Szkoła nie chce wydać mi dokumentów

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Szkoła nie chce wydać mi dokumentów

Postprzez jotekpol12 » poniedziałek 01 października 2018, 14:01

Czy ktoś był w takiej sytuacji i co można zrobić?Zapłaciłam w 2 ratach za kurs,byłam na teori,kursie pierwszej pomocy i wyjeżdziłam 10 godz,z różnych względów chciałam przenieśc się do innej szkoły i kontynuować jazdy.Zgłosiłam się do swojej starej szkoły po odbiór dokumentów,rzecz miała miejsce końcem sierpnia,teraz mamy początek pażdziernika.Pani która tam pracuje powiedziała że mam zostawic dane wszystko sprawdzą i nie będzie problemów,kiedy przyszłam tydzień póżniej pani wszystko potwierdziła ,że mam opłacony cały kurs,zrobioną teorie,kurs pierwszej pomocy i wyjeżdżone 10 godz.kazała mi napisać rezygnacje z kursu i żebym zrezygnowała z ubiegania się o zwrot pieniędzy to szybciej dostanę zwrot dokumentów(o ja naiwna)Napisałam rezygnacje ,po tygodniu przyszłam po dokumenty,pytam czy są ?pani że tak oczywiście,siadam na krzesełku i pani zaczyna szukać,szuka,szuka,i oj nie wiem gdzie położyłam ...szuka dalej...ojej no to ja pani wydrukuje?!Coś mi się nie zgadza ale czekam,pani sprawdza coś na komputerze i podaje mi tylko nr profilu kierowcy i że tamta szkoła sobie może go ściągnąć ze strony?Pytam co z resztą dokumentów?Pani mówi że nie są mi potrzebne bo pewnie będe robić kurs od początku?W tym momencie poczułam się jak totalny frajer,gdybym chciała zacząć kurs od nowa,na pewno nie rezygnowałabym ze zwrotu pieniędzy za resztę kursu.Mówię ze to z ich strony bardzo nieuczciwe zrezygnowałam ze zwrotu za reszte kursu ale chciałam odzyskać dokumenty aby nie płacić kolejny raz za cały kurs.Pani mówi żebym podała adres przywiezie mi te dokumenty do domu,jak się domyślacie nadal ich nie mam.Gdzie to zgłosić i co zrobić aby te dokumenty odzyskać????
jotekpol12
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 01 października 2018, 13:42

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości