Ważność kursu.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Ważność kursu.

Postprzez Starykursant94 » czwartek 23 sierpnia 2018, 12:57

Witam!

Moja sytuacja jest następująca: We wrześniu 2013 roku ukończyłem kurs na prawo jazdy kategorii B na co posiadam dowód w postaci karty przeprowadzonych zajęć na których znajdują się dni, godziny w których był przeprowadzony kurs z podpisami potwierdzającymi instruktora oraz moimi. Następnie dwukrotnie przystąpiłem w ośrodku nauki do egzaminu wewnętrznego , który niestety zakończył się niepowodzeniem. Niepowodzenia te sprawiły, że zniechęciłem się do dalszej nauki i zaniechałem dalszych starań o zdobycie uprawnień. Czy w sytuacji w której nie przystąpiłem do egzaminu teoretycznego i praktycznego w MORD , ten ukończony kurs nadal jest ważny? Jeżeli tak i chciałbym teraz przystąpić do egzaminu to czy taki dowód o zakończonym kursie w postaci karty przeprowadzonych zajęć mogę przedstawić w MORD w swoim mieście, czy muszę udać się do ośrodka w którym robiłem kurs by wydano mi specjalne zaświadczenie o ukończonym kursie?
Starykursant94
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 23 sierpnia 2018, 12:36

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości