Ocena

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Anonim » wtorek 23 września 2003, 16:36

a teraz co jest?? Kordula juz nie mówi, a ty dalej udowadniasz swoje racje, tylko po co?
Ludzie wchodzac tutaj licza na konkretne informacje a nie na wasze bzdury,
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slawek » wtorek 23 września 2003, 21:27

Anonim napisał(a):I w jakim celu prowadzicie tak głupią dyskusję? Obie strony wzajemnie się z siebie nabijają, ale po co??
Sławek i tak wie, że żeby być dobrym kierowcą trzeba być mężczyzną, a Kordula nadal będzie twierdzić, że jest inaczej. Taka rozmowa nie ma sensu, bo każdy ma swoje zdanie i jest przekonany o swojej racji, a prawda tak naprawdę leży po środku, więc może w końcu ta mądrzejsza osoba ustąpi, bo po co robicie taki śmietnik z forum? az się nie chce tu zaglądać.

Drogi Anonimie. Chyba nie wgłębiałeś się w moją "rozmowę" z Karulą i wcale Ci się nie dziwię, ale jednak jeśli się już wypowiadasz, to powinieneś był to uczynić. Nie wiem skąd wziąłeś ten tekst, że "żeby być dobrym kierowcą trzeba być mężczyzną" i wsadziłeś go w moje usta. Na przyszłość jeśli już coś cytujesz, to na prawdę cytuj, a nie gadaj głupot.
A co do kłótni z Karulą, to zauważyłem dziwną prawidłowość, że ona zawsze musi się odezwać ostatnia. Chciałem sprawdzić jak długo tak potrafi i okazało się, że bez końca (tzn. dopóki admini nie przyślą jej ostatniego ostrzeżenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ). Wybaczcie, że ją tak podpuszczałem i cały czas się z niej nabijałem, ale nie mogłem się powstrzymać, kiedy widziałem te wszystkie bzdury. Zresztą jej zebrane przeze mnie wypowiedzi na pewno widzieliście, bo sami mówiliście, że macie z niej niezły polew. No i to chyba tyle o Karuli. Mam nadzieję, że tu nie odpowie, ale nie liczyłbym na to... (chociaż może nastąpi cud, albo groźby adminów ją na tyle przestraszą, co niechaj się stanie)
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Anonim » wtorek 23 września 2003, 22:01

Po pierwsze, nie wsadziłem tego teksta w Twoje usta, jeśli tak to odebrałeś to sorry.
Ale odniosłem wrażenie, że Ty za wszelką cenę chcesz jej udowodnić, że facet jest lepszym kierowcą, a ona Tobie i tak można gadać bez końca. Bo każdy strona ma swoje racje. Czytając to można by odnieść wrażenie, że to Ty musisz mieć ostatnie zdanie, bo ona już dawno nic nie mówi, a Ty nadal swoje...
A tak z ciekawości, czy tylko Kordula dostała ostrzeżenie?[/list]
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slawek » wtorek 23 września 2003, 22:33

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś z mojego posta kierowanego do Ciebie, że muszę mieć ostatnie zdanie w kłótniach z Karulą. Może dlatego, że wyjaśniłem, dlaczego jej odpisywałem na idiotyczne posty? No nie wiem co to ma do rzeczy, ale nieważne. A co do ostrzeżenia, to zaspokoje Twoją ciekawość i powiem, że ja też dostałem ostrzeżenie.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez scorpio44 » wtorek 23 września 2003, 22:50

Ja też dostałem ostrzeżenie i też pisałem swoje posty tylko po to, żeby się z Karuli ponabijać (co jest równoznaczne z tym, że nie dlatego, żeby mieć ostatnie zdanie). Dziękuję, z mojej strony temat jest zakończony.
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Anonim » środa 24 września 2003, 09:15

Może ona też chciała się z was ponabijać?
A co do Twojego posta Sławek, to po prostu ona już dawno skończyła, a ty nadal swoje.
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slawek » środa 24 września 2003, 13:36

Anonim napisał(a):Może ona też chciała się z was ponabijać?

Nie wiem jak sprawiając, że śmieje się z niej całe forum, miała nabijać się z nas.
Anonim napisał(a):A co do Twojego posta Sławek, to po prostu ona już dawno skończyła, a ty nadal swoje.

Co ja znowu swoje?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Anonim » środa 24 września 2003, 16:49

Dobra, koniec dyskusji, bo w przeciwieństwie do Korduli nie mam zamiaru ciągnąć tematu dalej, ale powiem Ci tylko jedno, moim zdaniem ona ma rację. Mimo, że teoretycznie też powinienen wjeżdżać na baby, to powiem, że to wcale tak nie jest. Większość facetów zrzuca wszystko na nie. Ja jestem zdania, że wcale nie trzeba być facetem, żeby być dobrym kierowcą, znam wiele dziewczyn, które jeżdżą świetnie.
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slawek » środa 24 września 2003, 17:54

Anonim napisał(a):Ja jestem zdania, że wcale nie trzeba być facetem, żeby być dobrym kierowcą, znam wiele dziewczyn, które jeżdżą świetnie.

Ja też jestem tego zdania. Szkoda, że nie przyjmujesz tego do wiadomości. Zachowujesz się jak Karula (nie wie o czym mowa, ale się wypowiada). Ale chociaż tyle, że nie zamierzasz kontynuować tematu.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Anonim » środa 24 września 2003, 21:03

Sorry, ale nie lubię być porównywany z osobami, których nie znam. Poza tym, tak z ciekawości, skoro zgadzasz się z moim zdaniem, to po co w każdym temacie prowadzicie dialog z Kordulą na ten temat?
Skończcie tematy, które nigdzie nie prowadzą...
Anonim
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2003, 22:25
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slawek » środa 24 września 2003, 21:24

Zgadzam się, że Nie tylko mężczyźni dobrze prowadzą, ale jest ich dużo więcej. Karula natomiast upiera się się, że umiejętności prowadzenia nie zależą od płci. Trochę to śmieszne, bo wszystko jest naukowo potwierdzone, więc wykorzystuje okazje, żeby się z niej pośmiać, bo ona jest święcie przekonana o swojej racji. :lol: Nic więcej.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

forum...

Postprzez betina » czwartek 27 listopada 2003, 23:08

Ja również muze przyznać ze strona forum ardzo dlugosie ładuje co jest admin??? pozdrawiam! itych fajnych i tych nizabardzo pozdrowienia dla sławka trzymajcie sie dzieki za odpowidzi chociaż niewszyscy mnie dokładnie zrozumieli ale mniejsza oto! :wink:
betina
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2003, 23:36

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości