Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez X » środa 14 stycznia 2004, 23:50

No tak. Bo teraz jest juz naprawione to Ci pedzi :P.

A jakie masz radio? kasety/plytki? ile dales? :)

A teraz to nie mozna poszpanowac radyjkiem :(. Nie to co w lato :). Szybki opuszczmy w dol, lokiec za okno, jakas ladna w muzyczka w tle i jaaaaaaazda ;).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » czwartek 15 stycznia 2004, 00:37

jak nie mozna ? czlowieku jak jestes twardy to bez problemu w zime otwierasz okno do konca, zapuszczasz muze lokiec za okno i bez problemu da sie jechac. (tylko trza czapeczke zalozyc i cieplo pod szyja miec) chyba ze zmarzlak jestes.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » czwartek 15 stycznia 2004, 12:22

Miros, tez prawda, ale:
- czapki nie moge zalozyc, bo mi sie fryzura postawiona na zel popsuje
- szalika nie moge zalozyc, bo nie bedzie widac mojego zayebistego, grubego, zlotego lancucha.
- pozatym to debilne jezdzic zima z otwartymi oknami :P
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » czwartek 15 stycznia 2004, 15:31

a czemu debilne? dlatego ze nikt tak nie jezdzi to ja tez nie moge? mi to nie przeszkadza i jak jest mozliwosc (nie pada snieg czy deszcz) to otwieram okno zapalam fajka i jade. jak koncze jarac to okno zamykam.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » czwartek 15 stycznia 2004, 15:45

No wiesz.... Debilne jest otwieranie calych okien jesli palisz papierosa. Wystarczy przeciez uchylic. A uchylone czy otwarte to jest jednak roznica :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » czwartek 15 stycznia 2004, 20:18

radio kasetowe zalacilem 250 zl (w tym 100 zl robocizny). Co do jechania zima z "zimnym lokciem" to nie probuje i nie polecam ;)
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez X » czwartek 15 stycznia 2004, 22:12

drogo Guli, drogo. Chyba ze kupowales z legalnego zrodla :).

Ja za Aiwe na CD, takie fajne (na niebiesko sie swieci :P), ze zdejmowanym panelem, dalem rok temu cale 200 zeta =).

Tylko zle jest to, ze nie ma wbudowanej pamieci tzn. jak jest podlaczone do akumulatora jest ok, jednak gdy zapragne wyjac cale radio, ginie pamiec wszystkich nastawionych stacji....

A wogole jakie macie radia :)?
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » czwartek 15 stycznia 2004, 22:27

Grundik (czy jak to sie pisze :P ) od Zło.......sprzedawcy 4 stacje do zaprogramowania kaseta rds automatyczny stop fajniutki malutki panelik wyciagany :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 16 stycznia 2004, 10:27

tylko jak uchylisz delikatnie okno, to mozesz przypadkiem nie trafic w szczeline i albo przypalic gume uszczelniajaca albo zar ci spadnie na tapicerke. jak jestes pasazerem to mozna tak robic, ale ja jako kierowca nie mam czasu na trafianie w ta szczeline.

i wcale nie jest to debilne, bo gdy masz cale okno otwarte to popiol nie sypie ci sie na samochod, bo mozesz podczas postoju na swiatlach wystawic reke dalej. jak samochod jest mokry, to wtedy popiolek z papieroska tak pieknie sie do niego przykleja.

i jak juz mowilem moze dla ciebie jest to debilne ale to tylko twoje zdanie, moje jest zupelnie inne.

dziekuje.


jesli chodzi o radio to mam: sony x-plode na mp3.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Łakom » poniedziałek 19 stycznia 2004, 16:08

Miros fajne podejście do sprawy ale niestety prawdzie, wiem coś o tym bo sam pale w samochodzie, ale szyby i tak całej nie otwieram, mi wystarczy szaprka na 5-10 cm, ( ale tylko w warszawce ) a jeżli chodzi o inne samochody to kiedyś ktoś bardzo mądry wymislił takie coś jak popielniczka samochowa :twisted: i wteyd otwiera sie leciutko okno zeby tylko dym wyleciał :D
-------------------------------------------------------------------------------------------
Oglądaliście ostanio tą "ballade o lekkim zabarwieniu erotycznym" Ludzie ten koleś to jakiś zboczeniec, nakładnia 14-latke do walki w makaronie..... i te jego powiedzonka typu ze nie stanie sie sławna bez niego , czy też nie zrobi karjery, że ona sie jeszcze ROZWIJA, no takiego człowieka to tylko wykastrowac..... i gdzie on w tym widzi ta karjere modelki ?? na dyskotekach co 80 % ludzi jest pijana a reszta naćpana :?: nie wspominając już o ojcu tej dziewczyny zezwala na to wszystko, no ludzie co sie teraz dzieje zeby ojciec sprzedawał własną córke, Popieram tą matke w 100 % ona jest temu przeciwna, jeżeli by tak do mojej sąsiadki przyszedł taki koleś ( a ma ona 15 lat ) to bym go chyba dzwiami zabił, Inaczej sprawa by sie miała gdyby jakies studio fotomodelek by sie nia zainteresowało, i by była w gazetach typu ( no nie wiem ale tych dobrych dla pań :D , no moja matka jakies tam gazety prenumeruje, świat kobiety, elle czy cuś takiego ( ponad 100 stron) ) Ale do czego zmierzam, takich ludzi jak on ( no zapomniałem jak on ma/ ten zboczeniec) powinno sie ich zamykac za same takie propozycje do nieletnich, a potem ludzie sie dziwiją ze sa napstowane nastolatki jak tutaj 14-latka występuje nago (prawie) i kusi, uwodzi, szczuje, a nie wiadomo co takiemu napalonemu facetowi strzeli gdy jest pijany.... i druga sprawa dzieciaki na dyskotekach, teraz to jets tak ze dziewczynie ledwo uroście to czy tamto i już leci na dystkoteke, ubiera się w te stringi, a po h.u.j to robią :?: nie powiem ze jak miałem 14 lat to nie byłem na dystkotece ale wtedy nas z kumpelm zadeptano by żywcem, niebyło nikogo w naszym wieku a teraz idziesz na obojętnie jaką dyskoteke to masz praiwe same małolaty, a nie wiadomo z kim sie zadasz........
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez guli » poniedziałek 19 stycznia 2004, 18:03

tia mam podobne odczucie. ide w szkole a tu mnie mija malolat jakis wyszszy ode mnie o glowe... az dziwnie sie czuje (mamy jakies prywatne gimnazjum w budynku dodatkowo i daltego malolaty chodza)

*******************************
heh a teraz inne przezycie na tych wspanialych wroclawskich ulicach pogialem felge :( (stalowa), juz skarge pisze do zarzadu drog i komunikacji.... przeciez tak nie mozna zostawic dziury i nic nie robic
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 19 stycznia 2004, 22:34

guli napisał(a):tia mam podobne odczucie. ide w szkole a tu mnie mija malolat jakis wyszszy ode mnie o glowe... az dziwnie sie czuje (mamy jakies prywatne gimnazjum w budynku dodatkowo i daltego malolaty chodza)

*******************************
heh a teraz inne przezycie na tych wspanialych wroclawskich ulicach pogialem felge :( (stalowa), juz skarge pisze do zarzadu drog i komunikacji.... przeciez tak nie mozna zostawic dziury i nic nie robic

Ja sie tez dziwnie czuje przy osobach wyzszych odemnie (180cm), niezaleznie od wieku. Taki maly i mlody sie wtedy czuje :D

Nie jechales jeszcze przez droge gdzie jezdze do roboty :D caly bagaznik felg stalowych by Ci nie starczylo :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » wtorek 20 stycznia 2004, 00:12

Sławek_18 napisał(a): Ja sie tez dziwnie czuje przy osobach wyzszych odemnie (180cm), niezaleznie od wieku. Taki maly i mlody sie wtedy czuje :D


Guli, Slawek18, - WY i ta Wasza nadszarpnieta meska duma :).

Lakom, nawiazujac do Ballady. Wiesz, trudno oceniac czy facet jest zboczony czy nie. Poznalbys te dziewczyny w klubie i co???? Powiedzialbys ze maja 15-16 lat? NIGDY.

A ten facet (CZARUŚ sie nazywa :) jest doskonalym psychologiem, zauwazcie jak doskonale manipuluje ludzmi.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » wtorek 20 stycznia 2004, 09:29

X napisał(a):
Sławek_18 napisał(a): Ja sie tez dziwnie czuje przy osobach wyzszych odemnie (180cm), niezaleznie od wieku. Taki maly i mlody sie wtedy czuje :D


Guli, Slawek18, - WY i ta Wasza nadszarpnieta meska duma :).



wiesz X bycie bramkarzem Śląska Wrocław* do czegos zobowiazuje ;)


* - druzyna kibicow Slaska pod nazwa WKS SLASK, obecnie klasa "C"
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Łakom » wtorek 20 stycznia 2004, 15:46

X jeżeli facet nakłania dziecko do erotycznych "zabaw" to według Ciebie jest wszystko w porządku :?: moze i ta "blondyneczka" nie wyglada na ten wiek, bo wygląda na wiele starszą ale to nie jest żadnym usprawieliwnieniem dla niego, przeciesz zna jej wiek bardzo dobrze i nie powinnien jej nakłanić do takiego czegoś, powinnien wsiąśc numer tel i zadzwonic za 3-4 lata, moze z niej sie zrobi jeszcze większa lufa.... Nie musze Ci też mówić że 14-15-latki to jeszcze są dzeci a występownie publicznie prawie nago w takim wieku nie za dobrze świadczy o tej osobie, o jej rodzicach, znajmoych... Napewno też słyszałes słowo moralnosc, tutaj akurat nie niema wogóle, Uważam tego człowieka za zoboczeńca i tyle, a to ze on jest dla Ciebie wspaniałym psychologiem nie znaczy ze my mamy go podziwiać i chwalić, nie wspominając o jego fryzurze, on chce ta fryzurą komus cos udowodnic, pokazać ?? napewno też słyszałes słowa "nie szata zdobi człowieka" i drugie to "jak cię widzą tak cie piszą" ..... jendo przeczy drugiemu. Nie jestem też od tego żeby oceniać człowieka co go wogóle nie znam ale on występuje w tv po to zeby go zuważono a więc mam jakies tam prawo aby go w pewien sposób ocenic tak jak go widze w tv. a widze go tak ze nakłania lolitki do erotyzmu, o jego fryzurze juz pisałem, a jeszcze pare odcinków wczesniej było ze nie chce dac tym dziewczyną kasy za występ bo zgineła mu jedna para majtek które one zakładały na pokaz.... Mówi on też że robi to dla dobra tych dziewcząt, kogo on oszukuje chyba tylko Ciebie, on to robi tylko i wyłącznie dla kasy, on sie nimi nie przejmuje..... Wiesz tez napewno co to jest pedofilia, a od nagiej 14-latki nie daleko do takiego czynu, jeszcze gdy ona poczuje w głowie troszke alkocholu+duzy sters wynik jest bardzo prosty.............
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości