Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez X » sobota 06 grudnia 2003, 18:43

To ja tez sie pochwale :). W Wawie tez padal snieg :). I tez jechalem jak padal snieg :). I fajnie bylo :). Ale snieg niestety ulegl juz roztopieniu :(.
I nie bedzie lepienia balwana ;).

Ale ogolnie jest niestety zimno :(. Musze sobie kupic jakies nowe bawelniane dresy Adidasa =) i ciepla skore z futerkiem ;).

P.S. Leilo, zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia :). (chyba ze choroba jest Tobie na reke ;).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez guli » sobota 06 grudnia 2003, 23:46

X napisał(a):I pytanie ogolne :) - czy wie ktos co sie dzieje z uzytkownikami ktorzy mieli po kilkadziesiat/kilkaset postow i nagle przesatali dzialac? Bo rozumiem innych co mieli po pare postow i przestali sie produkowac - po prostu mieli pytanie, dostali odpowiedz i powiedzieli 'Goodbye' ;). Ale dlaczego nie ma tych co produkowali sie przez dluzszy okres czasu a potem nagle znikneli :) Moze trzeba zorganizowac jakas akcje nawracajaca :)?


Witam po dlugiej przerwie, czuje sie troche wywolany do tablicy ;). Witam starych jak i nowych uzytkownikow forum. Co do ostatnich wypowiedzi, to mnie dzisiaj zaskoczyl doslownie huragan :D tak wialo ze nie moglem do samochodu wejsc, poza tym mam dylemat bo parkuje pod blokiem, a na gorze mieszkaja ptaki (niedawno zalozyly sobie gniazdo) i "robia" mi na szybe :/ grrrr... nie wiem co mam zrobic, parkowac gdzie indziej ciezko bo wszystko zajete (mamy pod blokiem tez platny dozorowany parking ale za 115 zl to ja dziekuje)...:)
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez X » niedziela 07 grudnia 2003, 00:57

Oho, niedobrze =). Czy ja widze tutaj emblemat Slaska Wroclaw? :). I jak tam w III, sorry chyba w IV lidze? :P.

A jesli chodzi o kosza, ladnie Was Hiszpanie rozpracowali w ostatnim meczu w eurolidze :P. Iloma to dostaliscie pkt.? 20, 30? :P.

Jaaaa kochhhhhhhhhaaaaaaaammmmmmmm LLLLLLLLeeeeeeeegggggggiiiiiieeeeee, nannananananana...

P.S. A ogolnie to witam ;). Wreszcie jakis futbolowy kibic sie odzywa :).

P.S.2 Niedziwne, ze Ci ptaki paskudza auto - pewnie to WARSZAWSKIE golebie ;). Forever Legia :P.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » niedziela 07 grudnia 2003, 10:47

Hehe do Legii nic nie mam :), co do kosza to ta druzyna to przede wszystkim Idea Śląsk Wrocław, ja i wielu innych kiboli pilkarskich sie z nia nie identyfikuje :), wiesz zmiana herbu, zmiana nazwy....... dla nas to grzech jest :). A kibicem to jestem calym sercem, w tej rundzie zaliczylem wszystkie wyjazdy :). Gramy w 3 lidze, nie slyszales o meczu z Waszymi ziomkami Zaglebiem Sosnowiec? Oprawa godna 1 ligi, 800 widzow z Sosnowca... Slask wygral 3-0 :D. Bylo super :). Pzdr
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez X » niedziela 07 grudnia 2003, 15:42

Ja do Slaska tez nic nie mam :)

Ale pamietam wyjazdowy mecz, przegrany prze Legie 1:0 (strzelil Wlodarczyk, ktory wychowal sie w Legii, a trenerem Slaska byl Wojcik :), a w rewanzu w Wawie bylo chyba 3:3(?) (zly dla Legii, zly dla Slaska, chyba potwierdzil Wasz spadek =).

A sorry, kto jest w III lidze mistrzem jesieni :)? Sosnowiec :P.

Ale sie nie martw, za dwa lata moze wreszcie uda sie Slaskowi awansowac do II ligi... Wtedy w I bedzie juz trio - Legia, Pogon, Zaglebie :). A jak :).

P.S. Czyli w najlepszym wypadku za trzy lata spotkamy sie w Wawie :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » niedziela 07 grudnia 2003, 16:28

wiesz 2 druzna gra baraze, wiec jak sie uda to za 2 lata 1 liga ;)
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Łakom » poniedziałek 08 grudnia 2003, 13:16

leila napisał(a):ja mam właśnie wys.temperaturę i nie chce mi sie komentować wypocin Łakoma
no własnie po co komentowac czyjes wypociny lepiej "uciec" od czegos z czym nie da się samemu rady, a pomyśl co ja maiałem napisac przytaknąc Ci że my faceci jesteśmy manipulowani reklamą, której tak wogóle nie ma ??..... moze powiem to tak tak każda ładna ( piękna ) kobieta, jest w reklamach tv, nigdy nie wezmą jakies tam że tak delikatnie średniej tylko ta najpiękniejszą, i nie sprzedawają one tylko samochodów tak jak Ty uważasz ale wszystko, zwróc uwage na reklamy, w 90% reklam występują kobiety.... ale dla Ciebie to manipulacja więc kto ma wystąpić w tych reklamach :?: kiedys słyszałem bardzo madre słowa "Nie ma kobiet brzytkich czasmi tylko wódki brakuje" niestety te słowa są prawdziwe....
a wracając do tematu, u mnie też jest juz zima, a piłki nozenej wcale nie lubie..
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez X » poniedziałek 08 grudnia 2003, 15:33

Co Ty, Lakom, pilki nie lubisz? A myslalem ze jestes w porzadku ;).

Co do tego stwierdzenia o brzyT:)kich kobietach - Lakomie, nie ma brzyDkich kobiet, sa tylko faceci nie umiejacy z nich wydobyc piekna :) (tym stwierdzeniem chce sie przypodobac wszystkim forumowiczkom :). Twoja uwaga jest naganna :), i godzi w Kobiety.

A ze kazda kobieta wyglada po % jak miss, to juz inna para kaloszy ;). No, moze nie kazda, w pewnym przedziale wiekowym o to jest trudno (chyba kazdy sie ze mna zgodzi), i nie wincie facetow, tylko matke Nature :).

Taka mala dygresja :).Ja chcialbym zauwazyc rowniez, iz kobiety doskonale manipuluja facetami :(. Czy to jest dobre, czy nie, zalezy od stopnia zaawansowania zwiazku :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » poniedziałek 08 grudnia 2003, 17:52

X napisał(a):
Co do tego stwierdzenia o brzyT:)kich kobietach - Lakomie, nie ma brzyDkich kobiet, sa tylko faceci nie umiejacy z nich wydobyc piekna :) (tym stwierdzeniem chce sie przypodobac wszystkim forumowiczkom :). Twoja uwaga jest naganna :), i godzi w Kobiety.
Ja chcialbym zauwazyc rowniez, iz kobiety doskonale manipuluja facetami :(. Czy to jest dobre, czy nie, zalezy od stopnia zaawansowania zwiazku :).


hehe dzień bez wazeliny to dzień stracony :wink: oj tak kobitki potrafią wykorzystać co się da i kogo się da (oczywiscie nie wszystkie :) a jestem ciekawa w czym się wg ciebie ta manipulacja przejawia (zwłaszcza w związkach???taaak..no cóż choroba mnie coraz bardziej rozklada ale niestety nie jest mile widziana bo za miesiąc sesja i wolę teraz nie opuszczać kolosow :? co piłki nożnaj nie mogę o niej słuchać-mam w domu 2 kibiców i za każdym razem jak gdzieś uda mi się wyjechac za granicę musze lazić po stadionach piłkarskich itp. parę lat temu zwiedziłam przymusowo Camp neu (nie wiem jak sie to pisze)
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » poniedziałek 08 grudnia 2003, 21:18

Dzien bez komplementu dla kobiety to dzien stracony ;).

Leilo, pieknie dzisiaj piszesz (i zapewne wygladasz :).

A na czym polega manipulacja? To Ty mi wyjasnij :). Gdybym to wiedzial, nie dalbym soba manipulowac ;).
Dobra, chodzi o to, ze zazwyczaj facet dostosowuje sie do kobiety (a na poczatku to w 100%) (albo jestem debilem, bladze i sie kompromituje :). I one to wykorzystuja :). Nie jest tak?

O, a ja tez mam sesje, i to chyba w tym tygodniu :). Zebym to ja jeszcze wiedzial tylko dokladnie z czego :/, a jeszcze lepiej jakbym wiedzial to co mam wiedziec na ten egzamin :). Powoli zaczyna sie rzez niewiniatek :(, ktora apogeum osiagnie bodajze w styczniu :(.

P.S. Tak sie pisze - CAMP NOU :). Gdybys nie byla kobieta, bym na Ciebie nakrzyczal :). A tak to milosiernie wybacze :). 100 razy w nastepnym poscie napisz 'CAMP NOU'i bedziemy kwita :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » wtorek 09 grudnia 2003, 10:02

eh tez mi sie sesja zacznie i bedzie cieplo. wlasnie na uczelni siedze, linuxa przerabiam a pod windowsem siedzie ;). ja chce do domu... :(
Camp Nou jest duze al;e lepszy jest stadion przy ulicy Oporowskiej we Wroclawiu :mrgreen:
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez X » wtorek 09 grudnia 2003, 15:53

Tak, oczywiscie macie najlepszy stadion ;). Dlaczego u Was reprezentacja nie gra ;)

Nie ulega jednak watpliwosci, kto ma najlepszych kibicow :). Na Legii, w Wawie jest teraz niesamowicie bezpiecznie. Przychodza normalnie rodziny z dziecmi w wozkach :), na stadionie (i wokol niego) nic nikomu sie nie stanie (chyba ze paraduje w szaliku Polonii ;). Atmosfera na meczach jest swietna, race swietlne, etc. I mamy nowy przeboj :), ktorego text podalem pare postow wyzej :). Malo skomplikowany, ale jakze piekny :).

I z rasizmem sie jakos uspokoilo. Zreszta kibole (ci, z ktorymi sie nie identyfikuje :), w wiekszosci maja negatywny stosunek do czarnych, jednak jak murzyn gra w Legii to jest OK (Kenneth Zeigbo, to chyba najlepszy naastnik jaki gral w ostanich czasach w Legii, lecz juz go dawno nie ma :(). Na pupila wyrasta DICKSON CHOTO, dwumetrowy obronca z Zimbabwe :). Swietny zawodnik :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » wtorek 09 grudnia 2003, 19:16

a więc piszę : 100 razy CAMP NOU :lol: :lol: 8) trafilam w czuly punkt :wink: taak..a w ogóle to co studiujecie? załozę się że pewnie coś w czym jest fizyka matematyka itp,bo faceci zazwyczaj idą na takie dzxiwne kierunki :twisted: :shock:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » wtorek 09 grudnia 2003, 21:17

Mamy sprawne umysly to idziemy na przedmioty scisle :). Za to na psychologii, filologiach facetow ze swieca szukac :).

A ja tak naprawde to jeszcze nie wiem co studjuje :), na specjalizacje przyjdzie czas =).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » wtorek 09 grudnia 2003, 21:58

leila napisał(a):a więc piszę : 100 razy CAMP NOU :lol: :lol: 8) trafilam w czuly punkt :wink: taak..a w ogóle to co studiujecie? załozę się że pewnie coś w czym jest fizyka matematyka itp,bo faceci zazwyczaj idą na takie dzxiwne kierunki :twisted: :shock:


informatyke w cyklu 2 letnim (studium) na 2 roku, teraz bede startowac na dziennikarstwo [mam praktyke w tworzeniu stron, pisaniu felietonow itd :)]
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości