Nowelizacja rozporządzenia - nowy znak

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Nowelizacja rozporządzenia - nowy znak

Postprzez gumik » czwartek 15 sierpnia 2019, 11:33

Cyryl napisał(a):to, że znaku będącego przyczyną tego tematu nie ma w przepisach, to nie znaczy, że nie może być ustawionym na drodze i to nie musi być wymyślaniem nowych przepisów.

Widocznie dla niektórych kartka papieru ma większe znaczenie niż fizyczny, rzeczywisty obiekt. To może sugerować, że są oderwani od rzeczywistości. Nie przejmuj się @Cyryl. :)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Nowelizacja rozporządzenia - nowy znak

Postprzez Henq » czwartek 15 sierpnia 2019, 18:17

Cyryl napisał(a):nie wylewam żali, jestem instruktorem, staram się dokształcać, ale też jestem człowiekiem i czasem się mylę w odróżnieniu od nadludzi. nawet mając wystarczającą wiedzę zdarza się, że wypowiadając się, czy pisząc palniemy gafę.
również akceptuję, że inni mogą się mylić, jednak sposób w jaki Ty to wytykasz, przynajmniej dla mnie, ma oznaki wrogości i pokazania swojej dominacji nad maluczkimi i to mi się nie podoba.
a jednak żale, jak małe dziecko :help: :eek2:
starasz się dokształcać? a piszesz, że rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów na drodze ostatnio było nowelizowane w 2017 więc w jaki sposób mam ci to pokazać, że jesteś w błędzie, mam pisać halo proszę pana pan wybaczy że jestem taki śmiały i tak zacnej osobie chciałbym wskazać że się pan pomylił? - puknij się :wall:
Człowieku ogarnij się od 2017r Dz.u.170 był nowelizowany min dwa razy, jako instruktor światowej sławy jak o sobie masz mniemanie powinieneś to wiedzieć bo tego kuźwa uczysz!!! Więc albo nie czytasz nowelizacji albo nie wiesz co znaczy słowo nowelizacja!
Po raz kolejny posłużę się alegorią: prawnik który nie czyta nowelizacji kodeksu karnego to dupa nie prawnik.
Za niedługo dojdzie do tego, że nic ci nie będzie można napisać, że jesteś w błędzie bo znów się popłaczesz i żale będziesz wylewał. Pomyliłeś się ktoś cię poprawił weź to na klatę jak prawdziwy facet a nie jak jakaś ... i podziękuj!

Cyryl napisał(a):z resztą już parę razy pisałeś, o dyletanctwie, matolstwie i niskim poziomie tego forum co uwłacza Tobie, Twojej wiedzy, wielkości.
i znów bzdury wypisujesz, nigdzie nie pisałem o niskim poziomie tego forum, forum to ma poziom dość wysoki i ludzie tutaj wchodzą i uczą się przepisów i po to istnieje to forum, niestety jak każde forum ma kilka ewenementów na skalę światową którzy nie tyle zaniżają poziom forum bo tego nie są w stanie zrobić, jedynie świadczy to o ich inteligencji albo raczej braku takowej.

Cyryl napisał(a):to, że znaku będącego przyczyną tego tematu nie ma w przepisach, to nie znaczy, że nie może być ustawionym na drodze i to nie musi być wymyślaniem nowych przepisów.
No i o tym właśnie piszę, uważasz, że na drodze publicznej można sobie wymyślić i postawić znak samemu? Jak byś czytał dokładnie to byś zauważył, że geniusz takowy znak znalazł na terenie prywatnym a nie na drodze! i wyskoczył z nowelizacją 170 bo chciał być zabawny czy coś, niestety jak zwykle nie wyszło, to właśnie pokazuje jak trzeba być oderwanym od rzeczywistości by mylić teren prywatny z drogą publiczna i jeszcze siętym chwalić :help: :eek2: :eek2: ale cóż mamy tutaj takich geniuszy co poradzisz :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Nowelizacja rozporządzenia - nowy znak

Postprzez Cyryl » poniedziałek 19 sierpnia 2019, 08:39

Henq napisał(a):...jako instruktor światowej sławy jak o sobie masz mniemanie...


gdzie to Ty wyczytałeś?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości