Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez X » wtorek 20 stycznia 2004, 16:43

Hmh, Lakom, oczywiscie masztroche racji. Jednak nie rozumiem, co jest zlego jesli te dziewczyny z ostatniego odcinka wystepowalyby na tych dyskotekach/pokazach etc. W koncu jezdza z nimi rodzice (pamietam matke fotografujaca swoja corke :).

A jesli chodzi o niego jako czlowieka. Mianowicie Czarus doskonale manipuluje ludzmi i nic tego nie zmieni. Pamietasz ostatnia rozmowe z matka tej 15-latki (matka byla na nie, ojciec na tak) - wiedzial co robi :).

A fryzura? Trzeba sie wyrozniac. Ma fryzure jaka ma i nic nam do tego.

W jaki sposob Lakomie ten facet mnie oszukuje??????? Prosze o slowa wyjasnienia.

I nie oceniaj pochopnie ludzi. Naprawde, nie kazdy po alkoholu/dragach rzuca sie na kilkunasoletnie dziewczyny....
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » wtorek 20 stycznia 2004, 20:12

Kurde tak czytam z zaciekawieniem Wasze posty i sie zastanawiam o jakiej balladzie mowicie dajcie mi namiary gdzie kiedy i na ktorym :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » wtorek 20 stycznia 2004, 20:17

INFO:

21.40 TVP1 Niedziela 'Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym'
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Łakom » środa 21 stycznia 2004, 01:53

Sławek polecam bardzo edukacyjny program :D :D
X jezli chodzi o rodziców tych dziewczynek to musze Ci powiedziec ze nie ogladałem uwaznie i nie wiem ile one maja lat ale raczej nie mają po 15 tylko więcej Co do manipulacji czarusia to trzeba podziwiać tych ludzi którzy ulegi jego "urokowi" a moze nie podziwiac tylko zlitowac sie nad nimi, moze i on coś ma w sobie i nie jednemu polakowi nie jedno gó,wno by sprzedał i to za dużą kase, ale tu nasuwa sie tylko jedna myśl głupota ludzka i tyle, aha chwalenie kogoś to też jest ocenianie drugiego człowieka, nie wiem tylko czy pochopne :shock: Btw ogladałes film lolita :?: tylko mi chodzi o ten z 72 roku, wtedy był uwazany za najbardziej kontrowersyjny film jaki wyprodukowano do późnych lat 80..... jeżeli bedziesz miał możliwośc obejżenia tego filmu to zrozumiesz o co mi chodzio, Co do rzucania sie na dziewczyny po dragach to mówiłem to tylko tak potocznie, wiadomo i bez tego zadarzają sie gwałty a po co prowokować ??
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » środa 21 stycznia 2004, 18:41

no no Łakom ..chyba pierwszy raz sie z Tobą zgodzę w pełni :D masz niezłe podejście do tego...ja też uważam żźe ten Mończyk to niezły kawał perwerta :wink: program oglądam w każdą niedzielę można sie pośmiać (NATURALNI GÓRĄ) choć i pożałować tych biednych, naiwnych dziewczyn...Czaruś bierze dziewczyny z wieku ,jak ja to mówię, najgłupszego...14,15 chcą się podobać facetom stad te stringi, dyskoteki itp a potem chwalenie przed koleżankami :lol: :lol: (głupiutkie)nie widza jak bardzo się poniżają w tym makaronie i..ośmieszają..:/
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Łakom » czwartek 22 stycznia 2004, 00:50

leila co tych walk w makaronie to nie wiem czy by mnie to podniecało, bo o to w tym wszystkim chodzi zeby podniecić widza, nigdy nie byłem na takich walkach ale napewno kazdy z Was słyszał o walkach w kisielu, a kisiel zdaje mi się ze bardziej działa na wyobraźnie niż makaron , Tutaj chyba Czarus chciał popisac sie swoją błyskotliwością i orginalnością, a może na to budżet mu nie pozwala i chce sobie zaoszczędzić :D :D
--------------------------------------------------------------------------
Teraz pytanie do adminów :D a nawet kilka,
1. Skąd bierzecie te dziewczyny ?
2. Opel żąda jakiś odpłatności za kożystanie z ich samochodów i salonu ?
3. Jak widać na zdjęciach, dziewczyna jest w trzech różnych kreacjach, Ona tam przebierała się w szatni ? aparat tam juz nie dotarł ?
4. Niektóre zdjęcia pobudzają zmysły, a moze by je tak bardziej pobudził, np w lutym ?

BTW.
X a moze Ty zagadaj jakąś 14-latke i zrobimy zdjęcia z Mirosa niebieską fabią :twisted:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ella » czwartek 22 stycznia 2004, 11:47

Chyba obejrzę sobie w niedzielę tę BALLADĘ bo mnie trochę zaciekawiliście :D :D :D może wtedy i ja napiszę swoją opinię.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » piątek 23 stycznia 2004, 09:55

Łakom napisał(a):kazdy z Was słyszał o walkach w kisielu, a kisiel zdaje mi się ze bardziej działa na wyobraźnie niż makaron


Masz racje ze chcial sie popisac swoja oryginalnoscia. Walk w kisielu jest multum, ale o walkach w makaronie uslyszalem pierwszy raz. I mnie to zaintrygowalo :). I o to chodzi w biznesie.

Łakom napisał(a):Teraz pytanie do adminów :D a nawet kilka


No niestety adminem nie jestem, ale oczywiscie obstawiam ze znam odpowiedzi na Twoje pytania =) :

1. Agencja typu Czarusia.
2. Na pewno nie. Dla Opla jest to darmowa reklama.
3. Aparat pewnie dotarl. Gorzej z autem :P.
4. NIE.

Łakom napisał(a):X a moze Ty zagadaj jakąś 14-latke i zrobimy zdjęcia z Mirosa niebieską fabią :twisted:


Dobra, Lakom, ale jakby co, to ona miala 18. Miros daj Skode na kilka godzin :).

P.S. I dolaczam sie do prosby Lakoma, aby dzial 'Dziewczyna i samochod' ewoluowal bardziej w strone 'Playboya', anizeli 'Pani domu' (co robi teraz)... Zreszta admini, zrobcie ankiete.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » piątek 23 stycznia 2004, 10:28

X napisał(a):[

P.S. I dolaczam sie do prosby Lakoma, aby dzial 'Dziewczyna i samochod' ewoluowal bardziej w strone 'Playboya', anizeli 'Pani domu' (co robi teraz)... Zreszta admini, zrobcie ankiete.


hmm...to może zmienimy charakter tej stronki??a dla pań nie ma osobnego miejsca, bo raczej my zdjęciami tych dziewczyn się nie ekscytujemy :wink: ja już o tym gdzieś tam pisałam,bo nie wiedziałam że była ankieta,więc jakby co to teraz też się przyda(z dodatkowym pytaniem o cos dla pań,) BTW.Łakom troche mi się chciało śmiać jak przeczytałam twoje komentarze o Balladzie a zaraz potem te pytania o dziewczyny na samochodach...te z telewizji to "be", i jakby te same były na tych zdjęciach to też "be" (?!) ale że to inne no to co innego...tamte mimo że prawie nago taplają się w kisielu/makaronie na ciebie nie działają(nie wszystkie maja po 14 lat) a te no cóż wprost przeciwnie...czyżby jakaś schizofrenia?? :D :D myślałam że kobieta to kobieta i podobnie działa na zmysły faceta..:/
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » piątek 23 stycznia 2004, 12:31

leila napisał(a):myślałam że kobieta to kobieta i podobnie działa na zmysły faceta..:/


Oj, tutaj sie mylisz. Nie kazda dziewczyna dziala tak samo na faceta.

Wbrew obiegowej opini, facet nie jest tylko wyglodnialym zwierzeciem rzucajacym sie na wszystko co chodzi w spodnicy.

Facet ma poczucie piekna - zarowno tego zewnetrznego i oczywiscie, co nie ulega zadnej watpliwosc :)i - piekna wewnetrznego :).

leila napisał(a):to może zmienimy charakter tej stronki?


Jak juz zaproponowalas... Jestem ZA :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Slawek » piątek 23 stycznia 2004, 12:44

Ja rozumiem Opla, rozumiem Alfa Romeo, ale niech mnie ktoś oświeci, co ładnego i zachwycającego jest w Punto? :roll:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Łakom » piątek 23 stycznia 2004, 14:58

leila chyba sie nie zrozumieliśmy, czy ja gdzies nspisałem ze te z tv sa "be" czy coś takiego ?? ja pisałem o tym czarusiu co nakłania 14-15 latki do walk w mararonie, czy wogóle występowanie nastolatek w miejscach które mają tylko i wyłącznie charakter erotyczny i jestem temu przeciwny a tu jak widac dziewczyny są już wiekowe wiedzą co robią, Więc leila gdzie Ty u mnie widzisz schizofremie ? X ma w tym momencie racje, nie kazda kobieta pobudza zmysły, nie bez przyczyny mówi się ze niektóre kobiety sa jak wiosna, bo gdy przechodzą obok wszystko wstaje do życia :D :D :D Ale jeżeli nawet jakas panna by miała tam 19-20 lat i występowała by w kisielu/makaronie to chyba tylko o niej świadczy, a na opinie trzeba sobie zapracowac, a nawet jezeli te dziewczyny z tv były by teraz na naszej stronie ( no nie naszej ale :D :D :D ) to by miał o niej inne zdanie, tylko wiadomo niektóre dziewczyny oglada sie z przyjemności a inne nie, i tutaj chwała dla adminów, gratuluje gustu oby tak dalej....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez leila » piątek 23 stycznia 2004, 19:25

Łakom napisał(a):
a tu jak widac dziewczyny są już wiekowe wiedzą co robią,

wiekowe ... :lol: dobre..pewnie niewiele starsze ode mnie...wiekowe..:D oki.Wiem o co chodziło;)
nie kazda kobieta pobudza zmysły, nie bez przyczyny mówi się ze niektóre kobiety sa jak wiosna, bo gdy przechodzą obok wszystko wstaje do życia :D :D :D

tekst stulecia,nie słyszałam . :lol: ..niezłe podejście :lol: no cóż nie każda kobieta może pobudzać,(to się tyczy też facetów) ale chyba nawet te przeciętnie urodziwe w skąpej bieliźnie wywołują ślinotok u faceta,czyż nie??(nie wiem ale takie mam wrażenie)kobieta to kobieta...ale dobra nie genaeralizujmy..co do rozdwojenia..hmm nie chce mi się pisać wywodów...pewnie jak zwykle się zrozumieliśmy,ja mam na razie mózg przedsesyjnie obciązony...więc myślę i piszę skrótowo.Never mind :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » piątek 23 stycznia 2004, 19:50

leila napisał(a):no cóż nie każda kobieta może pobudzać,(to się tyczy też facetów) ale chyba nawet te przeciętnie urodziwe w skąpej bieliźnie wywołują ślinotok u faceta,czyż nie??


No raczej nie. Przynajmniej u mnie. Apeluje naprawde o chocby odrobine szacunku dla plci meskiej i nie traktowanie jej przedstawicieli w taki sposob :). Czuje sie gleboko urazony i dotkniety :).

leila napisał(a):pewnie jak zwykle się zrozumieliśmy,ja mam na razie mózg przedsesyjnie obciązony...więc myślę i piszę skrótowo.Never mind


O no wlasnie jak tam u Was uczelnia/szkola/TUDZIEZ praca (np. na budowie etc. :)?

Przeciez teraz sesja juz trwa/zaczyna sie :) (np. u mnie sie juz skonczyla :).

A u Ciebie Leilo jak jest?

Bo np. widze ze Mmeva to juz chyba nie ma zamiaru wrocic na forum. Tylko ta nauka, ksiazki, a o kolezankach i kolegach z forum juz zapomniala ;(. Chec zdobywania wiedzy jest u niej niesamowita :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » piątek 23 stycznia 2004, 21:16

o u mnie na budowie jest zimno :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości