HI FI

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » czwartek 04 kwietnia 2024, 15:22

Tydzien urlopu. :mrgreen:

Doszedlem do wniosku, ze jednak ta welne kamienna nie wsadze w plastikowe worki, bo te w jakiejs czesci odbijaja tony wysokie. Kupilem material ipostanowilem uszyc " worki ". Problemlezal w tym, ze nie posiadalem maszyny do szycia. Maszyne kupilem uzywana, co prawda ponad 70 minut zajelo mi jej ustawienie. No i zaczalem szycie.

Wczoraj okolo 12:00 zaczalem i dzisiaj okolo 12:00 skonczylem, zwlaszcza, ze zabraklo mi materialu. Uszylem 6 " workow ". Dwa musze jeszecze uszyc.

Niestety stolarz nie wyrobil sie z deseczkami ale w Piatek mam je odebrac. Suma sumarum bede mial 6 sztuk. Jutro bedzie odsluch, zwlaszcza, ze dzis przyszly moje kolumny z Firmy Wilk Audio Projekt ( gosc ma kanal na YT, polecam ogladniecie ).

Jutro napisze cos wiecej jak to wypadlo.


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3801
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: HI FI

Postprzez Cyryl8 » czwartek 04 kwietnia 2024, 16:39

uważaj tylko abyś szyjąc nie pomylił się i zamiast worków nie wyszły Ci torby, bo wtedy puścisz się z torbami.
Cyryl8
 
Posty: 2442
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » piątek 05 kwietnia 2024, 11:09

Kak zwal, tak zwal ! :mrgreen:

Wczoraj w ostatnim " worku " zbyt blisko konca materialu przeszylem i okazalo sie, ze na 15 cm jest dziura. Zszylem wiec recznie, bo maszyne mialem juz " spakowana ".

Wczoraj tez przyszly z " tuning'u " 7 regalowe kolumny Denon'a. Z zewnatrz mialy slady uzytkowania.

Firma b. ladnie je odnowila i polakierowala takim czarnym matowym delikatnym barankeim.

Mialem podlaczyc dopiero dzisiaj, alenie wytrzymalem i podlaczylem wczoraj.

Fakt, ze bass trzeba bylo delikatnie podkrecic. Wzgledem kolumn stojacych wypadaja moze delikatnie " gorzej " ale mimo tego, graja rewelacyjnie jak na swoje gabaryty. Mysle, ze warto bylo w nie zainwestowac.

Ustawilem je na tych wiekszych kolumnach podstawkowych, dzisial lub jutro podlacze je wszystkie razem do kupy, zobaczymy, jaki bedzie efekt akustyczny. :mrgreen:

Zaraz ide wlozyc welne kamienna w ostatni worekirobie probe odsluchowa :mrgreen:


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3801
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: HI FI

Postprzez Cyryl8 » piątek 05 kwietnia 2024, 15:11

zrób zdjęcia, bo to ciekawe.
Cyryl8
 
Posty: 2442
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » środa 15 maja 2024, 20:56

W trakcie pandemi kupilem MIDI CD Player firmy TEAC ktory ma wejscie USB pozwalajace digitalizowac CD na USB Stick'a.

Sprzet naprawde zacny ale niestety to tylko deck. Szkoda wiec nie dokupic do niego jakiegos wzmacniacza. Oryginalne z " tym samym " symbolem owszem sa ale w kolorze srebrnym. CD Player jest czarny, wiec nie do konca pasuje. W zeszlym tygodniu znalazlem rowniez " MIDI " wzmacniacz w kolorze czarnym w stanie b. przyzwoitym do tego kolumny ( Myslalem, ze rowniez bedzie TEAC ale gdy otworzylem dzisiaj przeslke okazalo sie, ze to Pioneer ) Graja troche lepiej niz z wiadra, ale wzmacniacz je przerasta :mrgreen: Wysle je wiec tak na wszelki wypadek, do WILK AUDIO Project aby je poprawili, moze to cos da :mrgreen:

Troche rozczarowalem sie niestety jego wiekoscia, bo ani to mini ani to midi tylko cos pomiedzy :mrgreen:

Co do samego wzmacniacza, ma kilka wejsc, CD, Phono, AUX i AUX 2 + Radio + DAB Wejscie USB. Wszystko na pozlacanych wejsciach Chinch.

Bede wiec szukal dalej aby trafic ta serie w tych samych wymiarach a potem ztestuje, ktory bedzie lepiej gral, ( slabszy do zyda :mrgreen: ). Troche moze jednak potrwac :mrgreen:

KS- Rider'owa najpierw spytala, czy to do PL, mowie nie, do sypialni. Skomentowala, ze brakuje jeszcze do lazienki, kuchni a co najwazniejsze do przedpokoju. Ja na to, spox, pracujemy nad tym ! :mrgreen: I chyba ciche dni beda ! :mrgreen: Ktore zagluszac bedza jedynie dzwieki dobrej muzy dochodzace z salonu ! :mrgreen:

Generalnie jestem zadowolony ! :mrgreen: Tak malo mi do szczescia potrzeba ! :mrgreen:

Fot niestety nie bedzie, bo nie moge zaladowac :x


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3801
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: HI FI

Postprzez Cyryl8 » środa 15 maja 2024, 21:10

ks-rider napisał(a):...Wszystko na pozlacanych wejsciach Chinch....


jak w pałacu cesarskim w Pekinie?
Cyryl8
 
Posty: 2442
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » środa 15 maja 2024, 21:19

Cyryl8 napisał(a):
ks-rider napisał(a):...Wszystko na pozlacanych wejsciach Chinch....


jak w pałacu cesarskim w Pekinie?


Uj tam z palacem, ale wejscia swiadcza o dobrej jaksci i wykonnia i dzwieku ! :mrgreen:

wlasnie celebruje sie limonowo-kaktusowym desperado :mrgreen:


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3801
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości