Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez Max54 » czwartek 08 lutego 2018, 14:14

Witam,miałem nietypową sytuacje z moim oska a zwłaszcza z szefem i instruktorem zarazem,jestem w trakcie robienia kat C ,wpłaciłem już na c + e dzisiaj rano dzwoniłem do mojego instruktora zapytać czy zapisał mnie na egzamin teoretyczny ,powiedział że za 2 godz będzie w Wordzie i mnie zapisze, za 30 minut od dzwonił i powiedział ,że prawo jazdy będzie mnie drogo wynosić,zapytałem czemu, a on że podczas mojej rozmowy zatrzymała go policja i że dostał 5 pkt i 200 zł mandatu ,i że ja to mam płacić, przecież mógł nie odbierać zatrzymać pojazd i mi od dzwonić skąd miałem wiedzieć że jedzie autem ? ,mam ochotę zmienić osk tylko czy odzyskam kasę od takiego dziada ...
Max54
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 08 lutego 2018, 14:01

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez skov » czwartek 08 lutego 2018, 20:38

Powiedz żeby ci fakturę na to wystawił to wtedy zapłacisz :D :D
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez Cyryl » czwartek 08 lutego 2018, 22:34

zabawne,
czy jesteś ubezwłasnowolniony, że nie możesz się samodzielnie zapisywać na egzamin?
jeżeli nie i nie chce Ci się osobiście zapisywać tylko wyręczać innymi, musisz być przygotowany na takie sytuacje.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez Max54 » czwartek 08 lutego 2018, 23:03

Cyryl napisał(a):zabawne,
czy jesteś ubezwłasnowolniony, że nie możesz się samodzielnie zapisywać na egzamin?
jeżeli nie i nie chce Ci się osobiście zapisywać tylko wyręczać innymi, musisz być przygotowany na takie sytuacje.


Wiesz nie uśmiecha mi się jechać 60 km po to żeby zapisać się na egzamin,po za tym sam mi to zaproponował ,bo jechał z kursantem, a że jada w Wordzie to przy okazji chciał mnie zapisać,swoją droga kiedy jedzie ze mną zawsze rozmawia przez telefon ,nie stać go na zestaw słuchawkowy? a gdyby ktoś dzwonił się zapytać ile kosztuje kurs ,i podczas tej rozmowy złapała by go policja to też dzwoniącemu kazałby zapłacić za mandat? kanciarz złodziej i oszust takie moje zdanie.
Max54
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 08 lutego 2018, 14:01

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez rpa » piątek 09 lutego 2018, 12:39

To chyba jakiś żart. Odpowiedzialność zawsze ponosi ten, który zdecydował się na nielegalny krok, czyli twój instruktor. Rzeczywiście, poproś o fakturę.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez waw » piątek 09 lutego 2018, 12:41

Płacenie za osobę obcą mandatów jest niezgodne z przepisami. Jeśli instruktor będzie nalegał - możesz zgłosić to na policję.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Próba wyłudzenia kasy przez osk ?

Postprzez PumaLDZ » czwartek 22 lutego 2018, 17:29

Max54 napisał(a):Wiesz nie uśmiecha mi się jechać 60 km po to żeby zapisać się na egzamin


Nigdzie nie trzeba jeździć a nawet wychodzić z domu, można to załatwić w 15 minut przez internet.
PumaLDZ
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 04 stycznia 2015, 15:19


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości