Jednakowe samochody we wszystkich WORD-ach???Prawda to???

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jednakowe samochody we wszystkich WORD-ach???Prawda to???

Postprzez Pawello » poniedziałek 20 marca 2006, 00:20

Witam.Czy to prawda że w maja byc wprowadzone takie same samochody na egzaminach we wszystkich ośrodkach egzaminacyjnych?W wielu ośrodkach są Punta i Pandy. Punta są już wysłużone,gdyz wprowadzono je 6 lat temu!!Ale co by było z PandamI??Podejrzewam ze to są pogłoski..
Pawello
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 marca 2006, 00:09

Postprzez ella » poniedziałek 20 marca 2006, 00:36

Pawello napisał(a):Witam.Czy to prawda że w maja byc wprowadzone takie same samochody na egzaminach we wszystkich ośrodkach egzaminacyjnych?W wielu ośrodkach są Punta i Pandy. Punta są już wysłużone,gdyz wprowadzono je 6 lat temu!!Ale co by było z PandamI??Podejrzewam ze to są pogłoski..


To nie prawda. Każdy WORD robi osobne przetargi i wybiera to co najkorzystniejsze dla niego. Przecież już teraz kilka WORDów wymienia sobie samochody na nowe i wcale nie na jednakowe.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Vella » poniedziałek 20 marca 2006, 00:45

Mnie instruktor mówił, że są plany zastąpienia wszystkich samochodów w Wordach... chevroletami Aveo.
Zdziwiłam się głośno, bo wiem, że w wielu Wordach kupują własnie nowe auta, i sa one róznych marek... wtedy zdziwił sie instruktor. ;)



Zanim to znormalizują to wiele wody upłynie,
niewykluczone, ze nasze wnuki będą wtedy zdawać ;)
Coś być musi... coś być musi, do cholery, za zakrętem...
Avatar użytkownika
Vella
 
Posty: 585
Dołączył(a): środa 30 listopada 2005, 22:07
Lokalizacja: Warszawa - Lublin

Postprzez ella » poniedziałek 20 marca 2006, 17:58

Vella napisał(a):Zanim to znormalizują to wiele wody upłynie,
niewykluczone, ze nasze wnuki będą wtedy zdawać ;)

To chyba prawda, może nasze wnuki się doczekają :D

A jak na razie to od 10 kwietnia – w WORD w Radomiu - egzaminy na prawo jazdy kategorii B będą prowadzone tylko w nissanach micra. Ośrodek podpisał umowę na dostawę 15 takich aut. W każdym nissanie znajdzie się urządzenie rejestrujące obraz i dźwięk.
A w WORD Łódź przetarg wygrała toyota yaris
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kwito » poniedziałek 20 marca 2006, 18:47

u mnie w e-gu jeszcze kilka lat temu były lanosy, teraz są punta a w innych miastach są przecież corsy, pandy i inne samochody. WORD w e-gu niedawno wymienił wszystkie stare punta na punto 3, i inne ośrodki egzaminacyjne też na pewno mają nowe samochody, a wprowadzenie jednego samochodu w całej polsce byłoby ogromną inwestycją, no i jakie zyski miałby producent samochodu który wygrałby przetarg (zakup samochodów w WORD-ach, w OSK toż to setki aut by były ;))
Obrazek
kat. B - zdane za pierwszym razem 10.03.2006
od 24.02.2008 jeżdżę Trampkiem i jestem z niego dumny :P
Avatar użytkownika
kwito
 
Posty: 517
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2005, 00:32
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk

Postprzez BoGo » środa 22 marca 2006, 10:19

A w WORD-e Katowickim Opel Corsa i jak zatwierdzą juz przeprowadzony przetarg to Fiat Punto Grande.
Avatar użytkownika
BoGo
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek 20 grudnia 2005, 13:31


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości