 23:19

Re: serce

Postprzez qwer0 » czwartek 16 czerwca 2011, 16:09

Skoro nie masz kwita, to domyslam sie, ze badanie robiles na miejscu w osk i tam kwity zostaly. Popros w OSK o swoje orzeczenie lekarskie, ze chcesz je zobaczyc. Na orzeczeniu bedzie wpisana data kolejnego badania lub wpis "bezterminowo".
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
qwer0
 
Posty: 2422
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 20:36
Lokalizacja: Lublin

Re: serce

Postprzez Paczi » sobota 18 czerwca 2011, 00:15

sprawdziłem, na orzeczeniu pisze, że prawko jest bezterminowe, pozdro
Paczi
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 15 czerwca 2011, 23:19


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości