Zabranie prawa jazdy na 3 miesiące.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zabranie prawa jazdy na 3 miesiące.

Postprzez asser » niedziela 07 stycznia 2018, 15:37

Witam dwa miesiące temu zostało mi zabrane prawo jazdy za przekroczenie 50 km/h na terenie zabudowanym.
Przyszedł do mnie list od starostwa parę tygodni temu i zostały w nim napisane dwie daty , że ''Prawo jazdy zostało zabrane na okres 3 miesięcy od dnia 08.11.2017 do dnia 08.02.2018 włącznie.''

Wszystko ok , tylko niżej znów jest napisane ''koniec okresu zatrzymania przypada na dzień 08.01.2018r. i po tym dniu strona będzie mogła ubiegać się o zwrot zatrzymanego prawa jazdy.

Chciałbym dowiedzieć się od was najpierw czy takie coś jest możliwe że wcześniej mogę odebrać prawo jazdy czy to po prostu jest błąd zrobiony przez człowieka/komputer ??
Na zdjęciu macie wszystko zaznaczone. (dodane na zippyshare , gdyż rozmiar pliku jest za duży by wstawić go jako załącznik)

http://www68.zippyshare.com/v/K5EkM4Nw/file.html
asser
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 12 września 2017, 16:12

Re: Zabranie prawa jazdy na 3 miesiące.

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 08 stycznia 2018, 09:54

Błąd urzędnika w zakresie jego czynności materialno-technicznych –– sporządzanie pisma aktu administracyjnego (a konkretnie jego części uzasadniającej). Na szczęście taki błąd nie wzrusza nieważności decyzji, bo błąd ten występuje w uzasadnieniu a raczej w zdaniu o charakterze pouczenia, informacji.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości