Ocena

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Kordula » poniedziałek 22 września 2003, 14:42

To było pytanie retoryczne i nie wymagało odpowiedzi z twojej strony.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » poniedziałek 22 września 2003, 15:20

Dziękuję za to, że wyjaśniłaś mi definicję pytania retorycznego.
Aha - i jeszcze jedno: co do podpisu, to wysiliłabyś się na coś swojego, a nie tylko odgapiała, no chyba, że nie jesteś w stanie. Zresztą już nam to kilka razy udowadniałaś.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 22 września 2003, 15:26

:D :D :D :D :D :D :D :D Karula! To jest żałosne........ Sławek napisał w podpisie to, co myśli 95% ludzi na forum :D, a Ty tylko napisałaś tam jakiś idiotyzm, byle tylko odbić pałeczkę. Żałosne...
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Kordula » poniedziałek 22 września 2003, 16:39

Slawek napisał(a):Dziękuję za to, że wyjaśniłaś mi definicję pytania retorycznego.
Aha - i jeszcze jedno: co do podpisu, to wysiliłabyś się na coś swojego, a nie tylko odgapiała, no chyba, że nie jesteś w stanie. Zresztą już nam to kilka razy udowadniałaś.

Czyżby ktoś już miał taki opis, że mówisz o odgapianiu?? jeśli tak, to mogę go zmienić.

A poza tym już nieraz pisałam, że w kłótniach wina leży po obu stronach, bo ja nie kłócę się sama ze sobą.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » poniedziałek 22 września 2003, 17:41

Karula napisał(a):Czyżby ktoś już miał taki opis, że mówisz o odgapianiu??
Jak zwykle nic nie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że bezmyślnie wstawiłaś podpis, który w przeciwieństwie do mojego nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości (jak to Scorpio bardzo mądrze napisał). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karula napisał(a):A poza tym już nieraz pisałam, że w kłótniach wina leży po obu stronach, bo ja nie kłócę się sama ze sobą.

W rzeczywistości jest trochę inaczej. Ty się kłócisz, a ja siętylko z tego nabijam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » poniedziałek 22 września 2003, 20:36

ja mogę powiedzieć to samo, bo twoje teksty są tak śmieszne, że żal.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » poniedziałek 22 września 2003, 20:54

Karula napisał(a):ja mogę powiedzieć to samo, bo twoje teksty są tak śmieszne, że żal.

Ja bardzo często przytaczam Twoje idiotyczne teksty, Ty tylko potrafisz gadać, że są nielogiczne, ale przykładów nie potrafisz podać. Jesteś żałosna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » poniedziałek 22 września 2003, 21:37

Żałosny to akurat ty jesteś, bo nie wiem w jakim celu dalej prowadzisz tą chorą dyskusję?? Ale ty byłbyś chory, gdybyś w którejś kłótni nie powiedział ostatniego słowa.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 22 września 2003, 21:40

Ty wiesz co piszesz? Ty tez byla bys chora gdybys nie odpisala na tego posta, no po prostu nie mam pytan
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » poniedziałek 22 września 2003, 22:01

Karula napisał(a):Żałosny to akurat ty jesteś, bo nie wiem w jakim celu dalej prowadzisz tą chorą dyskusję??

Im dłużej ona trwa, tym większy mamy ubaw. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karula napisał(a):Ale ty byłbyś chory, gdybyś w którejś kłótni nie powiedział ostatniego słowa.

Jak na razie, to w każdej kłotni odzywasz się zawsze ostatnia (no chyba, że zablokują forum, albo coś przegapisz). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 22 września 2003, 23:20

Karula napisał(a):ty byłbyś chory, gdybyś w którejś kłótni nie powiedział ostatniego słowa.

Czy Ty jesteś normalna?????? My się ze Sławkiem ostatnio kilka razy dziennie modlimy na gg, żebyś więcej nie odpisała w danym topiku....... A Ty jeszcze mówisz, że Sławek musi mieć ostatnie zdanie... Żałosne...
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Kordula » wtorek 23 września 2003, 11:54

Slawek napisał(a):...no chyba, że zablokują forum, albo coś przegapisz

Może niekoniecznie przegapię, tylko dojdę do wniosku, że takie rozmowy na tym poziomie nie mają dla mnie sensu.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Anonim » wtorek 23 września 2003, 12:08

I w jakim celu prowadzicie tak głupią dyskusję? Obie strony wzajemnie się z siebie nabijają, ale po co??
Sławek i tak wie, że żeby być dobrym kierowcą trzeba być mężczyzną, a Kordula nadal będzie twierdzić, że jest inaczej. Taka rozmowa nie ma sensu, bo każdy ma swoje zdanie i jest przekonany o swojej racji, a prawda tak naprawdę leży po środku, więc może w końcu ta mądrzejsza osoba ustąpi, bo po co robicie taki śmietnik z forum? az się nie chce tu zaglądać.
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez miros » wtorek 23 września 2003, 14:32

wlasnie kur.... przestance robic taki smietnik z tego forum, ludzie wchodza na forum patrza jakis fajny topic, klikaja a tu co? na przemian kordula, slawek_18, scorpio, slawek. ludzie dajcie sobie spokoj. niech ktos w koncu przestanie odpisywac na te bzdury. kordula mowisz ze nie chcesz juz ciagnac dalej tego tematu po czym odpisujesz jeszcze kilka jak nie kilkanascie razy. no jak tak mozna??? ty masz swoje zdanie, ok, kazdy ma prawo do swojego zdania, oni maja swoje zdanie i nic tego nie zmieni.

dajcie sobie juz swiety spokoj. plzzzz
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Sławek_18 » wtorek 23 września 2003, 15:14

Kordula napisał(a):
Slawek napisał(a):...no chyba, że zablokują forum, albo coś przegapisz

Może niekoniecznie przegapię, tylko dojdę do wniosku, że takie rozmowy na tym poziomie nie mają dla mnie sensu.

no to ciekawe, wedlug mnie i pewnie wielu innych userow forum, uwaza, ze wiekszosc watkow w ktorych sie klocilas mogla by sie skonczyc na kilku postach, ale nie bo Kordula dawala sie podposzczac
na przemian kordula, slawek_18, scorpio, slawek

Co ja? ja sie nie klocilem z Kordula, powiedzialem swoje zdanie i tyle, a że mnie wku.....ło, ze watek przybral na wadze probuje przemowic do kogos aby skonczyl ten watek. Kordula chyba nie czyta moich postow, i dalej glupio dyskutuje.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości