Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » wtorek 16 kwietnia 2019, 07:53

Blacksmith napisał(a): Jeśli Heniek nie dostaje banów ani ostrzeżeń za inwektywy
Chamstwu trzeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom.
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... F7fSuGFjzz
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » wtorek 16 kwietnia 2019, 15:53

Blacksmith napisał(a):Kiedyś za zalecenie jednej osobie odmówienie modlitwy przed egzaminem dostałem ostrzeżenie. Dzisiaj lecą: "tępaki", debile" "idioci", itp, itd. i nic. Hulaj dusza piekła nie ma. A więc nie dziwota , że nie dostajecie banów ani ostrzeżeń. Jeśli Heniek nie dostaje banów ani ostrzeżeń za inwektywy pod adresem "Krula forum" szerszona!!??.... To znaczy, że moderacji już tutaj nie ma. Po prostu zniknęła.
wybacz ale od kiedy prawda to inwektywa? od kiedy nazwanie kłamcy - kłamcą jest inwektywą? od kiedy nazwanie manipulanta - manipulantem jest inwektywą? itp poszukaj poczytaj wcześniejsze posty tego króla trollingu a się sam przekonasz :spoko: ja tylko walczę z upośledzeniem na tym forum w postaci dwóch trolli :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » wtorek 16 kwietnia 2019, 15:59

no tak, ale jest cos takiego jak kultura i dobre wychowanie.

jeżeli spytamy pana X: czy to prawa, że pańska żona jest ku...rwą?

to przecież ani nie posądziliśmy ją o niecny proceder, ani nie jest to stwierdzeniem, ani inwektywą, ale jeno niewinnym pytaniem.

jednak radzę na imprezkach w ten sposób nie formułować pytań w stosunku do żon kolegów.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » wtorek 16 kwietnia 2019, 16:21

Henq napisał(a):wybacz ale od kiedy prawda to inwektywa? od kiedy nazwanie kłamcy - kłamcą jest inwektywą? od kiedy nazwanie manipulanta - manipulantem jest inwektywą? itp poszukaj poczytaj wcześniejsze posty tego króla trollingu a się sam przekonasz :spoko: ja tylko walczę z upośledzeniem na tym forum w postaci dwóch trolli :spoko:
Jaka prawda ? Dlaczego komuś polecasz poszukać ? Wypadałoby udowodnić. Na razie udowodniłeś tylko,że jesteś mocno niedouczonym prostakiem. I zawalcz w pierwszej kolejności ze swoją mizerią. A o jakim upośledzeniu można mówić w stosunku do osoby, która nie odróżnia ustawy od rozporządzenia i jeszcze się rzuca jak wesz na grzebieniu ? O innych się nie martw.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » wtorek 16 kwietnia 2019, 19:26

oho zaczyna się :eek2: :wall:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » wtorek 16 kwietnia 2019, 21:55

Czekam, aby się zaczęło. Czekam na konkrety, gdzie to rzekomo zmanipulowałem. Na razie wygłupiasz się i popisujesz bez dowodów. Dlatego używasz inwektyw. Ale czego wymagać od osoby, która rozporządzenie nazywa ustawą.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » wtorek 16 kwietnia 2019, 23:52

szerszon napisał(a):Czekam, aby się zaczęło. Czekam na konkrety, gdzie to rzekomo zmanipulowałem. Na razie wygłupiasz się i popisujesz bez dowodów. Dlatego używasz inwektyw. Ale czego wymagać od osoby, która rozporządzenie nazywa ustawą.
jak widać powyżej nikt oprócz ciebie nie użył inwektywy :spoko: czyli co udowodniłem twoje kłamstwa i manipulacje? czy nadal czekamy na kolejny twój wpis na forum?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 17 kwietnia 2019, 01:32

Henq napisał(a):jak widać powyżej nikt oprócz ciebie nie użył inwektywy :spoko: czyli co udowodniłem twoje kłamstwa i manipulacje? czy nadal czekamy na kolejny twój wpis na forum?
Blacksmith napisał(a): Jeśli Heniek nie dostaje banów ani ostrzeżeń za inwektywy pod adresem "Krula forum" szerszona!!??.... To znaczy, że moderacji już tutaj nie ma. Po prostu zniknęła.
Zauważył to nawet user, który do mnie sympatią raczej nie pała.
Największym kłamcą i manipulantem jesteś ty, a zarzucasz to innym.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » środa 17 kwietnia 2019, 02:02

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):jak widać powyżej nikt oprócz ciebie nie użył inwektywy :spoko: czyli co udowodniłem twoje kłamstwa i manipulacje? czy nadal czekamy na kolejny twój wpis na forum?
Blacksmith napisał(a): Jeśli Heniek nie dostaje banów ani ostrzeżeń za inwektywy pod adresem "Krula forum" szerszona!!??.... To znaczy, że moderacji już tutaj nie ma. Po prostu zniknęła.
Zauważył to nawet user, który do mnie sympatią raczej nie pała.
Największym kłamcą i manipulantem jesteś ty, a zarzucasz to innym.
jak byś ni zauważył, albo jak zwykle miał jakieś problemy z ogarnięciem rzeczywistości to pisałem tutaj o tym wątku, niestety znów manipulujesz nieudolnie kłamczuszku :help: po raz kolejny przyłapany na manipulacji ehhh
i nie mam pojęcia o kim czy o czym pisze user który do ciebie nie pała bo ja na pewno nie jestem heniem :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » środa 17 kwietnia 2019, 10:10

Henq napisał(a): ja na pewno nie jestem heniem
Dla nas jesteś Heniem.

------------------------------

Obrazek
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 17 kwietnia 2019, 14:00

Henq napisał(a):jak byś ni zauważył, albo jak zwykle miał jakieś problemy z ogarnięciem rzeczywistości to pisałem tutaj o tym wątku, niestety znów manipulujesz nieudolnie kłamczuszku :help: po raz kolejny przyłapany na manipulacji ehhh
i nie mam pojęcia o kim czy o czym pisze user który do ciebie nie pała bo ja na pewno nie jestem heniem :spoko:
To tylko cytat słowo w słowo. Jaka tu manipulacja ? Innych słówek nie znasz ? Proszę o konkretne dowody, jakie ja podałem,gdzie sobie powybierałeś cytaty z konkretnych sytuacji i stworzyłeś na tej podstawie jakąś swoją chorą wizję. Ciekawe kiedy mi przypiszesz słowa,że rozporządzenie jest ustawą , bo jest publikowane w dzienniku ustaw.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » sobota 27 kwietnia 2019, 03:24

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):jak byś ni zauważył, albo jak zwykle miał jakieś problemy z ogarnięciem rzeczywistości to pisałem tutaj o tym wątku, niestety znów manipulujesz nieudolnie kłamczuszku :help: po raz kolejny przyłapany na manipulacji ehhh
i nie mam pojęcia o kim czy o czym pisze user który do ciebie nie pała bo ja na pewno nie jestem heniem :spoko:
To tylko cytat słowo w słowo. Jaka tu manipulacja ? Innych słówek nie znasz ? Proszę o konkretne dowody, jakie ja podałem,gdzie sobie powybierałeś cytaty z konkretnych sytuacji i stworzyłeś na tej podstawie jakąś swoją chorą wizję. Ciekawe kiedy mi przypiszesz słowa,że rozporządzenie jest ustawą , bo jest publikowane w dzienniku ustaw.
oj mistrzuniu żadna "chora" wizja :help: udowodniłem ci że pieprzysz bez ładu i składu;
więc atakujesz mnie, że manipuluje twoimi wypowiedziami. a ja tylko używam znacznika "quote" - czyli cytuje twoje brednie :thumb2: :eek2:
co?
nagle nie przyznajesz się do swoich głupot?
wycięte?
no to wskaż całą swoją twórczość, że niby manipuluje?
mdli mnie już od tych twoich wypocin które innym zarzucasz: jak to nazywasz "elaborat" :eek2:
\ skoro uważasz, że tak bardzo cię krzywdzę wytykając twoje braki a ty tak "nie twierdziłeś" to wskaż który mój znacznik "quote" nie należał do twoich wypocin :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » sobota 27 kwietnia 2019, 04:06

gumik napisał(a):Dla nas jesteś Heniem.
dla nas jesteś: srumik :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » sobota 27 kwietnia 2019, 07:39

Henq napisał(a):dla nas

Was?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez Henq » sobota 27 kwietnia 2019, 10:12

gumik napisał(a):
Henq napisał(a):dla nas

Was?

no dokladnie to samo mnie zdziwiło:
gumik napisał(a):Dla nas
masz swój świat i sobie w nim egzystujesz brawo ty :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości