Buty

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Buty

Postprzez AnnaLis » środa 27 grudnia 2017, 23:14

możesz mieć problem z wyczuciem pedałów , ja na twoim miejscu po prostu zabrałabym buty na przebranie i po problemie :)
Witam :)
AnnaLis
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 grudnia 2017, 23:09

Re: Buty

Postprzez Carolineee96 » piątek 29 grudnia 2017, 22:34

Problemu z wyczuciem nie ma..
Carolineee96
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek 07 listopada 2017, 09:51

Re: Buty

Postprzez Cyryl » sobota 30 grudnia 2017, 04:45

spróbuj więc na postoju przycisnąć pedał gazu tak, aby na obrotomierzu pokazało się powiedzmy 2500 rbm i utrzymaj tak minutę, aby wskazówka zatrzymała się na tej wartości, bez wahań w żadną stronę.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Buty

Postprzez oskbelfer » środa 03 stycznia 2018, 20:08

Blacksmith napisał(a):Masz pełne prawo wziąć buty na zmianę np. w reklamówce i egzaminatorowi nic do tego. jednakże... jeśli robiłby z tego powodu problemy to skontaktuj się ze mną. Ja już wtedy zajmę się sprawą i delikwentem.


Ty sobie możesz jedynie pierdną, bo kim Ty jesteś?

Forumowym trollem?

Tylko osobnicy z pustym baranim łbem oferują swoje usługi typu zajęcie się delikwentem.


Na egzaminie wiele osób przebiera buty i wszyscy egzaminatorzy patrzą na to bardzo pozytywnie. Swiadczy to tylko pozytywnie o zdajacym i działa in plus.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Buty

Postprzez Blacksmith » środa 03 stycznia 2018, 20:32

oskbelfer napisał(a):Ty sobie możesz jedynie pierdną, bo kim Ty jesteś?
Forumowym trollem?
Tylko osobnicy z pustym baranim łbem oferują swoje usługi typu zajęcie się delikwentem.

Jakbyś poszedł do fryzjera (czyli kogoś kto wykonuje usługę dla Ciebie klienta) i on by Ci oznajmił, że masz zły ubiór to co byś zrobił? padł na kolana przed nim i uderzał łbem w podłogę w ramach przeprosin?
Ja wierzę, że egzaminator zachowa się porządnie, ale w razie gdyby robił problemy z tego powodu to byłoby to karygodne i niedopuszczalne.
oskbelfer napisał(a): kim Ty jesteś?
Forumowym trollem?

Człowiekiem walczącym o sprawiedliwość, poszanowanie drugiej osoby, przeciwnikiem chamstwa, złodziejstwa i klubu przyjaciół królika.
Oto co napisał niedawno jeden człowiek z ministerstwa- "Podobny w tym obszarze bandytyzm/dojenie glownie mlodych Polakow ze zdawaniem na prawo jazdy. Też uważam, że trzeba się tym zająć."- Bartosz Marczuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
oskbelfer napisał(a):Na egzaminie wiele osób przebiera buty i wszyscy egzaminatorzy patrzą na to bardzo pozytywnie.

Mam taką nadzieję.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Buty

Postprzez oskbelfer » czwartek 04 stycznia 2018, 18:54

Blacksmith napisał(a):Człowiekiem walczącym o sprawiedliwość, poszanowanie drugiej osoby, przeciwnikiem chamstwa, złodziejstwa i klubu przyjaciół królika.


Człowiek brzmi dumnie - bierz to pod uwagę.

Walczysz o sprawiedliwość ? A jak walczysz? Chodząc na miesięcznice?

Ty piszesz o poszanowaniu drugiej osoby? Trudno w to uwierzyć, czytając Twoje burackie posty - choćby dotyczące egzaminatorów.

Jesteś przeciwnikiem chamstwa? W mojej ocenie Twoje drugie imię to Chan sorry Cham.

Masz pecha, bo trafiłeś na kolesia, który potrafi nazywać rzeczy po imieniu - więc skończ Człowieku pisać o czymś czego zupełnie nie rozumiesz.


Blacksmith napisał(a):Oto co napisał niedawno jeden człowiek z ministerstwa- "Podobny w tym obszarze bandytyzm/dojenie glownie mlodych Polakow ze zdawaniem na prawo jazdy. Też uważam, że trzeba się tym zająć."- Bartosz Marczuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.


Ten człowiek zna się tyle na egzaminach prawa jazdy, jak ja na budowie rakiet.

Ten człowiek ukończył studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz doktoranckie z ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych. Był kierownikiem działu w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. W latach 2011–2012 był zastępcą redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”. Funkcję tę pełnił też w tygodniku „Wprost” i kwartalniku „Rzeczy Wspólne”.
Współtworzył Rządowy Program Polityki Rodzinnej 2006–2007, pełniąc także funkcję społecznego doradcy ministra pracy i polityki społecznej. Został ekspertem z zakresu polityki społecznej w Instytucie Sobieskiego i w Związku Dużych Rodzin 3+. 10 grudnia 2015 objął stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Niechaj on zajmie się socjologią oraz niechaj obroni przewód doktorski - bo raczej jeszcze doktoratu nie posiada, a jeśli posiada to wypowiedzi typu bandytzym i dojenie ....nie licują z tak zaszczytnym tytułem doktora.

Osobą, która zna się na "sprawach wordów" to Pan Dworak, na "sprawach prd" Pan prokurator Stefański i jeszcze wielu innych ale nie dentysta, lekarz czy bibliotekarz.

Zasada jest taka - drzeć mordę na forum każdy może - i fajnie, byle z darcia tej zdradzieckiej mordy coś wynikało.

Jeśli mordę zdradzicką drze fachowiec - to można pomyśleć, no faktycznie cham - ale zna się na rzeczy...

Gorzej jeśli mordę (nawet nie zdradzicka) drze totalny ignorant, ponieważ oprócz tego że wychodzi na chama, to jeszcze robi z siebie barana.

Nie pchaj więc palców między drzwi, bo ktoś przytrzaśnie Ci łapki, paznokcie Ci zrobią się siwe, potem czarne i będziesz niemądrze wyglądał.

A i jeszcze jedno, nie wysilaj się na riposty....jakie by nie były...to Ty nie jesteś mnie w stanie obrazić....nie ta półka...hmm....tylko i tego pewnie nie rozumiesz-ale to nie mój problem :lol:
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Buty

Postprzez LeszkoII » piątek 05 stycznia 2018, 00:29

Ja pierdu :ups:
przywołuję do tablicy mądrości ludowe JAKUBA 8)

Piłkarze przyjeżdżają na ważniejszy mecz odstrzeleni drogo i elegancko. Czy to znaczy, że mają grać w takim stroju? Wyjątkiem jest snooker.

Ale ubieranie szpilek na egzamin na prawko uważam za pomysł kalibru chodzenia na zakupy po 5 kg cukru w 20 centymetrowych platformach – żeby życie miało smaczek, gwoli słodkości tego cukru.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Buty

Postprzez Cyryl » piątek 05 stycznia 2018, 05:56

LeszkoII napisał(a):...Ale ubieranie szpilek na egzamin na prawko uważam za pomysł kalibru chodzenia na zakupy po 5 kg cukru w 20 centymetrowych platformach – żeby życie miało smaczek, gwoli słodkości tego cukru.


dla Ciebie wyjście po cukier to kwestia 2 minut ubrania się, narzucenie na siebie czegoś w czym nie zmarzniesz i nie zostanie uznany za ekshibicjonistę.
dla kobiety, to pokazanie się, na krótko i w sklepie, ale pokazanie się. 1h w łazience pacykowania, 1/2h zastanowienie się w co i ubranie się i dopiero wyjście do sklepu na 20 minut.
a gdy jest wyjście na imprezę, to nim żona się przygotuje, to spokojnie zdążysz obejrzeć pełny mecz nawet z dogrywką.
chyba jesteś kawalerem.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Buty

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 08 stycznia 2018, 23:34

Cyryl napisał(a):dla Ciebie wyjście po cukier to kwestia 2 minut ubrania się, narzucenie na siebie czegoś w czym nie zmarzniesz
Zdecydowanie nie. W 2 minuty to ja zęby ledwo umyję. Większość zadbanych facetów powie Ci to samo, że nie wrzuca się na siebie byle czego. Minimum 10 min przygotowań do normalnego wyjścia (nie licząc kąpieli, suszenia włosów, czasem golenia), no chyba że gdzieś się pali :lol:
Cyryl napisał(a):1h w łazience pacykowania, 1/2h zastanowienie się w co i ubranie się i dopiero wyjście do sklepu na 20 minut.
To tez mitologia :-)
Cyryl napisał(a):gdy jest wyjście na imprezę, to nim żona się przygotuje, to spokojnie zdążysz obejrzeć pełny mecz nawet z dogrywką
Jeżeli żona idzie sama, to też bym pierdział w fotel jak Ferdek.
Cyryl napisał(a):chyba jesteś kawalerem
Bez przesady, jeszcze nie zasłużyłem na honorowe odznaczenie.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Buty

Postprzez Cyryl » środa 10 stycznia 2018, 07:39

LeszkoII napisał(a):
Cyryl napisał(a):dla Ciebie wyjście po cukier to kwestia 2 minut ubrania się, narzucenie na siebie czegoś w czym nie zmarzniesz
Zdecydowanie nie. W 2 minuty to ja zęby ledwo umyję. Większość zadbanych facetów powie Ci to samo, że nie wrzuca się na siebie byle czego. Minimum 10 min przygotowań do normalnego wyjścia (nie licząc kąpieli, suszenia włosów, czasem golenia)...


czy Ty aby nie jesteś kobietą, jak Kopernik?
jak sam wspomniałeś wcześniej miałoby to być wyjście po kupno jednego produktu, jeżeli nie mieszkasz na pustyni Błędowskiej, to sklep spożywczy w zasięgu do 200m, a tu kąpiel, suszenie włosów, mycie zębów, golenie. czy po drodze nie mieszka aby jakaś przyjaciółka?

w tej chwili siedzę w piżamie przed komputerem (po myciu zębów). jeżeli mam iść do sklepu po chleb (tak jest w moim przypadku) narzucam na piżamę dres, kurtka, buty (ale nie szpilki) i na te 200m starczy (w sklepie faceci, zadbani też, nie będący w drodze do pracy podobnie wyglądają), a dokładnej porannej ablucji dokonam po śniadaniu, przed wyjściem do pracy. no chyba żebym był kobietą, bo w podobnej sytuacji żona wybiera się prawie godzinę.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Buty

Postprzez LeszkoII » środa 10 stycznia 2018, 20:20

Hmmmm. Czy dbanie o estetykę jest wyłączną domeną kobiet? No sorry, dziwne masz poglądy albo nie do końca rozumiem, co piszesz. Albo obracasz się w utrwalonych stereotypach jak "pies Pawłowa" :hmm:
Cyryl napisał(a):czy po drodze nie mieszka aby jakaś przyjaciółka
Facet musi być zawsze przygotowany :lol:
Cyryl napisał(a):jeżeli mam iść do sklepu po chleb (tak jest w moim przypadku) narzucam na piżamę dres, kurtka, buty
:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Buty

Postprzez Cyryl » środa 10 stycznia 2018, 22:24

LeszkoII napisał(a):...dziwne masz poglądy albo nie do końca rozumiem, co piszesz...


wierz mi większość kobiet wolałaby usłyszeć: "pięknie pani wygląda, ale egzaminu nie mogę pani zaliczyć", niż: "zdała pani, ale mogłaby pani coś lepszego na siebie włożyć" i nie musi być to wyrażone słowami, wystarczy spojrzenie.
większość facetów ma wąskie spojrzenie na cel, który musi być zrealizowany i dla nich pozostałe rzeczy się nie liczą.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Buty

Postprzez oskbelfer » poniedziałek 15 stycznia 2018, 20:16

LeszkoII napisał(a):Hmmmm. Czy dbanie o estetykę jest wyłączną domeną kobiet? No sorry, dziwne masz poglądy albo nie do końca rozumiem, co piszesz. Albo obracasz się w utrwalonych stereotypach jak "pies Pawłowa"


Ja Cyryla rozumiem, natomiast już wiesz jak ja się czuję, kiedy czytam Twoje dziwne wypowiedzi z zakresu prd. Psy Pawłowa to na pewno nie stereotypy lecz odruchy...ale tego też nie do końca rozumiesz :lol:
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Buty

Postprzez aurelia » środa 27 czerwca 2018, 10:53

Potwierdzam, że buty zimowe dla początkującego kierowcy (a co dopiero kandydata na kierowcę) to duża przeszkoda. Ja mój kurs zaczynałam na początku marca, kiedy jeszcze było zimno, ale już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że na najbliższe wrócę w adidasach :-)
aurelia
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek 25 maja 2018, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty

Postprzez moniczka56 » środa 15 sierpnia 2018, 12:34

Najwygodniej się jeździ w butach sportowych
moniczka56
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 sierpnia 2018, 12:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 29 gości