co byscie zmienili w przepisach

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mara » wtorek 02 marca 2004, 00:44

O to mi właśnie cały czas chodzi Sławku. Niech łamią przepisy ci co umieją jeździć a nie ci co dopiero co zrobili prawko i samochodem tatusia popisują się nie wiadomo przed kim. Acha i moim zdaniem nie wszystkie przepisy są dostosowane do ludzi po kursie. Niektóre są całkiem do rzeczy.Pozdrawiam.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » wtorek 02 marca 2004, 12:50

Mara ta nasza rozmowa to wogóle nie jest zwiazana z tematem
ale bardzo mnie ciekawi z jakiego źródła masz te statystyki odnoście tych wypadków.... napisałas też ze młodych zabija brak doświadczenia, a może powinnas wspomnieć o rutynie co zabija starych kierowców........ a powiedz mi jescze jakie są statystyki dotyczące kolizji :?: Powracając do tego malucha, winisz te 8 pozostałych osób jadących w tym maluchu :?: nigdy nie zdałyło Ci sie jechac z osoba którą znasz tylko troche :?: tak wogóle jadąc z kims jesteśmy na "jego łasce" że tak powiem, nie wiemy jak on(a) prowadzi samochód, jakie ma obeznanie w ruchu drogowym, jak sie zachowa w danej sytuacji, czy niw zrobi jakiegoś błędu.... napisałas też cos wtym stylu ze /młody powinnien nauczyc sie dobrze jeździc a potem pokazywac to co umie,/ bardzo mądre słowa, naprawde.....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ella » środa 03 marca 2004, 09:44

Dane zaczerpniete ze strony Mi.gov.pl.

Należy wziąć pod uwagę, że:
najliczniejsza grupa kierowców uczestniczących w wypadkach to osoby w wieku 18-24 lata posiadające prawo jazdy krócej niż dwa lata
w okresie ostatnich 10 lat zaobserwowano tendencję wzrostową (o 10%) udziału tych osób, jako sprawców wypadków;
w wypadkach z udziałem młodych kierowców 83% zabitych to też są ludzie w wieku 18-24 lata;

Ja moge tylko dodać, że młodych zabija brak doświadczenia i ... a starych rutyna.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mara » środa 03 marca 2004, 22:58

No właśnie. Poszperaj sobie w tych danych Łakom to zobaczysz. Ale chyba się zastanowię nad swoim podejściem do wieku po przeczytaniu o tej pijanej zakonnicy w traktorze. Całkiem egzotyczny przypadek a ona miała 45 lat. Pozdrawiam.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 59 gości