O kobietach

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez BoBeE » czwartek 18 września 2003, 10:54

Wiecie co... już wiele razy czytałem te kłótnie wasze i uważam abstrachując od tematu który ciągle jest ten sam... że Karula gada wciąż to samo a argumenty innych się zmieniają... poza tym rzeczywiście nieraz gada od rzeczy zupełnie nie związane z tym co ktoś napisał... podobno samochód to przedłużenie męskości i dlatego tak sie faceci pewno kłócą o to... ale skoro tak to ja nie wiem co przedłuża u Karuli ale to coś ma już z km długości i ciągle rośnie... a tak szczerze mówiąc czytelników forum za pewne gówno obchodzi czy Karula jest dobrym kierowcą... naukowo jest to udowodnione... gdybyś doczytała do końca to byś się dowiedziała, że ewolucja idzie naprzód i coraz więcej kobiet ma podobne zdolności do facetów... widocznie Ty jesteś jedną z nich... skoro tak świetnie prowadzisz... to prowadź dalej... ja nie mam nic przeciwko, ale jakoś dziwnie się zdarza, że kobiet kierowców jest mniej a jak ktoś nagle nie rusza ze skrzyżowania, wykonuje nie sygnalizowany manewr, albo popełnia inny wkurzający błąd to ja zauważam tam ze na 10 osob 8 to kobiety... mimo, że ich jest mniej co wcześniej zaznaczyłem...

Pozdr.
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
BoBeE
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek 14 lipca 2003, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » czwartek 18 września 2003, 11:58

BoBeE napisał(a):Karula gada wciąż to samo a argumenty innych się zmieniają...

No sorry. Może ja jestem ślepy, ale ja przede wszystkim zauważyłem właśnie to, że Karula w każdym poście mówi co innego i bez przerwy sama sobie zaprzecza.

Karula napisał(a):Trzeba umieć z prostych literek przeczytać wyraz i potem go poprawnie napisać.

Czy mogłabyś wreszcie powiedzieć, o co Ci chodzi? Jaki wyraz???
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości