Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez gumik » sobota 21 grudnia 2019, 12:05

Kontynuacja offtopu:

viewtopic.php?f=3&t=42075&start=60

przez Cyryl » środa 18 grudnia 2019, 21:00

nie wiem w jakim celu założyłeś ten temat i po co umieszczasz te filmiki z wykroczeniami innych kierowców?

jeżeli uważasz to za zachowanie naganne i stwarzające zagrożenie na drodze, to od paru ładnych lat w każdym województwie na policji są adresy maliowe, gdzie taki film można wysłać, a sytuacja zostanie oceniona.
jeżeli zdaniem policji będę to uzasadnione, sprawdza zostanie ukarany.

tak obytemu w sieci oraz w prawie nie trzeba chyba tych adresów podawać, mam nadzieję że samodzielnie znajdziesz.

natomiast jeżeli uważasz, że takie zachowania stwarzają zagrożenie i wolisz wypisywać stronicowe opisy oraz dywagacje prawne w paru językach, nie próbując przeciwdziałać nadając temu bieg prawny poprzez wysłaniu takich filmów na policję, znaczy że akceptujesz takie zachowania.



przez LeszkoII » czwartek 19 grudnia 2019, 15:27

Większość postów piszę dla siebie, dzięki czemu lepiej zapamiętuję różne tematy/kazusy – zwłaszcza poprzez umieszczenie ich w jednym wątku. Druga sprawa, chcę się pochwalić zarejestrowanymi sytuacjami. To normalne, tak normalne jak aktywność w wątku "Co nas dzisiaj zdenerwowało na drodze".

Mnie też coś interesuje: w jakim celu zadajesz mi takie pytania? Nie twierdzę, że pozbawione są sensu, tylko że dotykają zupełnie innej niż drogowa materii, no i ten tryb osobisty... Jeśli pozbawić ich zabarwienia ad personam, to w luźniej gadce chętnie się wypowiem o motywacji do aktywności (społecznej) w internecie, bo do tego jak rozumiem zmierzałeś :?:


przez Cyryl » czwartek 19 grudnia 2019, 22:19

moim zdaniem jeżeli widzę coś co według mnie jest łamaniem przepisów, powodowaniem zagrożenia i mam możliwości zarejestrować takie sytuacje, to mając na względzie bezpieczeństwo innych użytkowników i swoje, staram się przeciwdziałać temu w ramach swoich możliwości, a takie są (wysłanie filmiku na policję).

jeżeli takie sytuacja są z tych - "co nas dzisiaj zdenerwowało na drodze", a nagrywam je, piszę sam do siebie i poza tym nic nie robię, to tak jakbym akceptował te zachowania, więc dlaczego one (te sytuacje) mają mnie denerwować?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez Cyryl » sobota 21 grudnia 2019, 13:01

to już nie aktualny temat, bo zapytałem w pierwszej swojej wypowiedzi: po co?

autor temat odpowiedział mi.

w drugiej wypowiedzi napisałem, że dla mnie to niezrozumiałe i pewnie na tym by się skończyło, ale wtedy w dyskusję włączył się nasz kolega, dla którego te pytanie i ta opinia była nie na temat i zainicjował 8 postową dyskusję nie na temat.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez gumik » sobota 21 grudnia 2019, 13:22

No i tu możesz się produkować.

Jakby działał mod to by usunął stamtąd śmieci.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez Cyryl » sobota 21 grudnia 2019, 13:36

czyli moje dwa posty na temat przyczyn założenia tematu są śmieciami nie na temat, a Twoje 4 o tym co dobre czy złe, to już na temat?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez gumik » sobota 21 grudnia 2019, 14:01

Wszystko to jest nie na temat. W zasadzie to znowu zacząłeś offtop... :roll:

Cyryl napisał(a):czyli moje dwa posty
Jak już liczba ma dla Ciebie znaczenie, to ja się doliczyłem sześciu. ;)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez Blacksmith » sobota 21 grudnia 2019, 15:53

@gumik- Niestety stwierdzam w moim osobistym odczuciu, że (za przeproszeniem) masz jakieś delikatne zaburzenia. Po kiego grzyba Tyś zakładał ten wątek? Oceniłem co myślałem o tych bezsensownych i nudnych filmikach LeszkaII i tyle, więcej pisać nie miałem zamiaru. Może sobie tam wrzucać nawet filmiki jak korzysta z toalety.
To Tyś tam tak naprawdę zrobił off-topic.
No chyba, że zamierzasz rozwijać ten tutaj wątek i zapewniać wartościowe treści to OK, w takim wypadku zwracam honor i będę kibicował :thumb2:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez gumik » sobota 21 grudnia 2019, 17:18

Czy naprawdę trzymanie się tematu wątku, to taka trudna sprawa, że trzeba pisać od rzeczy i obrażać mnie? Jeśli uważasz, że nie ma tu nic ciekawego, to po prostu nie odpisuj.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez Cyryl » niedziela 22 grudnia 2019, 07:07

gumik napisał(a):Wszystko to jest nie na temat. W zasadzie to znowu zacząłeś offtop... :roll:

Cyryl napisał(a):czyli moje dwa posty
Jak już liczba ma dla Ciebie znaczenie, to ja się doliczyłem sześciu. ;)


gdyby nie Twoje włączenie się do dyskusji, skończyłoby się na dwóch postach, które sam w tym temacie załączyłeś, natomiast pozostałe były zainicjowane Twoim udziałem.

jestem daleki od obrażania kogokolwiek, ale zapytanie do autora po co założył taki czy inny temat, moim zdaniem nie jest wypowiedzią nie na temat.

tak jak sam zauważyłeś użytkownicy nie mają obowiązku czytać/przeglądać wszystkich tematów, ale zafrapowało mnie dlaczego osobie mającej dość bogatą wiedzę na temat PoRD tak obojętny jest stan bezpieczeństwa na drogach.

zapytałem, dostałem odpowiedź, wyraziłem swoją opinię i na tym by się skończyło, gdyby nie Twoja interwencja.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filozofia życia - po co wrzucać nagrania z kamerki?

Postprzez gumik » niedziela 22 grudnia 2019, 11:05

To przepraszam, że po moim poście nie byłeś w stanie się powstrzymać przed dalsza dyskusją nie na temat.

"Psze Pani, bo Jasiu też bił Kubę". ;)

W ogóle to śmieszne, że prośba o nie robienie offtopu spowodowała zrobienie jeszcze większego. A przecież można było po prostu nie odpowiadać mi już i byłby porządek.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości