Hip, hip hurra !!!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Hip, hip hurra !!!

Postprzez Mała » niedziela 12 października 2003, 23:19

Od poniedziałku mam juz prawko :D Ale jestem happy :D W czwartek przeszłam chrzest bojowy, sama wróciłam z uczelni do domu. Ale było kino :D To była moja pierwsza jazda samochodek taty, więc jechałam dosyć wolno. Jakiemus panu chyba bardzo się spieszyło bo trąbił na mnie tak, aż ludzie się oglądali. Później przy ciągłej linii próbował mnie wyprzedzić i groźnie wymachiwał pięścią, ale nie dałam sie sprowokować :D Jejku, jak ja lubię jeździć :D :D :D
Życie jest piękne no matter what :)
Mała
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa 20 sierpnia 2003, 17:32
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Łakom » poniedziałek 13 października 2003, 12:31

ale mnie rozbawiłas :D
i jak uważasz czyja to była wina ze on na Ciebie trąbił i wymachiwał pięścią :?: bo ja uważam że to nie jego tylko Twoja ale coż ja moge powiedziec, temat kobiety za kierownicą juz można uznać za skończony.......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 13 października 2003, 12:52

Weź pod uwage, ze to pierwsza jazda malej po otrzymaniu prawka. Cierpliwosc tez przydaje sie podczas jazdy samochodem. Gratuluje i życze milych chwil spedzonych na kółkiem :P :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez [Cameleon] » poniedziałek 13 października 2003, 14:15

dokladnie, wiecej zrozumienia dla poczatkujacych kierowcow, wkoncu nie kazdy jest tak wyborny w prowadzeniu pojazdu jak Łakom. Aha, wiecej szacunku dla dziewczyn/kobiet prosze ;)
[Cameleon]
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 07 lipca 2003, 19:55
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez Łakom » wtorek 14 października 2003, 13:28

i znowu sie mnie czepiasz, moze o robie błędy ortograwiczne ale za to jestem wspaniałym kierowcą :D a szacunek do kobiet mam zawsze i to nawet duzy ale nie za kierownicą, ja poprostu boje sie jeździc z kobietami, jestem przekonany że duza cześc kobiet nawet nie potrafi zmienic koła, głównie chodzi tu o to że nie wiedza gdzie podłożyc lewarek, i wcześniej nie poluzują koła. ostanio mojego kolegi mama przejechała na ręcznym prawie 40 km i mówiąc przy tym ze bardzo ciężko szedł, tylko na trójce....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

WOOOOOW

Postprzez Sławek_18 » wtorek 14 października 2003, 13:56

mojego kolegi mama przejechała na ręcznym prawie 40 km i mówiąc przy tym ze bardzo ciężko szedł, tylko na trójce....



Nie spalily jej sie kola ? ? ?
:shock: :shock:
Pamietam jak kiedys hamulec reczny byl nie sprawny, po odciagnieciu nie odbijaly dobrze hamulce. Ojciec po przyjeździe z Niemiec zaciagnal z przyzwyczajenia reczny i jak jechalismy do Tarnowa po malym dystansie zapalily nam sie hamulce :shock: :shock:(nie bylo tak, ze cos tam ciezko szedl, poprostu nie ztaczal sie z lekkiego wzniesienia) :shock: dobrze, ze jakis koles zatrzymal sie zaraz i ugasil. Przewod hamulcowy sie przepalil(musielismy "improwizowac " :) )
Pamietam, ze nawet w tej omedze po kupnie tez prawie zapalily by sie :)

A wiec miala niezle szczescia :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mała » wtorek 14 października 2003, 22:31

Łakom napisał(a):ale mnie rozbawiłas :D
i jak uważasz czyja to była wina ze on na Ciebie trąbił i wymachiwał pięścią :?: bo ja uważam że to nie jego tylko Twoja


Po pierwsze, to co Cię tak rozbawiło?
Po drugie, dlaczego piszesz o winie? Nie wydaje mi się, żebym popełniła jakiś błąd. Jechałam powoli dlatego, że pierwszy raz siedziałam w tym samochodzie. Poza tym istnieje coś takiego jak kultura jazdy, a ten pan najwyraźniej nie wiedział co to jest.

Jestem ciekawa czy ci wszyscy wspaniali panowie kierowcy od samego początku byli tacy świetni. Chciałabym ich zobaczyć podczas pierwszej jazdy po mieście własnym samochodem. Na pewno nie byli wtedy tacy odważni i pewni siebie i na pewno nie pędzili 80 przy ograniczeniu do 40.
Życie jest piękne no matter what :)
Mała
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa 20 sierpnia 2003, 17:32
Lokalizacja: Białystok

Postprzez miros » czwartek 16 października 2003, 15:14

no ja troszkie dociskalem ale obok siedzial starszy i co chwila bylo tylko: "mirek tu jest ograniczenie do 50 a ty 60, 70 jedziesz!!!!!!!"

ale juz od dluzszego czasu jezdze sam i nie ma problemu. wkurzaja mnie ludzie ktorzy jezdza wolno i sie boja jazdy ale nie trabie na nich i nie obrzucam ich przeklenstwami, wyprzedzam jak sie da i nie ma problemu.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » piątek 17 października 2003, 19:18

He, ja tez pamietam swoj pierwszy raz :). Wtedy moznaby mnie nazwac wzorowym kierowca. I dziwilem sie innym kierowcom jak oni niebezpiecznie jezdza ;). Z czasem jednak wszystko mija i juz zadne ograniczenia, zakazy etc. nie sa w stanie mnie zatrzymac ;). Po prostu tak jest, ze zapierwszym razem czlowiek nieufnie podchodzi do kwestii prowadzenia samochodu. Potem jednak wszystko mijja, czlowiek uczy sie (bo taka jest jego natura) 'zwijac asfalt' i przestaje byc zawalidroga ;).

Mnie tez wkurzaja ludzie, ktorzy jezdza wolno. Nie dlatego ze np. jada zgodnie z przepisami, tylko dlatego ze tamuja ruch. Szczegolnie ze zazwyczaj wbijaja sie na lewy pas. Startuja tacy spod swiatel z lewego (lub srodkowego) pasa i kaplica. Ciagniesz sie za takim szarzujacym 50 na trzypasmowce :). A niech ten co tak popiera wolna jazde (i mieszka w Wawie :) wezmie dwoch kolegow/kolezanki i niech przejada sie np. w godzinach porannych Wislostrada, kazdy niech zajmie inny pas i niech jada 50 km/h.

Dlaczego np. na Pulawskiej (Wawa - Piaseczno) nie stoi codziennie Policja? Droga jest tam trzypasmowa, ograniczenie 50 km/h, a nie przekraczaja tego ograniczenia chyba tylko kierowcy autobusow (bo za czesto maja przystanki :). Policja bez problemu lapalaby kierowcow, karala mandatami, podbijala swoje statystyki etc. Jednak gdyby codziennie miski postawily tam wozy, potworzylyby sie GIGANTYCZNE korki. Taka jest prawda.

P.S. Na kursie caly czas kazali jezdzic prawym pasem, aby nie przeszkadzac innym uczestnikom ruchu. W rzeczywistosci jest jednak tak, ze zazwyczaj prawy pas jest pasem najszybszym, gdyz wszyscy ciagna srodkowym lub lewym :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 158 gości