Jak dać łapówkę

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Kordula » wtorek 26 sierpnia 2003, 19:36

leila napisał(a):no tak ja to bym się bała z takim jeżdzić w samochodzie, już nie mówiąc o tym że jest własnie zagrożeniem dla innych na drodze!! ale czy uważacie że w ciągu 20 h.można się świetnie nauczyć jeździć(zwłaszcza jak ktoś nie siedział nigdy za kólkiem??) choć 80 to może rzeczywiście dużo...jestem ciekawa ilu z was zdało za 1 razem bez ani jednej dodatkowej lekcji??-pytam szczerze to nie jest obrona tego łapówkarza :wink:


Powiem Ci, że się mylisz, że bo jak zdawałam, to większość moich znajmoych z naszej grupy zdała za pierwszym razem bez dodatkowych jazd, gdyby nie, że czepił się tak drobnych szczegółów, to też bym zdała, zapewniam Cię, że da się nauczyć w ciągu tych 20 godzin.

Winter napisał(a):Ale wy głupoty prawicie. Jeżdże lepjej od kogokolwiek z was

Po pierwsze nie bądź taki pewny siebie, bo nie wiesz jak my jeździmy, a jednak większość z nas ma za sobą egzamin i to z wynikiem pozytywnym. A skoro jeździsz tak świetnie, to czemu kupiłeś tyle jazd i nadal nie masz prawa jazdy??
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości