Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Sławek_18 » niedziela 28 grudnia 2003, 21:25

Cookies sa wlasnie od tego aby forum Cię zapamietalo i nie trzeba byloby sie logowac od nowa. Nie mialem na mysli nic skomplikowanego jak pewnie sobie myslisz :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » niedziela 28 grudnia 2003, 22:22

Slawek18......................... :). Cookies to nie znaczy wcale cukierek tylko CIASTKO/ciasteczko :P. Powinienes napisac ciasteczek, wtedy wszystko byloby jasne :P.

Cukiereczkow.... ja nie moge =))))))))))).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Slawek » niedziela 28 grudnia 2003, 23:43

X napisał(a):Cookies to nie znaczy wcale cukierek tylko CIASTKO/ciasteczko :P.

Cookies to nie znaczy wcale CIASTKO/ciasteczko tylko CIASTKA/ciasteczka panie eXpert. :P :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » niedziela 28 grudnia 2003, 23:51

kurde tylkko nie bijcie sie na ciastka ciasteczka i tte iinne smakolyki :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez leila » poniedziałek 29 grudnia 2003, 15:14

wow ile expertów od angielskiego-nie róbcie mi konkurencji!!! a tak w ogóle to musze to napisać, bo właśnie czytałam na innym forum wątek (ok.300 postów) nt.Ballady Erotycznej (ktoś ogląda??) taki polew że szok, choć szkoda biednych, naiwnych dziewczyn...
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » poniedziałek 29 grudnia 2003, 17:30

Ja ogladam ballade o zabarwieniu erotycznym :).

Czarus jest moim nowym idolem :). Chyba sobie zrobie taki warkoczyk jak on ma ;).

I dziwne ze dziewczyny daja sie tak latwo wykorzystywac :). Z calym szacunkiem dla urody niektorych dziewczyn wystepujacych w tym programie, ale jesli mysla ze dostana sie na rozkladowke Playboya to chyba zyja w innym swiecie :). Ale jak widzialem w ostatnim odcinku, jedna zdezertowala, czym Czarus byl niepocieszony, gdyz wiazal z nia wielkie nadzieje na przyszlosc :).

Ale moimi idolami i tak pozostana 'sutenerzy' - Czarus i ta druga babka, jego konkurencja :).

P.S. Leilo, dla Ciebie nie ma konkurencji na tym forum. I wcale sie nie podlizuje, bo zaraz Lakom :)))))))))))) mi strzeli wywod, tylko stwierdzam fakty :)
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez leila » piątek 02 stycznia 2004, 00:48

X napisał(a):
P.S. Leilo, dla Ciebie nie ma konkurencji na tym forum. I wcale sie nie podlizuje, bo zaraz Lakom :)))))))))))) mi strzeli wywod, tylko stwierdzam fakty :)

:?: :?: nie rozumiem jakie fakty?? mam to zrozumieć jako ironię??Ballada bije rekordy popularności z tego co wiem...taak Mończyk=Bończyk jest the best :wink: ale ostatni tekst jednej z matek "(...)albo jakiegoś obcego krajowca" :shock: :lol:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez X » piątek 02 stycznia 2004, 02:44

nie rozumiem jakie fakty?? mam to zrozumieć jako ironię?


Skadze. Jaka ironie???

Ballada bije rekordy popularności z tego co wiem...


Dziwna sprawa z tymi niedzielnymi 'Czasami na dokument'. Co nie wypuszcza, staje sie hitem. Pamietam jeszcze 'PSY' o naszych dzielnych policjantach oraz drugi - serial o straznikach miejskich ("Aniolki", czy cos taskego), po obejrzeniu ktorego stracilem jakiekolwiek watpliwosci czy straz miejska powinna funkcjonowac - otoz NIE. Dokument ten pokazal, ze straznicy miejscy zamiast lapac przestepcow bawia sie W POMOC SPOLECZNA (organizowanie pieniedzy dla dzieci, pomoc bezdomnym etc.).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Łakom » poniedziałek 05 stycznia 2004, 17:12

X nie będe Ci tutaj strzelał żadnymi wywodami :D bo każdy z nas na tym forum jest niezastąpiony, i nikt tu nie tworzy żadnej konkurencji. A jeżli chodzi o ta ballade to oglądałem pare odcinków, i tutaj sie z Tobą zgodze, jedna piękniejsza od drugiej, jak to sie mówi nie ma brzydkich kobiet tylko czasmi wódki brakuje :D :D Te dziewczyny co tam występują to chyba lusterek w domu nie mają, albo mają bardzo wysoką samoocenę, nam jedynie widzą pozastaje tylko współczuć i to nawet bardzo.....
Aha jeden ocinek był nagrywany w "coleseum" ( nie wiem czy tak sie dokładnie pisze /koloseum/ ale tak sie czyta :D byłem tam pare razy na dyskotece, ale wtedy tych dziewczynek nie było,
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

pytanie do slawka

Postprzez Ashton » poniedziałek 05 stycznia 2004, 22:33

nie rozumiem co to bylo za pytanie z postami, jezeli nie mam więcej pytań narazie :wink: to chyba nie muszę pisać aby pisać
czy tu chodzi o ilość ich pisania?

P.S. to nie jest w zaden sposob powiedziane złośliwie poprostu może cię nie zrozumiałam :wink: :wink: :lol: :lol:
Ashton
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 04 stycznia 2004, 15:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Łakom » niedziela 11 stycznia 2004, 11:53

Ludzie co jest z tym forum, od dwóch dni nie moge w dzień na nie wejść, pozostaje mi późna noc albo wczesny ranek, wtedy ofrum jakoś działa, a w dzień ni cholery....... moze teraz taka mała propozycja do adminów, moze by ten śnieg usuneli juz z głównej strony forum ??
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » niedziela 11 stycznia 2004, 12:18

Łakom napisał(a):Ludzie co jest z tym forum, od dwóch dni nie moge w dzień na nie wejść, pozostaje mi późna noc albo wczesny ranek, wtedy ofrum jakoś działa, a w dzień ni cholery....... moze teraz taka mała propozycja do adminów, moze by ten śnieg usuneli juz z głównej strony forum ??

Wyslalem do Nich grzecznosciowy list i moze cos z tego bedzie, juz nie chodzi o to aby strona sie szbko wczytywala, ale zeby wogole sie wczytywala.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » poniedziałek 12 stycznia 2004, 13:04

Ja tez tak miałam ostatnie kilka dni. Dostawałam cholery bo mogłam wejśc tylko rano albo wieczorem. W dzień wogóle się nie otwierało. Nie wiem co sie dzieje :?: Zamiast coś poprawić to im się nawet czas przesunął o ponad godzinę. Piszę to o godzinie 10.50 a którą mamy u góry :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » poniedziałek 12 stycznia 2004, 17:55

No ja tez przylacze sie do bluzg na ludzi odpowiedzialnych za dzialanie forum.... Nie robia NIC. Jesli cos przerasta czyjes mozliwosci, niech sie za to nie zabiera - TAKA DOBRA RADA NA PRZYSZLOSC.

Latwo jest cos zrobic i zostawic, rzecz wymagajaca odrobine wysilku jest dazenie do OPTYMALIZACJI dzialania forum. Jednak ludzie za to odpowiedzialni maja to wszystko w d.u.p.i.e. OT CO.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez guli » środa 14 stycznia 2004, 22:44

a mi dzisiaj forum pedzi jak moje autko normalnie ;)

poza tym kupilem wreszcie porzadne radyjko Kenwooda i jak pusze na fuyll to sie ludzie za mna ogladaja :D, zle na szczescie nie jezdze z glosna muza non stop
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości