Przeżywam kryzys wiary w siebie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mmeva » środa 10 września 2003, 09:57

:D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Mała » środa 10 września 2003, 13:12

A ja dzisiaj mam 2 ostatnie godziny jazdy i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie miałam kryzysów. Od samego początku jeździło mi sie bardzo dobrze. Co wcale nie znaczy, że doskonale. Zdarzały mi się mniej lub bardziej poważne błędy, ale nigdy się nimi nie przejmowałam. To chyba dzięki instruktorowi. Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem. Przed rozpoczęciem jazdy każdy miał godzinę na 'zapoznanie się ' z samochodem. W tym czasie instruktor opowiadał trochę o technikach jazdy, ale skoncentrował się przede wszystkim na psychologicznych aspektach. Mówił, że na początku może być ciężko, wskazywał błędy jakie najczęściej popełniają młodzi kierowcy i mówił jak ich unikać. Rozmawialiśmy o współpracy instruktora i kursanta, o zaufaniu i o tym, że z samochodem trzeba się 'zaprzyjaźnić'. Na koniec powiedział, że każdy (czasem nawet nieświadomie) popełnie błedy i nawet on, instruktor z kilkunastoletnim doświadczenie, czasami o czymś zapomina.

Kiedy zaczynałam jazdę wiedziałam czego mogę się spodziewać po sobie i po samochodzie. Byłam przygotowana na 'porażki' dlatego się nimi nie przejmowałam. Poza tym instruktor często mnie chwalił. Kiedy zrobiłam coś nie tak, mówił mi o tym, ale zaraz dodawał, że to nie powód do zmartwienia i przypominał o trudnych manewrach, które wykonywałam prawidłowe, podczas gdy innym sprawiały one kłopoty.

Jutro mam egzamin i wierzę, że zdam. Instruktor też we mnie wierzy i zrobię wszystko, żeby go nie zawieść :!:

Girl behind the wheel, Ty też musisz uwierzyć, że umiesz jeździć. Może na opanowanie niektórych rzeczy potrzebujesz troszkę więcej czasu niż inni? A może po prostu miałaś gorszy dzień? Głowa do góry :D :D :D Prowadzenie samochodu to naprawdę wielka przyjemność :D :D :D
Mała
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa 20 sierpnia 2003, 17:32
Lokalizacja: Białystok

Postprzez scorpio44 » środa 10 września 2003, 17:34

Powodzenia na egzaminie!
PS: Podziękuj, żeby nie zapeszyć. :D
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Mmeva » sobota 20 września 2003, 15:25

Mała napisał(a):Jutro mam egzamin i wierzę, że zdam. Instruktor też we mnie wierzy i zrobię wszystko, żeby go nie zawieść :!:
[...]
Prowadzenie samochodu to naprawdę wielka przyjemność :D :D :D


I tak trzymać!!! A jak coś nie wyjdzie, próbować do skutku ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości