1000 :)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

1000 :)

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 22:30

Slawkowi18 stuknal wlasnie 1000 post. Chcialbym napomknac, iz tego posta napisal w temacie, ktory ja zalozylem ;).

Jako ze Slawek18 jest osoba zbyt skromna, aby oglaszac to calemu swiatu, mowie to ja =):

Gratulacje z okazji 1000 posta na forum :)

(chociaz rzeczywista ilosc zostalaby zredukowana o dwa zera, gdyby admini usuwali Jego posty nie na temat ;PPPPPPP).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Re: 1000 :)

Postprzez Sławek_18 » niedziela 28 grudnia 2003, 22:40

X napisał(a):Slawkowi18 stuknal wlasnie 1000 post. Chcialbym napomknac, iz tego posta napisal w temacie, ktory ja zalozylem ;).

Jako ze Slawek18 jest osoba zbyt skromna, aby oglaszac to calemu swiatu, mowie to ja =):

Gratulacje z okazji 1000 posta na forum :)

(chociaz rzeczywista ilosc zostalaby zredukowana o dwa zera, gdyby admini usuwali Jego posty nie na temat ;PPPPPPP).
E ja tam mysle, ze byl by wynik ujemny :P ach jak sie ciesze :D z tego nadzwyczajnego powodu
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Łakom » niedziela 28 grudnia 2003, 22:53

X nie chce mi sie cytować Twoich słów ale nie za bardzo sie przejmujesz tym forum :twisted:
W Twoim temacie Sławuś miał 1000 posta.
no faktycznie tą cudowną wiadomość trzeba głosić, i nam tu wszystkim ją przeczytac :shock:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 23:20

Łakom napisał(a):X nie chce mi sie cytować Twoich słów ale nie za bardzo sie przejmujesz tym forum


He, he :). Dobro forum lezy mi gleboko na sercu =). I dla Twojej wiadomosci - zwracaj uwagi na znaczki ' :) ' ; ' ;) ' , wtedy nie bedzie nieporozumien.
I widze ze Ty nie przejmujesz sie tym forum, gdyz nie chce Ci sie nawet cytowac... :P.

Łakom napisał(a):W Twoim temacie Sławuś miał 1000 posta.
no faktycznie tą cudowną wiadomość trzeba głosić, i nam tu wszystkim ją przeczytac :shock:


Znaczek ' ;) ' oczywiscie nic Tobie nie mowi. I naprawde nie rozumiem dlaczego sie czepiasz :P. Badz taki jak ja, wyrozumialy i mily dla wszystkich :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Slawek » niedziela 28 grudnia 2003, 23:32

X napisał(a):Badz taki jak ja, wyrozumialy i mily dla wszystkich :).

No tak, jesteś zdecydowanie najbardziej wyrozumiałą i najmilszą osobą na naszym forum. :P
A dla mojego imiennika gratulacje, jako że jest pierwszą osobą, która przekroczyła liczbę 1000 postów.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 23:47

Dziekuje Slawku za slowa pochwaly :). Ja ze swojej strony uwazam ze jestes tutaj jedna z milszych i kulturalniejszych osob na tym forum =).

A dla Lakoma - przpomne Tobie Twoj jeden post :) :

Łakom napisał(a):Jak to K*** jest czemu mnie nie ma na ankiecie.Nie tylko wy kcecie zostać moderatorem.
Ps.jak mozna było o mnie zapomnieć jestem tak WIELKĄ tutaj osobą!!!!!!!!!!


Wiec nie pisz mi tutaj o skromnosci :P.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez bialy » poniedziałek 29 grudnia 2003, 01:31

gratulacje :!: i powodzenie w gonieniu Korduli to tylko jeszcze 122 posty :wink:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Łakom » poniedziałek 29 grudnia 2003, 01:47

X do tego Twojego ostaniego cytatu to nie będę sie wypowiadał ale gdybyś napisał pod tym date myśle że wszystko by sie wyjaśniło,
X napisał(a):Badz taki jak ja, wyrozumialy i mily dla wszystkich
Człowieku, czy Ty kiedys zastanowiłes sie co piszesz ?? każdy Twój post jest teraz zakończony takimi durnymi uśmieszkami:) bo w końcu to nie liczy sie zawartość posta tylko te uśmieszki:) uważasz też ze zakończając te swoje błyskotliwe wypowiedzi:) takimi uśmieszkami:) będziemy sie śmiać do rozpuchu, moze Cię takie żary bawią ale mnie wręcz przeciwnie.....

Ps. rozumie też że można sie w jakiś sposób przywiązac do jakiegos forum ( a jestem od około 2 lat, jeszcze byłem na tym pierwszym niebieskim :D ) ale nie wczuwam sie jak Ty, w każe słowo, które bylo pisane ponad rok temu, i cytuje je od tak od ręki.............. i co gorsza nie liże dupy innym....... jak to się mówi dzień bez wazeliny do dzień stracony
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez bialy » poniedziałek 29 grudnia 2003, 01:55

zamalo usmieszko Łakom:)

kiedy byl ten post Łakoma "Jak to K*** jest czemu mnie nie ma" ? - nie chce mi sie szukac

X uczysz sie napamiec ze znajdujesz i wyciagasz jakies stare posty:) ?
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez X » poniedziałek 29 grudnia 2003, 03:10

Łakom napisał(a): Człowieku, czy Ty kiedys zastanowiłes sie co piszesz ?? każdy Twój post jest teraz zakończony takimi durnymi uśmieszkami:)


Nie :), zdecydowana :) wiekszosc :) moich postow :) jest z takimi :) usmieszkami =).

Łakom napisał(a): bo w końcu to nie liczy sie zawartość posta tylko te uśmieszki:)


Nie, liczy sie zawartosc posta, gdyz bez niej usmieszki nie mialyby zadnego sensu [ :))) ]

Łakom napisał(a): uważasz też ze zakończając te swoje błyskotliwe wypowiedzi:) takimi uśmieszkami:) będziemy sie śmiać do rozpuchu,


Nie, osoby inteligentne radza sobie bez usmieszkow w odczytywaniu moich blyskotliwych postow :). Dla innych, ktorzy nie wylapuja klimatu, sa wlasnie te usmieszki - aby wiedzialy kiedy sie smiac ;).

Łakom napisał(a): moze Cię takie żary bawią ale mnie wręcz przeciwnie.....


Ojej, jaka szkoda =).

Łakom napisał(a):ale nie wczuwam sie jak Ty, w każe słowo, które bylo pisane ponad rok temu, i cytuje je od tak od ręki..............


Tak od reki ;))))). Rozbrajasz mnie Lakom ;)))))

Łakom napisał(a):i co gorsza nie liże dupy innym....... jak to się mówi dzień bez wazeliny do dzień stracony


No, jak lubisz wazeline w dupie, to mnie nic do tego, ja jestem osoba tolerancyjna =), Twoje ewentualne odchylenia mi wogole nie przeszkadzaja =))))).

P.S. Bialy, tak, ucze sie na pamiec wszystkich postow :). Zgadza sie =).

P.S.2 Chyba sie Lakom troszeczke zdenerwowal ;))))

Tasujemy karty losu, tasujemy =)))))).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości