nocne szaleństwo

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

nocne szaleństwo

Postprzez Łakom » piątek 13 czerwca 2003, 16:03

ostatnio miałem przyjemnośc uczestniczyc w takim małym nocnym szaleństwie razem z kolegą... on laungą kombi 1.8 i ja omegą 2.0 też kombi aha oboje mamy przyciemniane szyby, godzina o koło 22 mamy pojechać po naszych rodziców sa na działce, grilują ....... on wyjerzdza z parkingu pierwszy ja zaraz zanim, robimy mała runde po całym mieście, prędkości jakimi poruszaliśmy sie po mieście wynosiły do 140km/h, wyprzedzaliśmy samochody zaraz przed skrzyżowaniem, siedziałem mu na kazdym kroku na zderzaku, nie obyło też sie bez niebezpiecznych sytułacji, on jeszcze na skrzyżowaniu wyprzedza maluszka ja zaraz zanim, z naprzeciwka samochód a przed maluszkiem jeszcze 3 samochdy nie było sie gdzie zmieścić, on sie wepchał po między dwa jakieś samochody ja usłyszałem tylko kalkson jednego z nich i zaczełem z całej siły hamować, po wychamowaniu do o koło 40 km/h zchowałem sie spowrotem za tego maluszka....
Nasze samochody dochodziły do granic możliwości, po zajechaniu na działke tam gdzie grilowali zaparkowaliśmy samochody jeden koło drugiego i zaraz poczuliśmy woń przegżanych hamulcy i tłumnika..... smrud nie doznieśenia.....
Ps. polecam wszystkim którzy potrzebuja troszke adrenaliny na jedną noc.......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » piątek 13 czerwca 2003, 17:48

a co sie stało z "zabytkiem" Twoim? :D 8)
Bezpieczna jazda rulez :twisted: :twisted:
:D :lol:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Łakom » sobota 14 czerwca 2003, 12:51

moja "kochanka" ciągle na chodzie tylko żałuje że nie byłem na zlocie w krakowie...... :( :(
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Re: nocne szaleństwo

Postprzez Gość » sobota 14 czerwca 2003, 14:19

Łakom napisał(a):.... on wyjerzdza

nie dość ,że jakiś prostak to na dodatek analfabeta, ale zazwyczaj jedno z drugim idzie w parze.
Gość
 

NIE ŚWIRUJ !!!

Postprzez Mmeva » sobota 21 czerwca 2003, 18:15

Widzę, że jesteś kompletnie nieodpowiedzialny... !
Nie tylko ryzykowałeś swoje życie, ale także wielu innych kierowców... Zastanów się co byś zrobił, gdybyś podczas takiej nocnej wyprawy spowodował poważny wypadek ... ;( Jak chcesz poszaleć to na rajdy samochodowe, a nie na ulicę ... !!!
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Łakom » sobota 21 czerwca 2003, 21:18

moze jest to niebezpieczne i jestem nieodpowiedzialny ale polecam wszystkim taką jazde :D przeżycia gwarantowane :D :D
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » sobota 21 czerwca 2003, 21:32

Trzeba miec najpierw czym tak zaszalec :lol: :evil:
Moja bryka w granicach 130 juz sie trzepie cała :lol: :lol: :cry:
Chociaz to tez omega i powinna taka predkosc na 3-ce osiagac :lol: :twisted:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez scorpio44 » niedziela 27 lipca 2003, 15:03

Łakom, a Ty normalny jesteś? :D
Coś mi się wydaje, że Ty kiedyś mówiłeś tu coś o bezpiecznej jeździe. Powiem Ci, że sto razy wolę spotkać na drodze kobietę, która jedzie 40 na godzinę i ma problemy z ruszaniem, niż z takim nocnym kamikadze...

Sorry... Przegięcie z Twojej strony.
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Łakom » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 15:03

Scorpio dopiero teraz zobaczyłem tego posta.....
Scorpio44 napisał(a): Powiem Ci, że sto razy wolę spotkać na drodze kobietę, która jedzie 40 na godzinę i ma problemy z ruszaniem, niż z takim nocnym kamikadze...
ale to Ty wolisz spotkać kobiete, a bym wolał spotkać 100-stu takich "kamikaze"...... każdy człowiek inaczej myśli, ma inne potrzeby, inaczej rozumuje dane pojęcia, są ludzie którzy bez adneraliny nie potrafią żyć ( chodzi mi tu o kaskaderów lub też o różnego rodzaju skoczkach ) ja podziwam ludzi wyprzedzających na wzniesienu przy ciągłej przy zerowej widoczności.... ja osobiście by sie bał wykonywać taki manewr..... sa też ludzie tchóżliwi którzy praktycznie wszystkiego sie boją ......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 15:20

A piratowanie po mieście to według Ciebie przejaw Twojej ogromnej odwagi, tak?
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Łakom » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 16:03

... nie.... źle mnie zrozumiałes to nie jest odwaga ale bardzo duży przypływ adrenaliny który przez cały czas dokładnie kontroluje...... przeciesz człowiek nie moze zyć cały czas monotonią otaczającego Nas świata, musi sie troszke rozerwać poczuć samk przygody......a niebezpieczeństwo istnieje zawsze moze nawet jechac 80km/h i z napzreciwka jakiś wariat 160km/h, razem masz uderzenie z prekością 240km/h zaden samochód tego nie przetrzyma.... nie wiem czy wiesz ale kierowca samochodu który jedzie z większa prędkościa przy zderzeniu czołowym ma większe czanse na przeżycie niz kierowca z mniejszą prękością...... a odwage okazuje sie w inny sposób....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 16:19

Łakom, może to do Ciebie trafi.
Wyobraź sobie, że zagląda na to forum osoba, która ma zamiar robić albo jest w trakcie robienia kursu na prawo jazdy, przegląda sobie forum i znajduje posta "nocne szaleństwo" jednego z najbardziej aktywnych użytkowników forum. Ja na jej miejscu po przeczytaniu czegoś takiego przeniósłbym się na inną stronkę.
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Slawek » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 16:24

Łakom - podziwiasz ludzi, którzy wyprzedzają przy zerowej widoczności? Oni są debilami i Ty w takim razie też. Jeśli potrzebujesz adrenaliny, to weź się nawet zabij, ale nie masz prawa ryzykować życia innych ludzi. Może jeszcze kogoś zabijesz? - adrenalinka gwarantowana.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 16:32

wiecie co, jazda autem dla mnie to przyjemnosc. Adrenaline mozna gdzie indziej podnosic.
Auto nie jest zastrzykiem adrenaliny, ludzie o ktorych mowi Łakom łamia przepisy i to w kategoryczny sposob, takim ludziom powinno sie zabierac prawa jazdy.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Łakom » poniedziałek 11 sierpnia 2003, 16:56

Slawek napisał(a):Łakom - podziwiasz ludzi, którzy wyprzedzają przy zerowej widoczności? Oni są debilami i Ty w takim razie też

Sławek podziwiając ludzi nie stajesz sie takimi jak oni...... ja nie podziwiam ich ale ich odwage ich brak przewidywania, jednym słowem brak rozsądnego rozumu...... nie podziwiacie czasem ludzi którzy robią coś co nie jest zgodne z ludzką moralnością :?: napewno nie raz ktoś Was podziwiał kogoś kto robi rzeczy nieracjonalne......
Scorpio44 napisał(a):Łakom, może to do Ciebie trafi.
Wyobraź sobie, że zagląda na to forum osoba, która ma zamiar robić albo jest w trakcie robienia kursu na prawo jazdy, przegląda sobie forum i znajduje posta "nocne szaleństwo" jednego z najbardziej aktywnych użytkowników forum. Ja na jej miejscu po przeczytaniu czegoś takiego przeniósłbym się na inną stronkę.
i znowu piszesz ze Ty byś na jej miejscu zrobił to czy tamto....... każdy człowiek jest indiwidualny nie można robić cos za kogoś a tym bardziej mówić mu co ma robić.....

Sławek ( 18) napewno nie raz złamałes nie jeden przepis...... i też innym ze nie zobaczyli możliwości swojego samochodu..... moja warszawka z maksymalnej prędkości która wynosi o koło 120-140 km/h hamuje 2x dłużej niż załadowany tir....... tylko ze prędkością jaką sie teraz "nią" poruszam wynosi do 80km/h
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości