wada wrodzona pr dloni

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

wada wrodzona pr dloni

Postprzez RCnikaV » niedziela 21 września 2008, 19:46

mam pytanie, przeszlam cala teorie prawka (kat A) bo lekarz stwierdzil ze mam funkcje w dloni a dawalam rade na jezdzie a potem mi powiedziano ze podobno nie moge jezdzic i lekarz chyba sie pomylil i ze nawet egz zewn bym nie zdala bo by mnie nie dopuscili i ze musze miec przystosowany motor.... :(
wie moze ktos czy gdzies w warszawie jest osrodek szkolacy niepelnosprawne osoby?

bardzo mi zalezy
RCnikaV
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 21 września 2008, 19:40

Postprzez modzel » niedziela 21 września 2008, 20:24

spróbuj w imioli to bardzo duża szkoła. i po ang uczą i na automatach wiec może i to
modzel
 
Posty: 543
Dołączył(a): poniedziałek 24 marca 2008, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RCnikaV » poniedziałek 22 września 2008, 18:22

aha.... no oki sprobuje, thx za info ;) moze moja nadzieja odzyje ^^ pozdrawiam
RCnikaV
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 21 września 2008, 19:40

Postprzez autopol-serwis » niedziela 28 września 2008, 20:19

jeśli chodzi o szkolenie osób niepełnoprawnych to "namiary" wszystkich takich OSK podałem na stronie http://www.autocentrum.pl/?FF=137&stype=5 Warszawa też tam jest ( i to kilka razy)...
serdecznie zapraszam :wink:
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez RCnikaV » czwartek 02 października 2008, 22:24

hmmm... niestety nie ma nic do kategorii a... no trudno.. moze cos gdzies znajde ...
ale dzieki za info
RCnikaV
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 21 września 2008, 19:40

Postprzez ella » czwartek 02 października 2008, 22:53

Jakoś sobie nie mogę wyobrazić motoru przystosowanego dla osoby z dysfunkcją ręki. No chyba, że trójkołowiec.
O ile o szkoły uczące niepełnosprawnych na B można znaleźć to z kategorią A nigdy się nie spotkałam.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez autopol-serwis » piątek 03 października 2008, 08:42

To jest jeszcze jeden dowód jak daleko odstajemy od "reszty świata".
Nie jest to przytyk do ELLI, mam nadzieję, że tego tak nie odbierze... :wink:
Po prostu dyskusja na ten temat pokazuje jak mało mamy pojęcia w tym temacie. Nawet nie wiemy o tym , że są motory, normalne dwukołowe dla osób niepełnosprawnych, również z dysfunkcjami rąk.
W Wielkiej Brytanii istnieje nawet stowarzyszenie National Association for Bikers with a Disability (Narodowe Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Motocyklistów). Zaintersowanym podaję adres strony (w języku angielskim) http://www.nabd.org.uk/index.htm
Gdyby kogoś bardziej interesował ten temat to proszę o kontakt, dorzucę jeszcze parę szczegółów... :wink:
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości