Pytanie dotyczące skrzyżowania

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Pytanie dotyczące skrzyżowania

Postprzez zapytajnik » sobota 13 lipca 2019, 23:14

Witam,
Aktualnie jestem kursantem prawa jazdy i od dłuższego czasu męczy mnie kwestia skrzyżowań. Z tego co wiem na egzaminie można dostać polecenie takie jak "Na najbliższym skrzyżowaniu proszę skręcić w lewo/prawo..." I mój problem polega na tym jak odróżnić skrzyżowanie (równorzędne) od jakieś drogi wyjazdowej/ drogi z parkingu itp. Mam z tym wielki problem próbowałem znaleźć o tym jakieś informacje, ale mi nie pomagają oglądałem filmiki na yt gdzie ktoś pokazywał przykładową trasę egzaminacyjna z tym poleceniem i zręcznie wyminął 2 uliczki i nagle wjechał na "skrzyżowanie" dziwi mnie w jaki sposób tak szybko ktoś potrafi to rozróżnić. Czy jest w stanie ktoś mi odpowiedzieć na to pytanie? Pytałem mojego instruktora odnośnie tego powiedział, aby poczytał sobie o tym w internecie...
zapytajnik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 lipca 2019, 23:08

Re: Pytanie dotyczące skrzyżowania

Postprzez Scigiacz » czwartek 25 lipca 2019, 12:45

1. Zmień instruktora w takim razie.
2. Skrzyżowanie od samej nazwy mówi nam, że jest to skrzyżowanie DRÓG. jak to jest równorzędne to albo masz odpowiedni znak (z takim x) albo brak jakichkolwiek znaków. Droga wyjazdowa na główną drogę zawsze będzie hmm mniejsza, mniej uczęszczana. Łatwo to zauważyć.
Scigiacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 18 lipca 2019, 12:47


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości