Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » sobota 27 kwietnia 2019, 10:33

Ja tu widzę co najmniej 5 osób, które nazywają Cię Heniem. A o jakich "nas" piszesz Ty?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » sobota 27 kwietnia 2019, 17:46

Henq napisał(a):oj mistrzuniu żadna "chora" wizja :help: udowodniłem ci że pieprzysz bez ładu i składu;
więc atakujesz mnie, że manipuluje twoimi wypowiedziami. a ja tylko używam znacznika "quote" - czyli cytuje twoje brednie
Dopuściłeś się manipulacji cytując moją wypowiedź dotyczącą konkretnego zdjęcia jako dotyczącą ogółu przepisów. Twoje zdjecie przedstawiające motocyklistę czy motorowerzystę i zatokę autobusową z pytaniem, czy można po niej pojechać. Odpisałem, do tego konkretnego zdjęcia, że po przystankach się nie jeździ. I zaznaczyłem,że w tym konkretnym przypadku, ponieważ są przystanki umiejscowione na pasie ruchu, gdzie jak najbardziej można. ty natomiast w swej małpiej złośliwości i niebywałym chamstwie zacytowałeś moją konkretna wypowiedź do sytuacji, gdzie można pojechać po przystanku na pasie ruchu.
Nic nie wycinałem. To ty manipulujesz. W jaki sposób ? Powyżej.
mdli mnie już od tych twoich wypocin które innym zarzucasz: jak to nazywasz "elaborat"

Staram się pomijać twoje "wycieczki". Inaczej nie dałoby się tego czytać.
skoro uważasz, że tak bardzo cię krzywdzę wytykając twoje braki a ty tak "nie twierdziłeś" to wskaż który mój znacznik "quote" nie należał do twoich wypocin
Wskazałem ci, gdzie dopuściłeś się manipulacji. Natomiast z twojej strony poza "wycieczkami" nie ma nic. Po prostu swoim chamstwem usiłujesz przykryć meritum dyskusji. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ nie masz za wiele do powiedzenia.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » sobota 27 kwietnia 2019, 20:31

ja mam taki wniosek:
czy nie można w tym dziale założyć tematu: dyskusje Henq i Szerszona i przenieść wszystkie posty (z różnych tematów), w których z sobą "dyskutują" i tam dać im godne pole do walki.

otwierając na przykład temat: "pierwszeństwo przy skręcaniu" w zasadzie w połowie drugiej strony merytoryka poszła w diabły, a temat zmienił się w personalne przepychanki, aby zorientować się o co chodzi trzeba by przeczytać 50 tasiemcowych postów na temat stanu umysłowego adwersarza z cytatami, a na to ani nie mam czasu, ani ochoty. odnoszę wrażenie, że oprócz tych dwóch użytkowników nikogo tak na prawdę nie bardzo interesuje stan walki naszych kolegów, a te posty w skuteczny sposób blokują właściwy temat i odstraszają potencjalnych uczestników dyskusji.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » sobota 27 kwietnia 2019, 20:39

Innym rozwiązaniem (najlepszym) byłoby moderowanie forum. Ale do tego trzeba poświęcić trochę więcej czasu niż tylko akceptowanie postów nowych użytkowników raz na kilka dni.

Btw. Popieram szerszona, ale faktycznie omijam te przepychanki, bo są zwyczajnie nudne i mało (wcale?) tam ciekawych informacji.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » sobota 27 kwietnia 2019, 20:45

gumik napisał(a):...ale faktycznie omijam te przepychanki, bo są zwyczajnie nudne i mało (wcale?) tam ciekawych informacji.


ale tak robi większość użytkowników i mimo atrakcyjności tematu, wartościowych wypowiedzi, po jednej stronie dyskusji naszych kolegów temat staje się martwy.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » sobota 27 kwietnia 2019, 21:30

Cyryl napisał(a):
otwierając na przykład temat: "pierwszeństwo przy skręcaniu" w zasadzie w połowie drugiej strony merytoryka poszła w diabły, a temat zmienił się w personalne przepychanki,
Dlatego staram się unikać "dyskusji" na rzecz dyskusji. Ale bezczelne wciskanie kitu nie może zostać bez odpowiedzi. To metoda henia...pisać dużo i o niczym.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » niedziela 28 kwietnia 2019, 08:26

szerszon napisał(a):...To metoda henia...pisać dużo i o niczym.


no tak, ale czy nie widzisz skutków, czy nie potrafisz spojrzeć na to oczami innego użytkownika?

przejrzyj tematy, w których Wasza "dyskusja" trwa najdłużej i poszukaj postów naprawdę wnoszących coś do tematu.

bo to, że przez 3 strony jeden z kolegów usiłuje udowodnić, ż drugi to komplety dyletant, a drugi robi to samo w stosunku do pierwszego, to dla innych użytkowników jest bezwartościowe.

ps. im więcej uwag (postów) tym więcej będzie odpowiedzi. stałeś się niezbędną pożywką dla kolegi. a on dla Ciebie.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » niedziela 28 kwietnia 2019, 08:41

Cyryl napisał(a):
szerszon napisał(a):...To metoda henia...pisać dużo i o niczym.


no tak, ale czy nie widzisz skutków, czy nie potrafisz spojrzeć na to oczami innego użytkownika?

przejrzyj tematy, w których Wasza "dyskusja" trwa najdłużej i poszukaj postów naprawdę wnoszących coś do tematu.

bo to, że przez 3 strony jeden z kolegów usiłuje udowodnić, ż drugi to komplety dyletant, a drugi robi to samo w stosunku do pierwszego, to dla innych użytkowników jest bezwartościowe.

ps. im więcej uwag (postów) tym więcej będzie odpowiedzi. stałeś się niezbędną pożywką dla kolegi. a on dla Ciebie.
Czy tylko ty nie zauważyłeś jeszcze na tym forum że wystarczy wskazać temu userowi braki merytoryczne jak i błędy logiczne w jego wypowiedziach by zaczęły się ataki personalne? wystarczy poczytać, nawet nowi użytkownicy już się o tym przekonali a ty nadal nie?
gumik napisał(a):Popieram szerszona, ale faktycznie omijam te przepychanki, bo są zwyczajnie nudne i mało (wcale?) tam ciekawych informacji.
omijasz przepisy których nie rozumiesz a w innych sytuacjach trollujesz, głębiej bez wazeliny nie da się?
nie pamiętasz jak szanowny kłamca i manipulant szerszon urządzał sobie wycieczki osobiste i ataki personalne bo mu inny przepis zacytowałeś? króciutka ta twoja pamięć :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » niedziela 28 kwietnia 2019, 09:00

Henq napisał(a):nie pamiętasz jak szanowny kłamca i manipulant szerszon urządzał sobie wycieczki osobiste i ataki personalne bo mu inny przepis zacytowałeś? króciutka ta twoja pamięć
I jakie to ma znaczenie? Było, minęło.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » niedziela 28 kwietnia 2019, 09:14

Henq napisał(a):Czy tylko ty nie zauważyłeś jeszcze na tym forum że wystarczy wskazać temu userowi braki merytoryczne jak i błędy logiczne w jego wypowiedziach by zaczęły się ataki personalne?

Cały czas czekam na konkrety. Jak na razie wychodzi całkiem odwrotnie. Ostatnio miałeś problem z doliczeniem sie do dwóch. Podobno w wyroku SN było napisane o kilku wyprzedzanych. Nie widzę twojej wyliczanki w temacie.
wystarczy poczytać, nawet nowi użytkownicy już się o tym przekonali a ty nadal nie?
Czyli kto ? I poproszę o konkretne dowody. Na razie histeria.
nie pamiętasz jak szanowny kłamca i manipulant szerszon urządzał sobie wycieczki osobiste i ataki personalne bo mu inny przepis zacytowałeś? króciutka ta twoja pamięć
Mimo dosyć gorącej dyskusji daleko było do twego "poziomu".
Cyryl napisał(a):
no tak, ale czy nie widzisz skutków, czy nie potrafisz spojrzeć na to oczami innego użytkownika?

.
Dlatego unikam dyskusji poza tematem, przykładów od czapy itp..
Co wniesie do dyskusji, gdy w każdym poście będę pisał heniowi, że jest przygłupem ? Zmieni to coś ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » niedziela 28 kwietnia 2019, 09:18

gumik napisał(a):
Henq napisał(a):nie pamiętasz jak szanowny kłamca i manipulant szerszon urządzał sobie wycieczki osobiste i ataki personalne bo mu inny przepis zacytowałeś? króciutka ta twoja pamięć
I jakie to ma znaczenie? Było, minęło.
w stosunku do twojej osoby może i "było minęło" :eek2: poczekaj jak znów coś napiszesz nie po jego myśli, chociaż widzę, że unikasz tego jak ognia ostatnio-nie masz swojego zdania, niestety w stosunku do innych użytkowników ten proceder trwa nadal a w szczególności jak mu nowy wytknie niekonsekwencje w tych jego wywodach :help: :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » niedziela 28 kwietnia 2019, 09:24

Henq napisał(a): a w szczególności jak mu nowy wytknie niekonsekwencje w tych jego wywodach :help: :thumb2:
Czy chociaż raz doczekam się konkretów ? A może raczej nie ma niekonsekwencji tylko kontrdyskutant sobie wymyśla "fizyczność drogi po okręgu" ? Czy to czasem nie ty nie zauważyłeś w mojej definicji opisanego manewru zawracania i cały czas byłeś zdziwiony,że to ja nie zauważyłem zmiany kierunku jazdy na tej samej jezdni.
Czy moją niekonsekwencją jest przypadek skrzyżowania, gdy z jednej strony piszesz o zakręcie, bo B-2 i nakaz skrętu i "nie ma skrzyżowania", a dziwnie zamilkłeś po pytaniu o pojazd z przeciwnego kierunku.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » niedziela 28 kwietnia 2019, 09:34

sierścioniku liczymy szybko w temacie raz, dwa, trzy=3 :lol: doczytałeś w końcu? :mrgreen:
hahaha i on powie, że nie ma konkretów hahaha trzeba by wątek wydzielić na manipulacje małego sierścionika :lol: :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » niedziela 28 kwietnia 2019, 10:05

Policzmy... tico było czwarte w kolejności, czy jednak wyprzedzanie trzech wcześniej nie było początkiem jednego manewru ?
Załóż taki wątek. Na razie rzucasz tylko oskarżenia, a jak dochodzi do konkretów to jednak okazuje się coś innego.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » niedziela 28 kwietnia 2019, 10:09

szerszon napisał(a):Policzmy... tico było czwarte w kolejności, czy jednak wyprzedzanie trzech wcześniej nie było początkiem jednego manewru ?
Załóż taki wątek. Na razie rzucasz tylko oskarżenia, a jak dochodzi do konkretów to jednak okazuje się coś innego.
to ty pisałeś o samym tico twierdziłeś, że nie ma trzech aut tylko jedno więc ci udowodniłem, że nie czytasz nie rozumiesz.
mistrzuniu trzy auta były wyprzedzane tico już nie zrozum w końcu raz dwa trzy :help:
udowodnione, że nie czytasz, nie rozumiesz, bzdury wypisujesz i co znów atakujesz taka twoja mała kwadratura koła :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości