Reklama szkoły jazdy

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Reklama szkoły jazdy

Postprzez Karolina1979 » środa 31 stycznia 2018, 19:18

Witam, prowadzę szkołę jazdy, kat.B i C w jednym z większych miast w Polsce posiadam 8 instruktorów jazdy. Poszukuje kogoś kto pomoże mi w promocji mojej szkoły, kogoś kto zajmie się promowaniem fanpage'a i strony internetowej itp. Będę wdzięczna za sugestie i porady.
Karolina1979
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 23 stycznia 2018, 01:09

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez jacek546 » czwartek 15 lutego 2018, 15:00

Jeśli chodzi o marketing internetowy to musisz poszukać sobie jakiejś agencji SEO, bo to oni zajmują się takimi rzeczami. Szukaj takiej, która ma dobre opinie i możliwie dużo zadowolonych klientów jak. Jeśli chodzi o szczegóły to najlepiej skontaktuj się z agencją i wszystko dogadaj, oni ci doradzą. Mam nadzieję, że pomogłem.
jacek546
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 lutego 2018, 22:40

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez januszest » piątek 16 lutego 2018, 16:43

Agencja wyciągnie z ciebie dużo kasy, ja korzystam z usług frelancerów lub studentów informatyki, koszty to 10% z tego co agencja seo a jakość na tym samym poziomie.
januszest
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 09 lutego 2018, 15:57
Lokalizacja: Mikołów

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez LeszkoII » piątek 16 lutego 2018, 19:32

januszest napisał(a):Agencja wyciągnie z ciebie dużo kasy, ja korzystam z usług frelancerów lub studentów informatyki, koszty to 10% z tego co agencja seo a jakość na tym samym poziomie.
Sam fanpage nie wystarczy. Powinna Pani "oczarować Roboty Googla" ciekawymi informacjami. Mile widziana zakładka z dostępem do newsów drogowych, sytuacji drogowych, kazusów prawnych. Takie treści zwabią na stronę potencjalnie zainteresowanych i poszukujących (nie koniecznie kursantów) – ale przy okazji dadzą przyszłym klientom kredyt zaufania.

Jeżeli się promować na poważnie, to same statystyki zdawalności dziś nie wystarczą. Teoria jest b. ważna, to właśnie braki z tej dziedziny (taktyka jazdy) najczęściej kończą egzamin z wynikiem negatywnym. Samo wyłożenie przepisów Działu II uPoRD pt. "Ruch drogowy" nie jest wystarczające dla zrozumienia szerszego kontekstu normatywnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Dlatego uważam, że wprowadzenie na stronie odrębnego miejsca, gdzie kursant znajdzie materiały uzupełniające do nauczanej w niedomiarze godzinowym teorii, pozytywnie wpłynie na Pani OSK.

Istotne żeby zawartość merytoryczna strony budowała i pracowała na autorytet szkoły, co rzeczywiście wymaga stałych nakładów pracy (kogoś, kto poświęci czas na kreowanie wiadomości i ich przyjazne redagowanie).

P.S. Jakbym miał czas, chętnie bym pomógł.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez Blacksmith » sobota 17 lutego 2018, 01:22

Jakiś czas temu zrobiłem swoisty "research" zdawalności w szkołach jazdy w swoim mieście. Szkoły gdzie instruktorzy są... albo udają kolegów kursantów z rozmowami o wszystkim i o niczym i poklepywaniem się po pleckach (a nawet i takimi akcjami jak ugadywanie się na piwo) mają słabiutką zdawalność. Natomiast szkoły gdzie instruktorzy są twardzi i nie ma obupólnego śmiania się z poważnych błędów kursantów tylko opieprz... mają najlepsze zdawalności.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez waw » niedziela 18 lutego 2018, 21:16

Czyli bezstresowe wychowanie nie działa? :mrgreen:
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez Blacksmith » poniedziałek 19 lutego 2018, 03:10

Nie działa. Ja byłem wychowywany przez ojca twardą ręką. Matka była wtedy na uboczu. Nikt mnie nie głaskał po głowie ani nie piłem koziego mleka jak to się mówi i wyrosłem na człowieka od dawna na swoim. Natomiast mój dużo młodszy brat był już wychowywany tylko przez matkę (rozwód i odejście z domu ojca), która go ciągle głaskała po głowie, wszystko zapewniała, podsuwała pod nos, itd, itp. I jaki efekt?.... Aktualnie to "dorosła" łamaga życiowa, która praktycznie nie wychodzi z domu, a jak wyjdzie z domu na ulicę to nie wie co się dzieje.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez korniasty » poniedziałek 19 lutego 2018, 10:58

proponuje zatrudnić kogos na godziny do robienia tego,
w social media potrzebujesz 2-3 posty w tygodniu ,
i ogarniecie strony przez admina ...
może poszukaj wirtualnej asystentki
korniasty
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 19 lutego 2018, 10:50

Re: Reklama szkoły jazdy

Postprzez ada1986 » niedziela 01 kwietnia 2018, 23:14

Poszukaj jakieś agencji która wypozycjonuje ci stronę i zajmie się stroną na facebooku. Teraz internet to podstawa. W razie co mogę kogoś polecić.
ada1986
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 01 kwietnia 2018, 23:08
Lokalizacja: Police


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości