Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez szymonix » środa 08 sierpnia 2018, 14:20

Niektórzy mają z tym wielki problem..
jeżeli sobie tego życzysz mogę przestać się udzielać na tym forum

.. a potem codziennie nowe wypociny.. :lol:
Zero ambicji, niechęć do przestrzegania regulaminu.. Szkoda, że moderatorzy nie reagują.. :help:
Kto jeszcze z was cieszy się takim zaufaniem ? Co trzeba robić/zrobić aby być ponad prawem na tym forum? :wow:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » środa 08 sierpnia 2018, 20:47

napisz w dziale "Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany", że nie życzysz sobie, abym brał udział w tym forum, jeżeli przynajmniej 5 osób Cię poprze, ja dostosuję się do tego, bo to forum, to nie tylko Ty.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 08 sierpnia 2018, 21:18

Cyryl napisał(a): jeżeli przynajmniej 5 osób Cię poprze, ja dostosuję się do tego, bo to forum, to nie tylko Ty.
Zaraz będzie trzech nowych userów. :lol: :lol: :lol: Czołowy błazen tego forum Blackoferm z pewnością aż zaklaska uszami.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez szymonix » piątek 10 sierpnia 2018, 15:37

Cyryl napisał(a):napisz w dziale

Rozkazuj sobie w chałupie .. babie, dzieciom..
Cyryl napisał(a): nie życzysz sobie, abym brał udział w tym forum

Pisz po polsku i przestrzegaj regulaminu to nie bedziesz musiał beczeć i sie prosic o "pozostanie na forum", które zresztą zdycha pomału - zadnego ruchu. Jedyne wytłumaczenie, że wszyscy już w końcu wszystko na drogach rozumieją..
Cyryl napisał(a):ja dostosuję się do tego

Dostosuj się do swojej wypowiedzi - "opuszczę forum".. To wystarczy..
Cyryl napisał(a): to forum, to nie tylko Ty.

A tym bardziej nie ty.. Nie ty będziesz na "tym" forum dyktował warunki.. Załóż swoje, tam możesz nawet pisać od prawej do lewej, z góry na dół albo do góry nogami..
szerszon napisał(a):Czołowy błazen

W ubliżaniu innym jesteś niezły, a ciekawe, że moderacja nie reaguje..
P.S. Gdzie w regulaminie jest napisane - na nowych userów rzucajcie sie jak wataha wilków?? "To" forum jest przeznaczone tylko dla wąskiej grupki użytkowników?? :wow:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » piątek 10 sierpnia 2018, 16:35

szymonix napisał(a):P.S. Gdzie w regulaminie jest napisane - na nowych userów rzucajcie sie jak wataha wilków?? "To" forum jest przeznaczone tylko dla wąskiej grupki użytkowników?? :wow:

To taki test. Zostają tylko najtwardsi! :D
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » piątek 10 sierpnia 2018, 17:39

co do pisania po polsku:
1. viewtopic.php?f=3&t=41596&p=421630#p421630 - "skrzyzowania - moze nawet ósmy",
2. viewtopic.php?f=3&t=32684&p=421629#p421629 - " No niestety, mozliwości zjechać nie ma", "zamiar zjechac cisnąć",
3. viewtopic.php?f=4&t=40742&p=421627#p421627 - "wyprowadzić cię z błędu - nie ty ustalasz zasady na forum", "czytac twoje", "Smiech.. Jakos cię".

dodatkowo w języku polskim występują znaki interpunkcyjne w postaci kropki lub wielokropek w postaci trzech kropek, Ty stosujesz dwie (dwukropek to dwie kropki jedna nad drugą, a nie jedna za drugą), co jest jawną sprzecznością z pisownią polskiego języka.
również dwa znaki zapytania po sobie są sprzeczne z polską pisownią, mają jedynie zastosowanie w międzynarodowym zapisie szachowym.
gdyby jeszcze przeanalizować budowę zdań, prawidłową deklinację rzeczowników, odmienianie czasowników, można by dojść do wniosku, że na tym forum nikt nie pisze po polsku.

i tak można w nieskończoność.
pomijając zwracanie się do mnie z małej litery, podejrzewam ma to na celu przykładu wypowiedzi pozbawionych chamstwa (z czym tak usilnie walczysz), każdy popełnia błędy, a Twoje posty również nie są od tego wolne.

nie wypowiadam się w dziale "Pręgierz ortograficzny", bo sam nie jestem osobą nieomylną i nie czuję w tym kierunku jakiejś misji.
ale wypominanie komuś złodziejstwa samemu kradnąc, to staje się zabawne.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » piątek 10 sierpnia 2018, 23:14

szymonix napisał(a):
szerszon napisał(a):Czołowy błazen

W ubliżaniu innym jesteś niezły, a ciekawe, że moderacja nie reaguje..
Bo to stwierdzenie faktu. Do Cyryla się bezpodstawnie przypiąłeś. Jeśli masz coś do merytoryki jego wypowiedzi to wal śmiało, ale ze swoimi "zarzutami" jesteś po prostu śmieszny.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez szymonix » sobota 11 sierpnia 2018, 10:41

szerszon napisał(a): Do Cyryla się bezpodstawnie przypiąłeś

Oczywiście, że "podstawnie" - pkt. 14 regulaminu "tego" forum ..
Na forum należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Uczestnicy powinni używać polskich znaków, interpunkcji, a także nie pisać WIELKIMI LITERAMI, gdyż jest to uznawane za krzyk.

Cyryl napisał(a):"skrzyzowania - moze

Cyryl napisał(a):mozliwości

Cyryl napisał(a):zwracanie się do mnie z małej litery

Tylko się ośmieszasz, nie rozróżniasz literówki od olewania ortografii.
A jak byś chciał żeby sie do CIEBIE zwracać skoro ty olewasz wszystkich - dupka jednak swędzi.. Gdzie twoja obietnica, że przestaniesz pisać na "tym" forum?? Jak zaczniesz szanować innych to i oni cie zaczną..
szerszon napisał(a):ze swoimi "zarzutami" jesteś po prostu śmieszny.

Tak, wiem że popierasz swojego kolesia, cokolwiek by nie napisał - to widac na "tym" i nie tylko tym forum.. Dziwne, że tu nie jesteś obiektywny. Wygląda, że jedziecie na jednym wózku, sponsorzy forum?? Innego wytłumaczenia nie bardzo widać.
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » niedziela 12 sierpnia 2018, 07:49

Tak, wiem że popierasz swojego kolesia,
Mijasz się z prawdą. Nie odpuściłem sobie swego czasu wytknięcia błędów Cyrylowi. Tylko teraz naprawdę nie mam do czego się przyczepić. A że mu coś w klawiaturze nie pyknie ? Zdarza się.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » poniedziałek 13 sierpnia 2018, 05:47

brązowy medal na turnieju oldboy-ów w Przysuchej.
Załączniki
IMG_20180812_181146.jpg
IMG_20180812_182311.jpg
ja ten w ciemnych okularach
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » środa 15 sierpnia 2018, 20:04

Gratulacje! Ile zespołów ograliscie?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » środa 15 sierpnia 2018, 20:51

było 8 zespołów.
problem w tym, że we Wrocławiu jest sporo rówieśników grających w plażówkę, ale trzech na trzech (brakuje motoryki i kondycji).
na takim turnieju trzeba rozegrać 5-6 meczy dziennie w pełnym wymiarze ( dwóch na dwóch i do dwóch wygranych setów 21 punkty), a jak powiedział mi kolega: ja mogę zagrać trzy, cztery sety trzech na trzech, ale dwóch na dwóch umarłbym po pierwszym.

to były takie przedbiegi przed oficjalnymi mistrzostwami Polski 24-26.08 we Wrześni (organizuje PZPS).

dojdą jeszcze dwa mocne pary i jedna z którą trzeba się liczyć.
ogólnie w tej chwili jest zgłoszonych 12 par.

co ciekawe musimy wykupować licencje zawodnicze jak zawodnicy zawodowi.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » poniedziałek 27 sierpnia 2018, 07:09

i po Mistrzostwach Polski na plaży Oldboy-ów.
rekordowa liczba zespołów - 109, co skutkowało, że w sobotę graliśmy do 20:30 i w niedzielę. dekoracje odbywały się na bieżąco i cała impreza skończyła się o 21:30. wróciłem do domu około 1:00 w nocy.
od przyszłego roku zawody mają być rozgrywane przez 3 dni.

ja zająłem 5 miejsce, na pocieszenie mogę dodać, że Daniel Pliński (aktualny zawodnik PlusLigi i 3-krotny mistrz Polski na plaży zajął w swojej kategorii takie samo miejsce.

w kategorii najmłodszej wygrał Witczak/Krymarys (mistrzowie Polski z 2006 roku), w wyżej Bachorski (5-krotny mistrz Polski), sław, byłych sław polskiej siatkówki plażowej nie brakowało.
Załączniki
Września 2018.jpg
tak kończyły się zawody, bez oświetlenia, ale mistrzostwa trzeba było zakończyć
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » sobota 06 października 2018, 13:12

https://www.o2.pl/artykul/tragiczny-wyp ... 253822593a

"Na miejscu zginęła siedząca za kierownicą 21-latka i pasażer na tylnym siedzeniu. 26-latek cudem uniknął śmierci. Wsiadł do samochodu tuż przed wypadkiem i nie był przypięty pasami. W wyniku zderzenia, wypadł przez przednią szybę pojazdu."

Pasy nie zawsze ratują życie. Czasem jest na odwrót.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez waw » sobota 06 października 2018, 13:47

Dla przeciwwagi warto przypomnieć że są sytuacje gdy pasy zwiększają szanse na przeżycie.
Tylko pasażerka księdza przetrwała wypadek. Jak się później okazało, jako jedyna miała zapięte pasy bezpieczeństwa. Kierujący audi duchowny również je zapiął, ale na siedzeniu, by oszukać czujniki w samochodzie.
https://www.dziennikwschodni.pl/krasnik/wypadek-w-obrokach-to-ksiadz-doprowadzil-do-wypadku-sledztwo-zamkniete,n,1000164347.html
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 77 gości