Ban/do adminów

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Ban/do adminów

Postprzez Łakom » piątek 24 października 2003, 13:30

dzisiaj przeczytałem ze Scorpio dostał bana, i byc moze Krodula ale juz w to nie wnikam, rozumie że Scorpio pisał niekiedy bzdury ale nam wszystkim sie to zdaża i to nie raz czy dwa...... Nie bede sie tu rozpisywał ale sami wiecie jak to forum funkcjonuje, ja sam pamiętam jak jeszcze na tym starym forum (na tym pierwszym) pisalem swoje wypociny ( to było prawie dwa lata temu ), jest w tym forum albo w użytkownikch coś co nie chyba tylko mnie przyciąga i niema tego na innych forach. Nie rozumie tylko jednego po co jeszcze banowac ludzi :?: To forum ma jedną wade a moze dla innych zalete otóz że ma prawie tylko "stałych bywalców" ja jestem za tym aby na forum było jak nawięcej użytkowników ( no w sumie to ich jest ponad 400 ale udziela sie tylko mała część ) czasami zdaży sie nam na kogos najechać albo rozpocząć jakąś kłótnie ale w końcu nie bedziemy sobie tu tylko przytakiwac "tak masz absolutna racje" itp.
Ps. Nie wiem po co to napisałem ale jakos tak samo z siebie wyszło :shock:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Re: Ban/do adminów

Postprzez Kordula » piątek 24 października 2003, 13:41

Łakom napisał(a):dzisiaj przeczytałem ze Scorpio dostał bana, i byc moze Krodula ale juz w to nie wnikam

Chyba jednak nie.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » piątek 24 października 2003, 14:48

kurde jaki odzew :lol: Scorpio juz nie ma bana ale obrazil sie na adminow, ale On tu jeszcze wroci :D
JAKI odzew :D :D Istna forumowa rodzina :D :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » piątek 24 października 2003, 19:29

Ja mówiłam o czymś innym, mówiłam o tym, że ja nie miałam bana, jak niektórzy sądzili. Nie było mnie na forum z innego powodu.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez miros » piątek 24 października 2003, 22:15

a z jakiego powodu jesli mozna spytac?
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » piątek 24 października 2003, 22:32

Łakom gdzieś coś wspominał o maturze ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kasia » sobota 25 października 2003, 10:00

A ja uważam, że admini mają czasem rację.... bo patrząc na te wasze kłótnie ręce opadają....
Myślę, że Forum zostało stworzone dla celów wymiany poglądów, problemów i uwag a nie tak jak jest czasami używane.
Wasze główne , głupie kłótnie dotyczą w kółko tego samego:
"że mężczyźni wszystko wiedzą a kobiety nie"
"że egzaminatorzy są tylko po to aby brać łapówki"
"że egzamin na prawo jazdy to chory pomysł"
"że......"
Nie mam narazie więcej pomysłów.
Ale czy to nie jest tochę nudne i bezsensowne? Przecież w większości przypadków te kłótnie nie wnoszą nic konkretnego do sprawy...
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Łakom » sobota 25 października 2003, 13:32

Kasiu pisząc te bzdury możesz rozpocząć nowa kłótnie albo ona juz sie zaczeła ale nie wnikam w to. Nie wiem czy wiesz ale każda rozmowa odchodzi od danego tematu czy bedziemy tego chieli czy nie...... Czasami niektórzy ludzie naszą rozmowe odbieraja jako kłótnie ale jest to tylko wymina argumentów jakimi dyspomują ( czyt. wiedza)
A Twoje argumenty mnie zaskoczyły pierwszy raz słysze że na forum była kłótnia o tym " że mężczyźni wszystko wiedzą a kobiety nie".....
Niekiedy tak jest że sie niedowidzi, niedosłyszy a i tak sie wtrąci :shock: :shock:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kordula » sobota 25 października 2003, 20:32

Wypowiedzi w stylu, że egzaminatorzy tylko biorą, ale o egzaminach pochodzą przeważne od osób, które nie zdały egzaminu prze jakieś błędy i chcą to usprawiedliwiać.
A naszych kłótni chyba nie da się wyeliminować, bo są tematy, w których zawsze będziemy mieć odmienne zdania ;).
Chociaż może faktycznie niektóre wypowiedzi są przesadzone.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez X » sobota 25 października 2003, 21:50

Nie, oczywiscie ze egzaminatorzy nie biora kasy. Te wszystkie afery, ostatnie wyroki skazujace sa rozdmuchane przez prase w celach propagandowych :).

A egzamin na prawo jazdy to naprawde chory pomysl :) Swiadczy o tym ilosc wypadkow, potracen, stluczek etc. Ja na jazdach uczylem sie przez ladnych kilka godzin parkowac miedzy tyczkami zamiast podnosic swe kwalifikacje w jezdzie. Do tej pory nie moge zrozumiec jaki ma sens jazda lukiem. Widzieliscie kiedys kierowce tak jadacego na drodze???? Ja nigdy. Ruszanie na wzniesieniu - ok, ale po kiego komu jazda po luku? Albo parkowanie tylem. Przyznaje sie wszem i wobec, ze mimo ponad roku posiadania prawka chyba ANI RAZU nie ladowalem sie tylem. Dlaczego? Gdyz sto razy prosciej parkowac przodem.

Uwazam, ze najlepszym rozwiazanie byloby rozlozenie czasowe 20H ulica - 0H plac. A prawko dawalbym warunkowo, tzn. po egzaminie TYLKO z jazdy dostawaloby sie prawo jazdy z niemoznoscia przekroczenia np. 10 pkt. Jesliby sie przekroczylo te pkt. zakaz prowadzenia auta na dwa lata.

P.S.A na szybe naklejac delikwentowi solidnych rozmiarow zielony listek. A jak :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Kordula » sobota 25 października 2003, 22:07

X napisał(a):Nie, oczywiscie ze egzaminatorzy nie biora kasy. Te wszystkie afery, ostatnie wyroki skazujace sa rozdmuchane przez prase w celach propagandowych :).

A egzamin na prawo jazdy to naprawde chory pomysl :) Swiadczy o tym ilosc wypadkow, potracen, stluczek etc. Ja na jazdach uczylem sie przez ladnych kilka godzin parkowac miedzy tyczkami zamiast podnosic swe kwalifikacje w jezdzie. Do tej pory nie moge zrozumiec jaki ma sens jazda lukiem. Widzieliscie kiedys kierowce tak jadacego na drodze???? Ja nigdy. Ruszanie na wzniesieniu - ok, ale po kiego komu jazda po luku? Albo parkowanie tylem. Przyznaje sie wszem i wobec, ze mimo ponad roku posiadania prawka chyba ANI RAZU nie ladowalem sie tylem. Dlaczego? Gdyz sto razy prosciej parkowac przodem.


Tego nie powiedziałam, zgodzę się, że egzaminatorzy biorą, jak w każdym zawodzie są tacy debile. Ale nie przesadzajmy, że wszyscy, bo ja jestem pewna, że jest masa uczciwych egzaminatorów. A zawsze prościej zwalić na niego :"nie zdałem, bo nie dałem: czy coś w tym stylu.
Egzamin może faktycznie nie ma do końca sensu, ale parkować też trzeba się nauczyć.
Nie zgodzę się z twoim stwierdzeniem, że lepiej jest przodem, a na pewno nie zawsze, są takie sytuacje, że trzeba wjechać tyłem, może nie często, ale zdarza się. Mój instruktor wielokrotnie udowadniał mi, że tak naprawdę wszystkie manewry maja jakiś sens.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości