nocne szaleństwo

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Łakom » czwartek 21 sierpnia 2003, 20:08

opowiem Wam mała historie jaka przydarzyła mi sie pare dni temu... jade dwu pasmową droga (jeden pas w jedną a drugi w przeciwnym kierunku) nawet szerokie pobocze na moim pasie pusto z przodu i styłu a na sąsiednim pasie "sznur" samochodów to ja na kierunek i na pobocze... wtedy zaczeło sie wyprzedzanie i jeden samochód wyprzedzała dwa samochody naraz był on na moim poboczu i jechał na wprost mnie.... A co do Waszych postów to nie jestem jakimś "dawcą nerek" albo samobójcą, też tak ja Wy dbam o życie ( nie można mówić tu o zdrowiu :D ) ...... i wiem na ile moge sobie pozwolić i w jakich okolicznosciach..... czasami sa niebezpieczne sytułacje ale to chyba każdemu sie czasami zdaża.....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » czwartek 21 sierpnia 2003, 21:53

tylko najlepiej jakby nie powodowac takich niebezpiecznych sytuacji. po cholere wyprzedzac w korkach? wyprzedzajac utrudniasz tylko zycie innym, ktos bedzie cie musial wpuscic a co za tym idzie zahamowac, wtedy hamuja pozostali i korek sie na chwile wydluza.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez elkawelce » czwartek 21 sierpnia 2003, 23:36

gosc traci kontrole i wali w drzewo albo do rowu (kierowca w najlepszym przypadku ma silne obrazenia a w najgorszym umiera)

ja bym to ujęła inaczej: kierowca w najlepszym przypadku umiera a wnajgorszym ma silne obrażenia=egzystuje wcharakterze rośliny przez kilka miesięcy w szpitalu, dopóki nie umrze.
Postuluję karę w postaci prac społecznych na intensywnej terapii dla takich pomysłowych, jak Lakom- może pobudziłoby to ich wyobraźnię...
elkawelce
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 21 sierpnia 2003, 23:29
Lokalizacja: Lodz

Postprzez Mmeva » niedziela 24 sierpnia 2003, 01:44

Łakom, ja już nie mam słów...

Łakom napisał(a):
ja wiem na jaki poziom ryzyka moge sobie pozwolić i nie wyprzedzam tam gdy są ludzie którzy nie znjadą na pobocze ( mówi tu tyllko o kobietach, one widza tylko pare metrów drogi tylko przed sobą......), a każdy inny kierowca zjedzie na pobocze widząc jakiegoś "ryzykanta".....


Wyobraź sobie, że spotkasz kiedys na drodze niedoświadczonego kierowcę, który pierwszy raz wyjechał sam na trasę - i tu od razu taka niespodzianka - ktoś taki może po prostu za późno wpaść na to, by ci zjachać... A co do innych to - k###a, wyobraź sobie, że NIE MAM OCHOTY zjeżdżać na pobocze ( często dziurawe etc.) tylko dlatego, że JAKIŚ DEBIL postanowił wyprzedzać na 3 z myślą "przecież ktoś mnie musi puścić" ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mogę grzecznościowo zjechać ( ale gdy jadąc widzę kilku takich idiotów to przy którymś z kolei cos mnie trafia, wk#######ce, nieprawdaz ??? !!!), ale obowiązku nie mam - po prostu wymuszasz i tyle!!!

Łakom napisał(a):
ludzie którzy mają swoich idoli lub też maja jakis swój wzrór do naśladowania, oni nie istnieją, ludzie powinni być sobą a nie wzorować sie na kimś.... przewaznie jest tak że jak kogoś podziwiamy to oni robią coś co zwykły człowiek by tego nie robił na codzien a to zawsze idzie parą z niebezpieczeństwem......


ale bzdury pleciesz

Łakom napisał(a):
...... i wiem na ile moge sobie pozwolić i w jakich okolicznosciach..... czasami sa niebezpieczne sytułacje ale to chyba każdemu sie czasami zdaża.....


dobra dobra, każdy tak mówi ;)

PS. Do NORMALNYCH uzytkowników - przepraszam za te ###, ale mnie poniosło.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Myszka*** » niedziela 24 sierpnia 2003, 21:22

scorpio44 napisał(a):Łakom, może to do Ciebie trafi.
Wyobraź sobie, że zagląda na to forum osoba, która ma zamiar robić albo jest w trakcie robienia kursu na prawo jazdy, przegląda sobie forum i znajduje posta "nocne szaleństwo" jednego z najbardziej aktywnych użytkowników forum. Ja na jej miejscu po przeczytaniu czegoś takiego przeniósłbym się na inną stronkę.


To naprawde może zestresować kandydata do prawo jazdy :roll:



Są kierowcy z wyobraznią i bez
:cry: tylko szkoda że tych drugich jest więcej
Myszka***
Myszka***
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek 22 sierpnia 2003, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości