Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » piątek 21 kwietnia 2017, 11:40

ty nagrywasz takie bzdury ??
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » piątek 21 kwietnia 2017, 11:56

Był cynk, więc nagrałem na wypadek gdyby było coś ciekawego. ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » piątek 21 kwietnia 2017, 12:08

Wiem, tak podejrzewałem.. Żeby można było @szerszonowi wbić szpilę.. :lol: :lol:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » piątek 21 kwietnia 2017, 14:06

Coś nie tak było w wypowiedzi egzaminatora ? User jest za cienki, aby wbić mi szpilę, gdy sam już wygląda jak jeż. :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » piątek 21 kwietnia 2017, 16:10

Mariusz Sztal: "Nie zdaje ten kto nie umie jeździć". Co za brednie!! :lol: Ciekawe ile dodatkowo wyciąga za latanie po mediach i bronienie patologii egzaminacyjnej. A nie mówiłem że tego jegomościa nie można brać na poważnie? Kto go wpuścił do studia? Daj panie Mariuszu powszechne zdawanie na autach OSK, zwolnij ewentualnych chamskich egzaminatorów których nigdzie nie brakuje i spraw aby opłaty za egzamin trafiały do budżetu państwa, I wtedy dopiero mów, że nie zdają Ci co nie umieją jeździć, a ja Ci przyznam rację. A poza tym jeśli "wielki ekspercie" jesteś ZA nawigacją na egzaminie, czyli za pójściem z duchem czasu i korzystaniem z nowych technologii, to chyba nie będziesz miał nic przeciwko także kamerom cofania, asystentom parkowania, i innym technologiom na egzaminie. Ale tego już nie chcesz prawda? Bo jeszcze uchowaj Boże zdawalność się zwiększy.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » piątek 21 kwietnia 2017, 21:28

Ale jak ktoś umie jeździć to po co mu te wszystkie nowinki ?
Jak kasa pójdzie do budżetu to dopiero zaczną się naciski, bo na 500+ brakuje...
A chamski egzaminator to pewnie ten, który z przykrością ciebie obleje, bo łuku nie umiałeś zrobić...co za cham.
Podstawianie pojazdów OSK jest możliwe. Nie rozumiem tej histerii. Poza tym nie zależy to od P. Sztala. Tak korespondujesz z posłami i jeszcze tego nie wiesz ?
I oczywiście nie zdają osoby, które nie umieją jeździć. Jesteś przecież tego najlepszym przykładem.Twój ideał to PJ w czipsach.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez sankila » piątek 21 kwietnia 2017, 23:28

gumik napisał(a):Był cynk, więc nagrałem na wypadek gdyby było coś ciekawego. ;-)
"Kierunek ruchu kierowcy" - wymiata :twisted:
Nie mam pretensji do "ulicy jednokierunkowej na skrzyżowaniu dróg" czy "słupka wskaźnikowego służącego do wzywania pomocy" w wykonaniu zaskoczonych pytaniem kierowców, bo - mimo nieporadnych wypowiedzi - widać było, że wiedzą o co chodzi, ale żeby egzaminator walnął takiego babola - no, sorry.
Nic dziwnego, że później wychodzą myszczowie kierownicy, co to mają i kierunek ruchu, i kierunek jazdy - a jeszcze każdy z nich w inną stronę :lol:
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » sobota 22 kwietnia 2017, 07:46

sankila napisał(a): ale żeby egzaminator walnął takiego babola - no, sorry.
W którym momencie padły te określenia w wywiadzie ? Proszę o namiary.
Nic dziwnego, że później wychodzą myszczowie kierownicy, co to mają i kierunek ruchu, i kierunek jazdy - a jeszcze każdy z nich w inną stronę
Gorzej gdy "myszczowie" widzą skrzyzowanie tam gdzie go nie ma, bo jest tylko jedna droga albo nie widzą skrzyżowania X tylko dwa połączone T :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » poniedziałek 01 maja 2017, 16:21

Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez LeszkoII » sobota 06 maja 2017, 19:26

Obrazek

raz szynowy raz silnikowy

https://youtu.be/NZbHRx7xMZ8?t=214
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Forum Chat #1

Postprzez waw » sobota 06 maja 2017, 21:59

Takich pojazdów jest sporo.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » niedziela 07 maja 2017, 06:08

patrząc na ten pojazd drogowo-szynowy przypomniałem sobie jak przyszedł do kolegi na kurs C+E gość będący na co dzień motorniczym w naszym MPK. gdy przyszło do nauki cofania po łuku jego wypowiedź do dzisiaj jest u nas legendą:
"panie ja taki łuk z dwoma wagonami na jeden raz robię".
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » niedziela 07 maja 2017, 07:01

Cyryl napisał(a): będący na co dzień motorniczym w naszym MPK....
"panie ja taki łuk z dwoma wagonami na jeden raz robię".
Chyba właśnie odkryłeś jak powinien wyglądać łuk na egzaminie :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » niedziela 07 maja 2017, 08:31

Tak, wzorem torowiska powinien mieć glebokie koleiny. W ogóle by nie trzeba kręcić kierą. :P
A takich i podobnych pojazdów ze zdublowanym napędem jest wiele. Jakoś koparka i inne muszą dojechać na miejsce awarii.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » poniedziałek 08 maja 2017, 09:42

oskbelfer napisał(a):Ciekawostka - dla zainteresowanych - poszperajcie sobie w necie jakie są drakońskie kary za "kamerki" w niektórych krajach UE.
Moim zdaniem taki zakaz świadczy o jakimś problemie w takim kraju. Jeśli jest zabronione nagrywanie z samochodu, to powinni też zabronić nagrywania w każdym dowolnym miejscu i czasie. Czym to się różni od nagrywania kamerką w samochodzie? Też nagrywa się przypadkowych ludzi w różnych, być może dla tych ludzi niekorzystnych, sytuacjach. Dopóki nagranie nie jest upublicznione, dopóty nie ma problemu. Paranoja... :wow:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości